Jak pěstovat vousy doma: tipy a triky

Vousy byly od nepaměti ozdobou mužské tváře.Zvláště síla přitažlivosti vousů je využívána hvězdami - například Abraham Lincoln nebo Johnny Depp.Není divu, že mnoho mužů chce vypadat jako své idoly a divit se, jak pěstovat vousy bez jakéhokoliv úsilí.

A jak můžete urychlit proces růstu bujných vlasů.Tam je několik tajemství, dodržovat ke kterému můžete pěstovat nádherné vousy.A ani nemusíte chodit do drahých salónů holičství, abyste získali sexy mužský symbol.

Copodporuje lepší růst vlasových vlasů?

Růst vlasových vlasů bude v první řadě záviset na genetice člověka.Pokud zástupce silnějšího pohlaví není náchylný k bujení vlasů a štětin, pak bude těžké růst.Budete muset utrácet peníze, oleje, speciální růstové gely k dosažení požadovaného výsledku.

Obličej, brada, přírodní oleje, jako je lopuch a ricín, příjem vitaminů může stimulovat růst vousů.

Také růstVegetace obličeje samozřejmě přispívá k dobré, vyvážené stravě, zdravému životnímu stylu, hladině mužského hormonu v krvi.

Důležité.V případě pěstování vousů nestojí za spěch.

Vezměte prosím na vědomí, že pro chlapce bude obtížné pěstovat vousy jako dospívající. Jejich tělo se ještě nevrátilo do normálu a není plně utvořeno. Ještě není připraven, protože významně nestabilní.

Jak začít pěstovat vousy?

Proces pěstování vousů lze obvykle rozdělit do několika etap.

  • První . Vzhled strniště. Neholte se několik týdnů a počkejte, až malé štětiny rostou. Pokud jsou prázdné ostrovy nebo plešatá místa, pak možná nebudete schopni pěstovat nádherné vousy. V tomto případě začněte používat oleje, přípravky na růst vlasů a další kosmetiku.
  • Druhé . Teď musíme počkat. Jestli jsou její ruce „svěděny“, aby ji umlčely, pak stačí počkat a neudělat to. Stále musíte sledovat oblast pod spodním rtem. Zde si ho můžete oholit, abyste vytvořili normální vousy. Také po každém jídle je nutné důkladně umýt, aby vousy neobsahovaly žádné částice.
  • Třetí fázepřijde až po šesti měsících. Získáte nádherné vousy, které můžete dát krásný tvar. Pravidelně je třeba řezat a udržovat estetický vzhled vousů.

Jaký styl zvolit?

Rada.​​Než vyroste bradku, přemýšlejte o její budoucnostiformu.

Než si vyberete styl vousů, nezapomeňte zvážit tvar tváře, přání a oblíbené typy.

Chubby-tváří muži jsou lépe vybrat vousy, které prodlužuje obličej a činí to vizuálně tenčí.Bude to brada nebo vous z chrámů.Nicméně, sideburns by měl být opuštěný.

Pro ty, kteří mají prodloužený tvar lebky, se vejde vousy v podobě podkovy.Kromě toho je lepší upustit od myšlenky vytvořit vousy kozy.To neznamená, že tvář není mužná, ale příliš tenká.

Pro majitele trojúhelníkového typu obličeje budou mít silné vlasy.Perfektní karát nebo kozí vousy.To dodá bradě zvláštní masivnost.

Je lepší, aby muži s oválným typem obličeje nepustili vousy, ale aby se omezili na týdenní štětiny.Jednoduchý nebrit je také v módě.

Tvar vaší vousy zastřihovačem.Než se rozhodnete uvolnit vousy, je lepší dostat toto zařízení.Zastřihovač je poměrně bezpečný pro používání Neodolně, při holení nehrozí nebezpečí poranění a řezání.

Lidové prostředky pro růst vousů

Lidové léky jsou bezpečnější než syntetické.Každý v domě má pravděpodobně červenou papriku nebo kefír, hořčici nebo ricinový olej.

Provádějte masku každý týden podle oblíbených receptů.Vyživuje pokožku, zvlhčuje ji, zužuje póry a pomáhá řádně cirkulovat krev.Vlasy tak dobře rostou.

Například maska ​​z hořčice.Úplněpřirozené a stimulující. Hořčičný prášek, smíchejte s kefírem a medem. Nechte tuto směs na obličeji 40 minut. Opláchněte vodou a namažte krém na obličej.

Další informace o lidových prostředcích!

Vitaminové komplexy pro růst vlasových vlasů

Pro urychlení růstu vousů na obličeji tělo potřebuje takové vitamíny jako:

  • B1. Tento stopový prvek vyživuje vlasy.
  • B3 a B5. Tyto stopové prvky zlepšují krevní oběh.
  • B6. Zabraňuje vypadávání vlasů.
  • Otázka č. 7. Snižuje růst vousů.
  • B9. Zvyšuje pružnost vlasů.
  • B12. Vyživujte vlasy kyslíkem.

Všechny tyto vitaminy mohou být užívány z potravin nebo lékáren.

Jaké lékárenské nástroje použít?

Existuje mnoho vitaminových komplexů určených k posílení, stimulaci a vyživování vlasů.

Pro informaci.Čím častěji umýváte svůj hlas a vousy, tím rychleji si vlasy zvyknou na chemické výrobky a začnou se rychle špinit.

Abecedaje komplex vitaminů od domácího výrobce. Zlepšuje strukturu vlasů a nasycuje folikuly nezbytnými vitamíny. Žádné vedlejší účinky a asimilační problémy.

Revalidpomáhá urychlit růst vlasů. Cílem je zachování stávajících a udržení jejich stavu. Nemá žádné vedlejší účinky. Je to levné.

Perfectilmá pozitivní vliv na pokožku hlavy. Výsledek bude zřejmý až po měsíci užívání lékuudržení kvality a hedvábných vlasů.

Minoxidil. Dokázal se velmi dobře, používá se pro alopecii a špatný růst vlasů.

Shevelux. Tento nástroj je obtížné nalézt v lékárnách, často je objednán pouze prostřednictvím internetu. Vlastnosti léčiva jsou zaměřeny na zlepšení růstu vlasových folikulů.

Správná péče o vousy

Nejvhodnější péče o vousy je každodenní hygiena. Umyjte si obličej často, zvláště po jídle. Kartáč a vosk na lesk. Pokud genetika předurčuje bujnou hlavu vlasů, pak budou nejzákladnější pravidla péče dostačující.

Vous jako sen

Sny bývají pravdivé. Udělej si své sny o své sexualitě a mužskosti jako realitu. Vousy dají jistou důvěru a učiní z vás žádoucí objekt pro ženy.

Samozřejmě bude nutné trochu se potit, abyste dosáhli požadovaných výsledků a trpěli trpělivostí. Ale vidíte, stojí to za to!