Jak obejmout dívku: důležité nuance

Hmatový kontakt je důležitý v každém vztahu od samého počátku a poté, aby se pocity rozehřály a aby se pár ještě více přiblížil. Ale ne všichni muži jsou kompetentní v otázce, jak správně obejmout dívku v různých situacích, aby byla potěšena. V psychologii, nicméně, několik druhů objetí je zvažováno, podle okolností a emocionální zprávy.

Bohužel, mnoho mužů podceňuje důležitost objímání, zatímco psychologové se domnívají, že pro pocit štěstí se každý musí každý den obejmout. Pro dívky, které jsou v přírodě citlivější a emocionálnější, je nesmírně důležitý jakýkoli projev pocitu člověka. Proto musí muži zvážit typy objetí a jak správně přijmout svou přítelkyni.

Objetí - prostředek vyjadřování pocitů

Objetí mezi lidmi není jen gestem zdvořilosti nebo dobrého postoje, je to vzájemná výměna emocí, pocitů a přitažlivosti. Pokud se mezi lidmi stejného pohlaví chová jako projev přátelství, náklonnosti a intimity, je to častěji projevem pocitů a vášně mezi mužem a ženou. Pro některé se takový hmatový kontakt stává důsledkem spěchu.pocity, jiní používají objetí k dosažení globálních cílů.

Objímky nejčastěji ztělesňují následující typy pocitů:

 1. Nálada intimity a flirtování. Muž v osamělé situaci s dívkou snižuje vzdálenost mezi nimi a pomocí hmatového kontaktu se snaží zapálit vášeň a touhu.
 2. Verve. Když nastane radostná událost s člověkem nebo je prostě v nádherné náladě, může přijmout svého milovaného člověka ve spěchu těchto pocitů.
 3. Podpora. Pokud se dívka potýká s problémy a obtížemi, může ji člověk přijmout, aby ukázal svou lhostejnost.Stejné chování je vhodné, když dívka pláče a muž se jí snaží utěšit.
 4. Ochrana. Pokud je dívka něčím vystrašena nebo čelí nespravedlnosti, může ji člověk obejmout a ukázat stupeň bezpečnosti.
 5. Získání radosti. Pod vlivem pocitů, náklonnosti a něhy, mnoho dívek miluje mazlení, pomocí hmatového kontaktu, jako způsob, jak získat radost a potěšení.
 6. Emoce. Jsou situace, kdy je pro dívku obtížné najít slova, která by vyjadřovala pocity a emoce v sobě.Jednoduchá objetí může být skvělou alternativou výmluvnosti.
 7. Intimita. Pokud jsou lidé mezi sebou dobří, lze to ukázat prostřednictvím objetí, které ukazují míru jejich blízkosti.

Jak ukazuje praxe, bez ohledu na slib a typ objetí, v každém případě přinášejí pouze pozitivní výsledek aemoce.Dokonce i ten nejcitlivější člověk se bude těšit, když ho jeho partner často obejme.

Druhy objetí a jejich význam

Objetí mohou být ve svém smyslu a emocionálním chápání zcela odlišné.Odborníci radí zcela jinak, jak obejmout dívku správně, když se setkají, jako by naznačovali možnou intimitu s ní.Psychologové nazývají několik typů objetí, které jsou dnes běžné mezi mužem a ženou, a to:

 1. Přátelské- je obtížné je zaměňovat s láskou objetí.První věc, na které se liší, je její trvání, člověk pevně obejme dívku jen několik vteřin, když se setká nebo řekne sbohem.Dokonce může poplácat svého společníka na rameni nebo na zádech.
 2. Objetí lásky mezi blízkými- v závislosti na emocionálním poselství jsou tyto objetí rozděleny do podskupin:
 • objetí zezadu jako demonstrace podpory a ochranydívky, které mají ruce na pasu;
 • zahrnuje „zámek“, kdy se partneři pevně sevřou se svými těly v záchvatu pocitů nebo kvůli strachu, že se navzájem ztratí;
 • „létající“ objetí, když partneři projevují vášeň tímto způsobem, muž lehce vytáhne dívku ze země;
 • zahrnuje vizuální kontakt, když se partneři bez ohledu na postavení těla navzájem dívají do očí, projevují neverbálně své pocity a sílu;
 • objetí objímek, když se mladí lidé obejmou, drží ruce v zadních kapsách kalhot,ukazovat touhu být spolu.
 1. Objetí útěchy- muž drží obě ruce na zadní straně dívky a opatrně ji obejme, ukazuje jí své vzrušení a není lhostejný ke všemu, co se jí stane.A aby jí člověk dal pocit bezpečí a ochrany, musí ji pohladit dozadu, nejzranitelnějším místem lidského těla.

