Jak odradit dívku od jiného chlapa: všechny výhody a nevýhody

Sympatie mezi představiteli různých pólů pochází z dětství.Na tom, co jen kluci nechodí upozornit na sebe, uspořádat dívku a líbí se jí.To je zvláště obtížné v moderní společnosti, kde je stupeň konkurence vyšší.Člověk jen tím, že ukazuje své silné stránky a výhody, ví, jak odradit dívku od jiného chlapa.

Situace, kdy dívka neprovádí okamžitě chlapa, je poměrně běžným jevem.A pokud důvodem je skutečnost, že dívka je už zaneprázdněna, bude se na ni snažit opravit.Psychologové říkají, že pouze ti muži, kteří znají psychologii žen, budou schopni najít přístup i pro dívku, která je ve vážném vztahu s druhým.

Měl bych porazit dívku z chlapa?

Ne vždy se snaží odradit dívku od jiného muže, jsou oprávněné a účelné.Ale jak víte, jestli to stojí za to bojovat za takovou dívku, je tam alespoň minimální šance, že se o něm bude měnit?Psychologové se nabízejí, aby se seznámili s klady a zápory protiargumentů, aby sami pochopili, zda by měl být člověk zbit dívkou ze svého současného partnera.

Jmenovitě:

 • Své štěstí můžete vždy najít, aniž byste porušili někoho jiného.Existuje mnoho svobodných dívek na světěto bude těžké splnit.
 • „Nemůžete vybudovat své štěstí na neštěstí někoho jiného“ - přísloví, které bylo testováno v průběhu let a zkušeností milionů lidí.
 • Pokud se dívka snadno rozloučí s chlapem za jinou, kde je záruka, že nový přítel nebude hozen za jiného?S největší pravděpodobností je dívka frivolní a ne zcela upřímná ve svých pocitech.
 • I když dívka ze současného vztahu nedostane potěšení a štěstí, měli byste jí dát čas, aby je dokončila, a po tomto aktu.
 • V případě, že má člověk silné pocity pro zaneprázdněnou dívku a je pevně přesvědčen, že je to jeho osud, musíte bojovat o své štěstí.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Jak ukazuje praxe, pokud dívka miluje svého současného mladého muže, žádné námluvy a činy ze strany nového přítele ji nepřestanou milovat a opouštět chlapa.Kdyby se rozhodla pro nového člověka, s největší pravděpodobností v minulých vztazích neexistovaly žádné silné pocity, a proto ani vyhlídky.

Bez znalosti psychologie dívky - nikde

Pro získání dívčí dispozice, i když je ve vztahu, musí člověk vědět o psychologii žen obecně.K tomu můžete číst knihy a publikace úspěšných odborníků pro znalosti základů, které jsou potřebné pro budování vztahů.Dále musíte prozkoumat objekt touhy, pochopit, je to pro ni důležité v lidech, co chce dívka od ní viděta co jí chybí ve vztazích se současným chlapem.

Ženská psychologie ukazuje, že následující vlastnosti muže jsou hlavními potřebami ženy:

 • vnější čistota a přesnost;
 • schopnost dát ženě náklonnost a péči;
 • soběstačnost a úspěch člověka;
 • schopnost budovat emocionální spojení s dívkou;
 • láska, loajalita, ochrana a laskavost v povaze člověka;
 • charakter, charisma a smysl pro humor;
 • inteligence, všestrannost v člověku;
 • schopnost mluvit a poslouchat a mnohem více.

Pokud člověk projeví všechny tyto vlastnosti v sobě, nechá dívku pochopit závažnost svých záměrů, bude schopna zvážit klady a zápory pro sebe. Pro začátek musí člověk tyto kvality kultivovat v sobě, aby se stal standardem člověka v očích dívky. Je obzvláště důležité vědět, jaké rysy a vlastnosti ve svém mladém muži nevidí, a pak je rozvíjet v sobě.

