Jak poprvé pozvat dívku na rande?

Existuje mnoho způsobů, jak muže pozvat dívku na rande v takovém formátu, že neodmítne.I přes účinnost všech tipů a doporučení odborníků musí být muži vždy připraveni na různé možnosti reakce.Hlavní věcí je vždy analyzovat své chování, zlepšit své vnější i vnitřní vlastnosti, které ženy tak oceňují.

Každá dívka je připravena obětovat člověka, pokud je sám dobrý, ví, jak se prezentovat, a také vyzařuje sebevědomí a asertivitu.V knize Leva Tolstéhoho nebylo nic za to, že bylo řečeno, že vyhrají jen ti, kteří se rozhodnou vyhrát bitvu.Velké množství dívek čeká na své dobyvatele, od člověka vyžaduje pouze správné pozvání a registraci data.

Jak se připravit na datum?

V každém případě je fáze plánování důležitá, i když jde o pozvání dívky na termín.Mnohem chytřejší ze strany muže bude přemýšlet o tom, jak originální a kde pozvat dívku na datum, jak ji uspořádat a řídit, aby se vyhnulatrápné situace, spíše než improvizovat na cestách. V případě, že se člověk obává neúspěchu, psychologové říkají, že sebevědomí získává jeho vlastní zkušenost.

Vybrat slova a fráze

Aby se člověk ukázal jako otevřený, společenský a diverzifikovaný člověk, musí si předem vybrat několik možností pro fráze, jako je setkání s dívkou a pozvání na rande.

Na internetu můžete najít řadu zajímavých frází pro seznámení s dívkou na různých místech a za okolností, například:

Na ulici

 • „Ahoj. Řekni mi, kde máš ve městě zajímavá místa? Přišel jsem navštívit přítele, ale je zaneprázdněn a chci se bavit, můžete se mnou? “;
 • „Pokud jste zaneprázdněni, dovolte mi, abych si vzal telefonní číslo? Snad v pozdním odpoledni nebo v jiný den najdete čas jít se mnou do kavárny “;
 • „Se svými úžasnými nohami nemůžete chodit po ulici sám. Dovolte mi, abych vás zavezl do nejbližší kavárny a ošetřil vás dezertem? “

V kavárně

 • „Ahoj, a dnes mám narozeniny, navrhuji, abychom oslavili pár koktejlů“;
 • „Nevíte, co je tu nejlahodnější jídlo? Dovolte mi, abych k nim přistupoval také ";
 • „Od dětství jsem nebyl zvyklý jíst sám, udělal jsi pro mě společnost pro mé morální uspokojení?“

V parku nebo na jiném veřejném místě

 • „Toto krásné pozadí příznivě zdůrazňuje vaši krásu, je mi líto, že jsem se nedíval nahoru. Setkáme se “;
 • „Nedovolím si tochyby - projít kolem vás, nesetkal jsem s nikým krásnějším “;
 • "Ve stánku se zmrzlinou prodávají vynikající zmrzlinu, dovolte mi, abych vás ošetřil."

Počínaje takovými frázemi je pravděpodobné, že dívka projeví zájem o muže, nebo se s ním může dohodnout, že půjde na rande.Doporučuje se, abyste ji neodložili na pozdější dobu, pozvat dívku na schůzku okamžitě, ale pokud souhlasí, že o něco později přijde, bude to výborná volba pro důkladnou přípravu romance.

Vybereme si pohled

K pozvání dívky na první rande se člověk nemusí oblékat do klasického obleku, nosit kravatu a dodržovat oficiální obchodní etiketu.Muž však musí nosit čisté a vyžehlené oblečení správné velikosti, odpovídající určitému stylu.

Zvláštní pozornost by měla být věnována čistým botám, čistým vlasům a vlasovým vlasům, čerstvému ​​dechu.Obraz úspěšného muže doplňuje kvalitní a příjemný parfém.Oblečení by mělo být upřednostňováno před příjemným pohledem na barvy, ne omezené na klasickou černou nebo bílou barvu, takže bude vytvořen dojem pozitivního světelného člověka.

Příprava emocionálně

Aby bylo možné správně pozvat dívku na rande, musí člověk pracovat na svém morálním a emocionálním stavu.Jmenovitě:

 • milovat sebe, aby ostatní lidé měli takovou příležitost;
 • rozvíjet sebedůvěru, dosahovat nových výšek a nalézat nové zájmy;
 • uložitklid, vzpomíná, že nic na světě není hodné vzrušení a zkušeností;
 • být připraveni na souhlas dívky a na odmítnutí při zachování rovnováhy a optimismu.

Člověk potřebuje rozvinout rovnoměrný a klidný tón hlasu, aby mohl mluvit sebevědomě a rovnoměrně v každém prostředí, aniž by projevil své emoce.Když pozýváte dívku, musíte být srozumitelný a specifický, pozitivní a snadno srozumitelný, jako by se mladí lidé znali po dlouhou dobu.

Odborný posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Při komunikaci s dívkou musíte být více posluchači než řečníkem.Muži se musí na dívku ptát více otázek a ne na hromadě informací o sobě.

Jak pozvat dívku na datum do sociální sítě?

Pro muže bude nejjednodušší pozvat dívku na první rande v sociální síti, kde je dnes většina mladých lidí.Než však člověk potřebuje uvést svůj účet do ideálu - vyplňte dotazník, přidejte kvalitní fotografie ukazující jeho zájmy a aktivity.Po tom, musíte přidat dívku jako přítel, najít společné zájmy s ní, a na tomto základě začít známost.

Ve skutečnosti psychologové nedoporučují používání internetu pro tyto účely, protože dívka necítí emocionální poselství člověka, jeho pocity a vážné úmysly.Chcete-li ukázat svou originalitu a kreativitu, můžete zanechat komentáře pod fotografiemi, odeslat jí seznam videídobrá hudba, napsat komplimenty, snadné a přirozené komunikovat.

Kde pozvat dívku na termín: nápadyzajímavé nápady a podněty, které měla a myslela, že žádné odmítnutí není.Odborníci radí první místa pro první datum:
 • kavárna nebo restaurace, kde můžete mít chutné jídlo v útulném prostředí, dát si drink a mluvit bez spěchu;
 • zábavní zařízení, jako je bowlingové centrum, zábavní centrum nebo zábavní park, kde dívka dostane živé emoce a radost;
 • procházka městem v noci, což učiní schůzku méně formální;
 • jízda na koni, která je nejen užitečná, ale i cenná s příjemnými dojmy;
 • piknik v přírodě, který přispívá k duchovní harmonii a důvěrným rozhovorům.

Odborníci také citují seznam ne-tak dobrých nápadů pro první datum - film, fotbalový zápas, datum s přáteli, noční klub.V takových místech není vždy možné mluvit, dozvědět se o dívce zajímavá fakta a ukázat své nejlepší.

Závěr

Pro dívku, aby neodmítla datum, by se na to měl člověk pečlivě připravit.Chcete-li začít, přinášejí do mysli svůj vzhled a obraz, po práci na psycho-emocionálním pozadí a sebedůvěře, pak vytvořte seznam témat pro konverzaci a vyberte fráze pro pozvání.A odborníci jsou připraveni sdílet hotové nápady, jak udělat datum.nezapomenutelné.