Jak pěstovat vousy v mladém věku (16-20 let): bereme v úvahu všechny nuance

Mladý chlapec, který chce pěstovat vousy, je stále nezletilý, je povinen znát vlastnosti svého těla, které tvoří svěží, stylovou hřívu. Podle statistik se štětiny často objevují ve věku 15 let. I když pro takovou zbraň hlasité jméno, to stále svědčí o úspěšné pubertě chlapa.

Hormony mladého těla tvoří ve věku 20 let dobrý růst vlasů. Pokud za 20 let vaše trnitost stále neroste, znamená to, že dochází k určitému porušení produkce hormonů zodpovědných za sekundární sexuální charakteristiky. A mezi věkem 16-20 let se pozadí neustále mění. Řekneme vám, jak rychle pěstovat strniště, abyste za pár měsíců získali solidní pohled mladého, úspěšného muže.

Faktory ovlivňující růst

Stává se, že je pro mladé lidi obtížné zvýšit objem pop. Tam je množství nuancí pro kterého vegetace je slabá nebo nepřítomná. Znáte-li je, můžete tento problém vyřešit. Zde jsou hlavní důvody špatného růstu neoholených:

 1. Mládež . Věk je nejmenším důvodem k obavám, že pichání je stále sotva znatelné. S největší pravděpodobností, za rok nebo dva, bude růst mnohem více.
 2. Genetika .Zde se adolescenti často zajímají: kdy se začnou objevovat hroty na obličeji?Chcete-li začít, zeptejte se příbuzných příbuzných mužů.Zeptejte se, jak staré byly, když chmýří začalo klíčit.Často se to stalo později než šestnáct let.
Pamatujte! Kvůli dědičnému faktoru by se nemělo bát.Každý organismus je individuální.Dnes máte mírný úder, po 3 měsících krásný, dobře upravený vous.
 1. Málo vitamínů .Kudrlinky na tváři, stejně jako ostříhat hlavu, musí konzumovat spoustu vitamínů s mikroelementy. Zjistěte, jaké vitamíny jsou potřebné pro růst vousů .
 2. Nevyvážená výživa .Nebo prostě škodlivé.Mladý muž něco miluje: soda, rychlé občerstvení, mouka, sladká.Tyto produkty inhibují přirozený růst vláken.Co je to svěží účes?
 3. Špatné návyky .16-18 let - věk, kdy chcete vypadat „chladněji“.Často to vede k použití tabáku, alkoholických nápojů.Takže není možné léčit vaše zdraví, protože destruktivní účinek se projevuje navenek.
 4. Nesprávné holení .Stává se to.Folikuly krycí vrstvy jsou poškozeny a po dlouhou dobu se obnovují.Z tohoto důvodu, vlasy rostou dlouho.
 5. Poruchy hormonálního pozadí .Podle pohlaví, chlapci starší než dívky.Tato vlastnost přímo vytváří objemnou, zdravou vegetaci.
Pro informaci! Vynikající hormon pro vývoj.Dobré strniště je mužský pohlavní hormon - testosteron. Čím vyšší je toto číslo, tím rychleji kadeře rostou.

Jak rychle pěstovat vousy za 16-20 let?

Jak urychlit růst vousů na 16 let? Následující pravidla dávají odpověď:

 1. Odpočinout. Mladé tělo musí spát nejméně šest hodin denně.
 2. Jíst více potravin z bílkovin s jídlem. Většina z nich se nachází v: vejce, zelenina, ořechy všeho druhu, moře, říční ryby, ovoce. Další informace o správné výživě.
 3. Vynechání stresu, emocionální situace. Aby bylo možné psychologicky zcela relaxovat, jsou kurzy jógy a meditace účinné. To je také užitečné každý den mírně zatížení těla cvičeními k udržení tónu.
 4. Trénovat častěji. Pravidelný sport normalizuje všechny systémové funkce těla, urychluje vývoj vlasů.
Co je dobré vědět!Důsledně vyvážené fyzické a emocionální zázemí zlepšuje fungování všech systémů lidského těla, což zahrnuje dobrý účes.

Jaká jsou opatření pro růst vlasů?

Výsledek bude dobře fungovat v otázce růstu kudrlinky a výsledek nebude dlouho trvat. Zpočátku, pokud je pro vás těžké se rozhodnout sami, doporučujeme konzultovat s odborníkem. Řešení problému vyřeší váš problém v mnoha aspektech pomocí: profesionálního přístupu k řešení, provedením průzkumu struktury pleti, přesně určujícím příčinu,dávat rady o efektivní stavbě speciálně pro váš obličejový kryt.

Jak pěstovat vousy na 18 let?Používáme následující předpisy:

 1. Pečlivě se starejte o pokožku obličeje - pravidlo 1 osobní hygieny.
 2. Pijte dostatek vody k udržení normální vodní rovnováhy pokožky, přirozené vlhkosti.
 3. Používejte kosmetické křoviny.Odtrhněte tak vrstvu odumřelé kůže.
 4. K vyvážené stravě mohou být přidány vitamínové komplexy.Nejlepší pro růst hřívy jsou vitamíny: E, C, A. Také vhodná kyselina listová, biotin, B5.

