Jak pochopit, co chce dívka: hlavní znaky

Daleko od každého člověka se dobře orientuje v ženské psychologii a přírodě, a proto nemůže vždy pochopit rady a signály. Například, všichni zástupci silnějšího pohlaví by rádi věděli, jak pochopit, co ta dívka chce. Ve skutečnosti není v této oblasti znalostí nic složitého, stačí věnovat pozornost chování dívky, neverbálním a verbálním znakům.

Kromě intuice bude člověku pomáhat efektivní poradenství od průvodců, kteří se specializují na tyto záležitosti. Budou volat stoprocentní známky a projevy žen, pomocí kterých můžete získat zelenou k sblížení. Daleko od každé ženy může přímo deklarovat, že chce muže, ale téměř všechno záměrně a nevědomě dává jednoznačné signály.

Jak pochopit, že vás chce dívka?

Neverbální a verbální znaky vám řeknou, jak porozumět tomu, že dívka chce sex. Zbývá jen se s nimi seznámit, a to s formátem chování dívky připravené k sexu, formátu komunikace a dalších nepřímých rad. Pokud nepochopíte chování dívky, nemůžete jen čelit matoucí situaci, ale také zcela odcizit dívku. Člověk proto musí předem znát všechny známky své sexuální připravenosti.

Dochování

Chování dívky je hlavním ukazatelem jejího postoje vůči muži, se sympatií se bude usmívat, flirtovat a ukazovat své nejlepší stránky ve všech směrech.Pokud je ve svém směru sexuálně smýšlející, bude s ním toužit po intimitě, k základním znakům sympatie bude přidána řada projevů sexuální motivace.Konkrétně:

 1. Bude se usmívat a flirtovat. Podle odborníků je flirtování zaměřeno konkrétně na sexuální svádění a přitahuje pozornost.Proto se dívka bude usmívat při pohledu na člověka, flirtovat s ním v každém směru, například usilovat o hmatové světlo kontakt, hrát si s vlasy, demonstrovat zápěstí oblasti, atd. A pokud ve své ženské hře se nezastaví, ale jde dál a dálJe připravena na sex.
 2. Bude dýchat hluboce a často. Během fyziologického vzrušení, krevní tlak se zvedne, což znamená, že dívčí dech se stává rychlejší, její tepová frekvence může zvýšit její žáky očí.Člověk potřebuje správně interpretovat její dýchání, aniž by se ptal na její zdraví a zdravotní stav.
 3. Bude usilovat o hmatový kontakt. Dívka bude postupně zmenšovat vzdálenost, nepozorovaně a neúmyslně se dotkne muže, a co je nejdůležitější, nebude odstraněna z dotyku z jeho strany.
 4. Ona bude červenat a ukazovat vzrušení. Toto znamení v první řadě říká, že muž je s ní skutečně sympatický, i když se nejedná o sexuální motivaci.Ale anobude dívka připravena na intimitu s někým, koho prostě nemá rád?
 5. Bude hrát s vlasy.Vlasy jsou téměř fetiš pro ženu, které věnuje spoustu času. Je to s pomocí vlasů, které ženy často svádějí muže, a kroucení kudrlinky na prstu je přímým znamením sexuální připravenosti. Ale někdy hraní s vlasy může být výsledkem nervového stavu, takže je důležité, aby se tyto dva státy nezaměňovali.

Odborníci také říkají, že je možné pochopit touhy dívky tím, že se díváte například na to, že sexuálně vzrušená dívka bude vypadat jako muž přímo v oku déle než obvykle. V takovém stavu ženy často suší rty.

Podle rozhovorů

V přítomnosti silné sympatie mnozí začínají odrážet chování a zvyky partnera, jeho gestikulace nebo způsob komunikace. Aby se opět ujistilo, zda vás chce dívka, muž, kromě neverbálních znamení, měli byste se obrátit na verbální projevy, to je to, o čem bude dívka mluvit. Zřejmé známky zahrnují následující příznaky:

 • Bude sprchovat muže s komplimenty.Pokud v rozhovoru začne intenzivně chválit vnější data člověka, krásu jeho vnitřního světa, zveličovat jeho kvality, může to být považováno za přímé znamení její připravenosti na další fázi jejich vztahu k sexu.
 • Nabídne osamocenou zábavu.V tomto případě není hlavní věcí pro člověka být v rozpacích její iniciativy, ale říci, že on sám jí chtěl nabídnouttoto je stejné. Není-li sex možný, je důležité, aby dívky opatrně a jemně odmítly, s uvedením důvodů.
 • O svých přáních bude otevřeně mluvit. Ve skutečnosti většina mužů sní o upřímné a osvobozené ženě, která by řekla přímo, že chce sex. Ale v takové chvíli se mnozí ztratili z odhodlání ženy a udělali velkou chybu.

Člověk by měl s takovými přímými signály zacházet velmi klidně, aniž by projevoval nadšení, ale s poznámkami nadšení. Žena by měla vidět, že neuvrhla muže do stavu šoku, ale naopak ho potěšila slovy.

Ostatní značky

Rozhodně určete, zda vás chce dívka, můžete také podle jejího vzhledu a výběru oblečení. Ženy jsou ve skutečnosti odpovědným přístupem k výběru oblečení za určitých okolností a událostí. Když sexuálně touží po muži, její šaty budou mluvit o holých ramenou, hlubokém výstřihu, krátké sukni nebo dlouhé sukni, ale s hlubokou štěrbinou. A během rozhovoru, aby přitáhla pozornost na stranu, napraví ho.

Existují další nepřímé náznaky, že dívka chce svého společníka, například:

 • všimne si v něm podrobnosti, například jeho parfém, nový účes nebo svaly vykukující přes oděv;
 • je připravena na polibek;
 • poběží na poklony od muže;
 • bude se smát všem svým vtipům;
 • bude iniciovat komunikaci sama;
 • během večeře bude sdíletpotraviny;
 • bude hlasovat;
 • bude mluvit o sexu;
 • bude rychle reagovat na hovory a zprávy;
 • Bude se zajímat o kritéria pro ideální dívku v jeho chápání.
Odborný posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Je nesmírně důležité věnovat pozornost postavení dívčích dlaní, otevřených a obrácených dlaní je známkou její připravenosti rozvíjet vztahy a zaťaté pěsti hovoří o její nedůvěře a nedostatku sympatií.

Jak to, aby vás ta dívka chtěla?

Existují případy, kdy mladý muž dlouhodobě komunikuje s dívkou, ale nevykazuje žádné známky připravenosti na intimitu.Pro urychlení tohoto procesu musí člověk dodržovat několik zlatých pravidel, a to:

Hlavní věc, která vždy přitahuje a vzrušuje ženu, je dominantní postavení člověka.Kromě toho musí s ní navázat emocionální spojení, pořádat nezapomenutelná setkání a setkání s pozitivními moři.Psychologové radí člověku, aby začal milovat sebe a své tělo, zapojit se do vývoje a zlepšování sebe sama, zjistit, co chce jeho žena a přenést touhy do reality.

Závěr

Aby žena chtěla muže, který se o ni stará, musí v něm vidět sílu, spolehlivost, mužskou charisma, smysl pro humor a inteligenci.Toto jsou hlavní kritéria pro výběr satelitu pro průměrnou ženu.Je důležité, aby člověk včas rozpoznal neverbální, verbální a nepřímé známky toho, že ho sexuálně touží.Po tomto, jeden by neměl být ve spěchu a nadměrné radosti, ale také si nenechte ujít tuto velkou příležitost, protože všechny dívky jsou nestálé ve svých touhách.