Jak poprvé zavolat dívku na procházku do VC a kam jít lépe?

Komunikace v sociálních sítích již není novinkou - je to norma života pro dnešní mládež.I starší lidé již aktivně využívají internet, seznamují se zde s novými známými, které se rozvíjejí nejen v přátelství, ale také v silných milostných vztazích.V síti se kluci dostanou na stránky krásných dívek a poznají je, ale nevědí, jak zavolat dívku na procházku.

Ano, otázka, jak zavolat dívku k prvnímu datu, pokud se komunikace odehrává v sociální síti, ptá se mnoho lidí.Pro některé kluky je organizování data snadné, ale jsou tu ti, pro které je moment problematický.Ve skutečnosti je vše mnohem jednodušší, než si mnozí představují, a nejskromnější stačí naučit, jak nejlépe pozvat přítele ze sociální sítě, aby se vydala na procházku, takže okamžitě souhlasila.

Než vyzve dívku k procházce

Ano, profesionální sběračiumět rychle najít společný jazyk s dívkou a pozvat ji na rande.Ale ne všichni kluci jsou tak odchozí a společenští.Tam jsou také více plachý mladí lidé, kteří mají pocit, že všechno nebude vstupovat do další korespondence, protože komunikace žít je jiná věc.Ale přesto, než pozve dívku na rande, mladýčlověk by se s ní měl lépe seznámit a najít přístup. Mladý muž bude muset pozvat dívku, aby chodila, a bude muset jít poměrně dlouhou cestou, která se skládá z následujících kroků:

 • přidat k přátelům v sociální síti;
 • výběr správných slov pro první sdělení;
 • hledání společných zájmů;
 • přátelská, aktivní online komunikace;
 • mírný projev sympatie;
 • postupné náznaky, že způsob komunikace by měl být změněn.

Pokud správně dodržujete všechny pokyny a najděte si společný jazyk s dívkou, pak existuje možnost, že je možné skutečné datum. Když mladý muž ukazuje paní, dává jí krásné komplimenty, sdílí své zájmy, dívka se stává měkčí a otevřenější, ukazuje ochotu dále rozvíjet vztahy. Hlavní věcí není okamžitě se pokusit pozvat dívku, aby chodila po datování, protože mladé dámy považují takový rychlý vývoj vztahů za velmi negativní. Všem dívkám by mělo být propuštěno postupně, a teprve pak budou takové akce mít výsledek.

Jak pozvat dívku na procházku?

Chcete-li nabídnout dívce procházku, musíte s ní nějakou dobu komunikovat na sociální síti. S mladou dámou musíte najít společné zájmy, a mluvit VKontakte, zjistit, co se jí líbí, co dívka dává přednost. Poté, co se dozvíte něco více o mladé dámě, která se jí líbí, můžete ji pozvat na termín podle následujícího schématu:

 • zahájit rozhovor o tom, co dívkajako;
 • říkají, že mladý muž je ochoten podělit se o své zájmy s paní;
 • zeptejte se, zda se dívka chce dobře bavit;
 • nabídnout její společnosti a slibovat, že to bude zábavné a zajímavé.

Je-li dívka pozvána na místo, které má ráda, navrhují rozdělit své zájmy, a s největší pravděpodobností s tím souhlasí.Pokud však mladá dáma mluví o tom, co si myslí, pak byste neměli být zklamaní, musíte pokračovat v příjemné a uvolněné komunikaci.Ale jsou tu některé dívky, které chtějí slyšet přímo, že jsou pozváni k datu, a ne jen na procházku.Abychom porozuměli tomu, co chce dívka slyšet, stojí za to se jí na chvilku promluvit, studovat její charakter a zájmy, protože jen tehdy bude vše v pořádku.

Kde mohu jít na procházku?

Chcete-li chodit poprvé s dívkou úspěšně, musíte se přesně rozhodnout, kam jí zavolat.Když pozveš dívku, aby navštívila určité město, musíš vědět, co jsou tam krásná a zajímavá místa.Je zřejmé, že dáma nechce jen zbarvit na lavičce na stanici a jíst zmrzlinu, potřebuje něco zajímavějšího a romantičtějšího.