Existují léky, které urychlují nahromadění.Většina z nich je cenově dostupná.Před použitím jakýchkoliv léků se ujistěte, že jste kontaktovali jakéhokoli trichologa (vlasového specialistu).Medicína navrhuje:

 1. Minoxidil.Používá se pro větší vegetaci hlavy, je však vhodný pro ztenčování ploch těla, zvyšování žíravosti krytiny.Děje se, všimnete si nerovnoměrného růstu kudrlinek, ostrovů nebo vírů.Ale chcete jednotnou krásnou štětinu.Minoxidil je dobře cirkulující krev, žíhaná vlákna.Princip působení je založen na mužském hormonu - androgenech.Droga je přijímána uvnitř i vně.Aplikujte externě, aplikujte nástroj, masírujte, otřete do kůže.Koncentrace s frekvencí užívání konzultujte s lékařem, abyste se vyhnuli vedlejším účinkům.
 2. Finasterid.Zvyšuje hladinu testosteronu jeho zvyšováním15% aplikováno proti plešatosti.Stimuluje rychlý růst zvlnění všech částí těla.Uvolnění formy - tableta, prodej - za lékařský předpis.Recepce: jednou denně v určený čas.
 3. Hormonální terapie.Velmi efektivní způsob.Zavádí se injekce testosteronu, která významně řeší problém mužů.Taková léčba je předepsána pouze ošetřujícím lékařem, když jsou všechny potřebné testy dokončeny a vyšetření je dokončeno.
Důležité! Když začnete štětat, vezměte si na měsíc přestávku a zapomeňte na holicí strojek.Pak se rozhodněte, zda jste skutečně připraveni neustále pracovat na svém vzhledu.Neberte si do srdce faktor různých názorů druhých: příbuzných, přátel, kolegů.Nerovnoměrné zarostlé vlasy jsou pro nikoho nepříjemným zrakem.Ale osobní obraz je pouze vaší volbou.

Tradiční medicína

Vývoj folikulárních řetězců u každého jedince.Pokud jim chybí, bude vegetace hlavy a obličeje slabá, nerovnoměrná, pomalá.Pomozte lidem tipy na stimulaci růstu.Hlavními z nich jsou:

 1. Olej z lopuchu.Stimuluje růst kadeře, průtok krve, zlepšuje barvu pleti.Naneste olej na obličej, počkejte čtvrt hodiny, omyjte mýdlem.Opakujte 2krát týdně.
 2. Olej z dehtu.Má mnoho léčivých účinků, které pomáhají pěstovat svěží vousy.Je to levné, i když má specifický zápach.Tar mýdlo se také používá k ošetření mrazem pokousané kůže, pokud hmyz kousl.
 3. Hořčičná maska.Přípravek obsahuje pouze přírodní složky: med, hořčičný prášek, kefír.Smíchejte rovnoměrně, aplikujte na obličej.
 4. Ricinový olej.Naplňuje vlasové folikuly keratinem.Pak rostou rychleji.Chcete-li získat nádherný efekt, kombinujte s olejem lopuchu.Aplikujte každý den.
 5. Maska na koňak.Používají se pouze přírodní složky: olej z bodláku (1 lžíce), 5 kapek tokoferolu, 1 lžička.koňak.Smícháme tuhle hmotu.S použitím dostaneme silnou strukturu, hustou vegetaci, kde se dříve ukázala špatně.
Poradenství!Někdy se doporučuje navštívit specialisty ze stejného holičství.Čím déle budete chtít pustit vlasy, tím častěji budete muset používat profesionální názory.Koneckonců, oni budou pomáhat zpočátku tvořit styl, který vám vyhovuje.

Doporučení pro péči o vousy

Pravidelná péče je nutná pro udržení zdravého, příjemného stříhání vlasů.Děláme tyto jednoduché věci:

 1. Při praní opláchněte kadeře.Tento proces je vhodný pro vývar na rostlinném základě.Vezměte: heřmánek, měsíček, lipovou barvu, kopřivy, oleje z esterů.Jednou za sedm dní je nutné ji umýt, šamponem a pak klimatizací.
 2. Když si všimnete extra lepících kadeřů, odstraňte je nůžkami nebo břitvou.
 3. Není-li vegetace tak hustá, aplikujte častěji masážní vyhlazování proti růstu pramenů.
 4. Po umytí strniště ho oholte vyžínačem.Pak jsme hřeben pro růst vlasů, pojak to zaschne.Pokud si každý den natřete kadeře, zlepší to průtok krve do kůže.
 5. Občas se podívejte na stylové časopisy.Najdete zde spoustu informací o správném udržování tvaru účesu, stejně jako o nových módních trendech.Možnosti vyzvednutí můžete experimentovat s obrázkem.

Mladý úspěch

Nyní každý mladý člověk hovoří plynule o tom, jak růst, když je ti 16-20 let.Vzhledem ke všem okamžikům, klidně začít svěží, elegantní štětiny a péči o ni.Už v takových mladých letech vynikáte vizuálně od zbytku.Pozornost ostatních vás příjemně překvapí.A rozvíjet další kvality, děkuji za to, že jste se rozhodli udělat vousy jednou.