Jak potkat dívku SMS: příklady

Navzdory tomu, že datování SMS je zastaralá metoda, je otázka, jak se s dívkou SMS setkat, důležitá u moderních kluků.V životě existují takové okolnosti, kdy člověk má telefonní číslo dívky, resp. Telefonování bude jediný způsob, jak komunikovat s dívkou.První zpráva je tak obtížně kompilovatelná, že mnoho lidí prostě takový podnik odmítne.

Ve skutečnosti je setkání a komunikace prostřednictvím SMS, podle názoru mnoha dívek, romantickou a zajímavou možností.To je v každém případě doprovázeno technologickým věkem a popularitou mobilních zařízení určených k udržování komunikace.Na internetu najdete příklady hotových frází pro SMS zprávy, které vám umožní snadno se seznámit.

Jaksplnit dívku sms - vhodné fráze

Psychologové dávají mužům cenné rady o tom, jak začít chodit a komunikovat s dívkou, a vyzvednutí mistrů nabízí na základě těchto informací originální šablony a fráze sms.Někteří muži, kvůli nedostatku představivosti a volného času, používají je v přímém vstupu, jiní vnímají fráze jako zdroj nápadů, tj. Parafrázují je svým vlastním slovem.

Krásně potkat dívkuSMS a zanechat dobrý dojem o sobě, člověk musí opustit banální a hackneyed fráze. Ukázat originalitu a kreativitu těmito způsoby:

 1. Zpočátku je třeba dívku zajímat, protože můžete učinit kompliment, identifikovat její rysy a ty rysy, díky kterým se muž rozhodl napsat jí. Například: „Dobrý den, krásný cizinec. Jste tak neobvyklí a okouzlující, že jsem vám nemohl odolat a napsal vám. “
 2. Pak může člověk načrtnout své plány pro dívku, nebo jednoduše uvést důvod pro datování. Například: "Vidím vás, byl jsem odhodlán učinit tě nejšťastnějším."
 3. Můžete zahájit konverzaci s přímou otázkou „Jak je vaše nic?“, To vám umožní vytvořit intriky, jako by byl chlapec a dívka již přátelé. Určitě odpoví zprávou s textem „Kdo jste?“, Po kterém můžete nějakou dobu držet intriku.
 4. Pro starší dívku můžete napsat zprávu tohoto druhu - „Ahoj, SMS jsem nepoužil 100 let. Myslíte si, že je to romantický způsob, jak se seznámit s takovou krásnou dívkou, jako jste vy? "
 5. Můžete zdůraznit své ctnosti tím, že zaujmete dívku s poselstvím takového plánu - „Určitě stovky fanoušků vám píší, ale ujišťuji vás, že se se mnou setkáváte, protože jsem lepší.“

Lze použít i krátké básně, zejména pokud jde o mladé dívky, které jsou náchylné k romantice a emocionalitě. Můžete napsat zprávu v následujícím formátu:

 • „A i když jsme cizinci, mám pro vásvěta:

Poznejme se teď a napravíme takovou situaci. “

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Je-li dívka mladá, krásná, s aktivním životním stylem, určitě má spoustu fanoušků, kteří jí psali zprávy, kopírovali na internetu. Člověk může zaujmout vítězné místo, pokud na základě navrhovaných vět formuluje svou jedinečnou zprávu bez kopírování a vložení.

Jak se setkat s dívkou na internetu?

Pokud muž nemá telefonní číslo dívky, ale je zde adresa pro její stránku sociální sítě, bude možné komunikovat prostřednictvím SMS prostřednictvím internetu. Nejprve je třeba, aby váš profil byl zajímavý a informativní pro dívku vyplněním dotazníku a přidáním kvalitních fotografií. Ve fotoalbu musí být přidána fotografie se zachycenými momenty ze života člověka - sport, rybaření, cestování.

Člověk pak musí analyzovat stránku dívky a zjistit, co je důležité pro její život. Dále musíte začít s nabídkou přátelství, abyste dali dívce čas seznámit se se stránkou mladého muže. Můžete si chytit dívčí pozornost, pokud budete hodnotit několik jejích fotografií a zanechat komentář. Po tomto, je důležité přemýšlet o prvním sdělení, protože záleží na něm, zda mu dívka odpoví.

První zpráva může mít jiný formát, například:

 1. „Ahoj, viděl jsem tě ve skupině o filmunové položky.Zde si myslím, že navštívit kino, ale ještě nevím, co se dívat.Možná budete radit něco z toho, co jste nedávno viděli? “
 2. „Ahoj.Moje sestra je stejně stará jako vy a její narozeniny jsou brzy.Můžete mi říct, co můžete dát, co se vám líbí dívky? “.
 3. „Ahoj, všiml jsem si, že ty a já posloucháme stejnou hudbu.Pojďme si promluvit na téma vašich oblíbených umělců a skladeb, možná objevíme něco nového a zajímavého? “.

A můžete ukázat romantiku napsáním dívce, kterou ji dnes muž viděl ve snu a omylem narazila na svůj profil na sociální síti.Všechny tyto fráze s jedním děvčatem mohou hrát správným směrem, s ostatními - ne projít.Muži musí být připraveni na různé výsledky datování, nevzdávají se a nezoufají, protože každý se učí z vlastních chyb.

Nevýhody datování prostřednictvím SMS nebo internetu

Před napsáním SMS dívce, se kterou se chcete setkat, musí člověk pochopit, že virtuální komunikace má řadu nevýhod.Konkrétně:

 • prostřednictvím SMS není možné pociťovat emocionální poselství účastníka rozhovoru, ukazuje se jen na holý a suchý text;
 • SMS komunikace, která může trvat několik dnů, týdnů nebo více, si může dovolit zasáhnout samotného muže;
 • Ne každá dívka je připravena reagovat na zprávy z neznámého čísla.

Psychologové radí plachým a nezkušeným mužům, kteří ještě nejsoumohou překonat jejich plachost a pochybnosti.V opačném případě musí být komunikace přes internet nebo mobilní zařízení okamžitě přeložena do reálné a živé komunikace.

Závěr

Je mnohem snazší seznámit se s dívkou telefonicky nebo prostřednictvím internetu než osobně.K tomu má člověk spoustu šablon a prázdných míst, jak vyhrát dívčí srdce a získat její pozornost.Zbývá jen použít je jako zdroj myšlenek a pak poslat první zprávu dívce.