A tak, aby se s dívkou setkali na procházku, musíte udělat konkrétní akční plán a jasnou trasu, ze které byste se neměli odchýlit.Pokud ten chlap stále přemýšlí o tom, kam jít na procházku, pak by měl zvážit následující možnosti:

 • jít na pláž nebo navštívit jezero, pokud jsou v určité oblasti;
 • navštívit krásný park;
 • pohled na slavné památky města;
 • pozvat dívku na koncert, muzeum nebo výlet;
 • jít se společníkem do kavárny.

Obecně existuje několik možností, jak se vydat na procházku. Pro co nejúspěšnější cestu je třeba vzít v úvahu charakter dívky, její zájmy a preference. Pouze pokud víte, co má váš společník rád, můžete pro ni zařídit nezapomenutelné datum.

To je důležité!Nevolej dívky na místech, které se jim nelíbí, protože celý dojem z prvního rande může být zničen.

Co když váháte?

Mnoho chlapů, kteří si povídají ve VK, jako jsou jednotlivé dívky, ale jsou v rozpacích, aby jim zavolali na rande. Kluci si myslí, že v reálném životě nemusí mít ráda dívku, zapomenout, co říct nebo udělat něco špatného.

V takových chvílích musíte jen sbírat své myšlenky, zhluboka se nadechnout a dát dohromady. Samozřejmě je lepší mít příklad kamaráda, který se rozhodl udělat takový důležitý krok a nyní se mu daří dobře, ale ne každý mladý muž má takové přátele. Chcete-li přestat stydět a pořád správně volat dívku v den, musíte se zeptat sami sebe na následující otázky:

 • zda je tato dívka ve skutečnosti soucitná;
 • zda chce mladý muž získat od dívky reciprocitu;
 • Opravdu chce ten chlap být šťastný a zlepšit život?

Pokud mladý muž odpověděl na tyto otázky pozitivně, pak by měl přestat být plachý a přestorozhodnout, jak zavolat dívku originálním způsobem na procházku a udělat pro ni skutečné překvapení.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
75) Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Abyste se stali sebevědomějšími, musíte jít do zrcadla, narovnat ramena, usmát se na sebe a pochopit, že je vše v pořádku a že existuje šance, že si toho všimnete.

Stojí za to si uvědomit, že všechno bude v pořádku, protože každý člověk to prošel a bude muset zorganizovat první datum dříve nebo později.Je lepší to udělat co nejdříve, abyste získali srdce dámy, které se vám líbilo.Mělo by být jasně pochopeno, že omezení je jen další překážkou na cestě ke skutečnému štěstí.Po překonání své nejistoty může mladý člověk nejen pozvat dívku na rande, ale také dosáhnout rychlejších výšek v životě.

Malý závěr

Pokud se mladý muž zajímá o to, jak zavolat dívku na procházku do VK, pak se jí zřejmě líbil.Ale aby bylo možné dívku krásně zavolat na procházku, ten chlap bude muset zapomenout na omezení a všechny své komplexy, jednat odvážně a sebejistě.Dívky milují iniciativu chlapi, se kterými se budou cítit pohodlně a chráněni.Ano, první rande s dívkou ze sociálních sítí je rozhodující okamžik a musíte na ni být dobře připraveni.

Můžete zavolat dívku na datum, pokud si je člověk jistý, že vše organizoval krásně a úspěšně.Chcete-li získat tuto důvěru, musíte prozkoumat vkus a zájmy dámy.Snažit se ji překvapit, neměli byste dělat nějaké bláznivé věci, protože některé dámy tyto kluky oceňují jako nespolehlivé společníky. Stačí si zařídit skvělé romantické rande, ukázat krásu zajímavých míst a snížit ji na kavárnu. Nezapomeňte dát dívce květiny a starat se o ni, aby první schůzka zanechala jen příjemné vzpomínky. Pokud vše půjde dobře, dívka bude určitě chtít více návštěv.