Jak odradit dívku od jiného chlapa: postup

Pokud máte pro dívku silné pocity, můžete ji od člověka odrazit tvrdou prací a usilovností. Nejprve je třeba prozkoumat všechny potřeby dívky, pak zjistit nedostatky v jejím současném mladém muži, a pak se ukázat z nejlepší strany, na základě těchto informací.

Psychologové nazývají 10 účinných kroků, jak odradit dívku od jiného muže, konkrétně:

 • Prozkoumejte dívku.Člověk potřebuje s ní komunikovat, aby pochopil, co chce od života a od vztahumladý muž. Kromě toho je možné, aby její přátelé zjistili, co jí dívka ve svém současném příteli chybí, a kultivovala tyto vlastnosti v sobě.
 • Člověk musí dále identifikovat ty silné stránky , ve kterých je stále lepší než soupeř, což je zvýrazňuje jako trumfy v boji o dívku.
 • Najděte způsoby, jak se k ní dostat.Můžete si přátelsky se svými kolegy, a pak uspořádat večírky a společné výlety do klubů, kaváren, aby tam byly důvody pro setkání s dívkou. Mít společnou společnost, můžete postupně vstoupit do kruhu své důvěry.
 • Všechny chybějící kvality v dívčím příteli musí být v sobě zdůrazněny.Například, oblékněte se podle svého vkusu, použijte její oblíbený parfém, buďte sebevědomí a úspěšní, atd.
 • Buďte svým intelektem.Je možné přitáhnout její pozornost ostrými vtipy, zajímavými rozhovory, správným názorem v různých oblastech poznání a schopností člověka prezentovat se ve společnosti.
 • Nezakrývejte své úmysly, schovávejte se za zajíc.Člověk nemůže být dotěrný, ale je nesmyslné skrývat své pocity a záměry. Když se s ním dívka začala s důvěrou chovat, považovala v něm dobré vlastnosti, není třeba ukazovat „jednorázový zájem“. Naopak, může být informována o svých globálních touhách a plánech, stejně jako o připravenosti čekat na její volbu.
 • Dávejte pozor.Jakmile se dozvěděla o pocitech a záměrech, muž se o ni může postarat, utrácet za ni peníze, dávat květiny a drobné dárky, a také ji pozvat na jiné místo.míst.Hlavní zbraní pro její dobytí je statečnost a zdvořilost.
 • Mluvte s ní krásně. Dívky milují uši, takže volba slov by měla být literární a jemná.Potřebuje mluvit o tom, proč si ji vybral za svého společníka , aby jí poskytl poklony o jejím vzhledu a vnitřních kvalitách.
 • Vylepšete se. Chcete-li ukázat svou ochotu ke změně, statečnost a neodolatelnou touhu podmanit si dívku, muž může jít do posilovny, stát se sebevědomějším, zbavit se špatných návyků, najít nové zájmy, zlepšit své dovednosti vNechte ji vidět, jak silná je motivace pracovat na člověku.
 • Cílová čára. Nakonec, muž musí udělat návrh pro dívku, dávat jemu nějaký čas dělat rozhodnutí.Během této doby, ona bude buď část s mladým mužem, nebo jinak vzdát svého nového vztahu.Člověk může jen čekat a neukázat vzrušení.

Pokud dívka stále pochybuje o tom, zda by měla dostat šanci na nový vztah, muž může na okamžik zmizet z jejího pohledu.Během této doby buď pochopí, jak moc mu chybí, nebo se vrátí ke svému předchozímu vztahu, jako by se nic nestalo.

Závěr

Můžete porazit dívku od jiného muže, jen když ho miluje.A můžete zjistit, jestli vstoupíte do jejího kruhu důvěry, dozvíte se o formátu vztahů od svých přátel.Poté musí člověk vyhodnotit sám sebe, co se ho týká.odpovídá ideálu podle ženské psychologie.Po vštěpování všech pozitivních vlastností do sebe se člověk může podle pokynů odborníků přistoupit k aktivním činům.