Ve skutečnosti se nejedná o úplný seznam typů objetí, které se praktikují mezi různými lidmi.Ale toto jsou hlavní hmatové možnosti kontaktu, které se praktikují mezi opačným pohlavím.

Jak pochopit, že dívka chce, abyste ji objali

Jakýkoli projev pocitu a emocí by měl být relevantní a včasný, jinak ztratí svou hodnotu a význam.Pouze pozorný a citlivý člověk bude přesně vědět, kdy jeho přítelkyně potřebuje hmatový kontakt, a kdy to může být zbytečné.Psychologové nazývají hlavní znaky, jimiž člověk může pochopit, kdy chce dívka přijmout:

 • ona se bude dívat přímo do jejích očí a udržet náznak očekávání od muže, a tam bude pauzy v jejím rozhovoru;
 • opakovaně opravuje vlasy nebo oblečení a přitahuje pozornost a sympatie muže na její adresu;
 • její hlas a intonace ukáže sympatii a dobrou dispozici vůči člověku;
 • její tělo bude mírně nakloněno směrem k člověku a v každém směru zmenší vzdálenost mezi ním a člověkem;
 • bude sdílet zkušenosti a problémy s mužem v naději na útěchu na jeho straně.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Studie ukázaly, že každý člověk potřebuje alespoň 8 objetí denně, aby se cítil šťastný a chráněný.A z tohoto důvodu nejsou potřeba žádné důvody a důvody, stačí jen dát svým blízkým lidem teplo a pocity prostřednictvím objetí.

Jak obejmout dívku, aby byla potěšena?

Aby se dívce dostalo radosti z dotyku a objímání, muži se musí naučit toto umění.Ve skutečnosti může špatná technologie objetí vést k falešnému výkladu její části a dokonce i k nedorozuměním.Proto psychologové učí muže, jak správně obejmout dívku, konkrétně:

 • Jak správně obejmout dívku, když se setkají.Musíte se obejmout dívku, když se setkáte, abyste měli pozitivní náladu komunikace.Taková objetí by měla být krátká, aby nevytvářela nepříjemnou situaci.
 • Jak obejmout dívku, která se vám líbí.Objímání dívku je třeba, jsou-li na ní známky její dispozice.Je nutné pomalu zmenšovat vzdálenost mezi sebou, a pokud se nepohne, musíte ji jemně připevnit.
 • Jak správně obejmout při rozloučení.V tomto případě mohou být objetí dlouhé, doprovázené teplými rozloučenými slovy v závislosti na situaci.
 • Jak se správně hýčkat a sdílet touhy a pocity.Pokud je romantika přítomna, objetí může být dlouhé, doprovázené hlubokým dechem avýdechObjetí může být silné, ale ne nepříjemné pro dívku.

Pro dívku je objetí vždy potěšením, pokud existuje sympatie s mladým mužem, protože dávají pocit bezpečí a tepla.Taková touha je kladena od dětství, kdy pouze příbuzní a příbuzní mohli přijmout dítě, ale nečleny.Proto je pochopení, že ten, komu lze důvěřovat, může obejmout.

Video instrukce: jak se správně obejmout

Je důležité, aby všechny ženy pochopily, že ji člověk obejme nejen za účelem intimního setkání, ale hmatový kontakt by měl být přítomen všude.Na tom, jak správně obejmout dívku, aby kontakt přinášel radost oběma partnerům najednou, můžete to jasně vidět ve video instrukci:

Při sledování filmu můžete obejmout dívku, se kterou má mladý muž vztah.chodí po ulici, před intimitou a poté.Taková gesta posilují vztahy, přispívají k důvěryhodnému a emocionálnímu vztahu.

Závěr

Psychologové doporučují objímání tak často, jak je to jen možné, aby se vytvořilo emocionální a emocionální spojení mezi mužem a ženou.Objetí jsou nejlepším způsobem, jak přenášet pocity, a kromě toho dívky tímto způsobem budují důvěru v partnera.Člověk potřebuje pouze rozpoznat, kdy se dívka nachází v kontaktu, a také, jak ji podle okolností správně obejmout.