Jak nosit šátek pro muže pod kožich, kabát, kabát?

Šátek není jen funkční oděv, s jehož pomocí chrání před chladem a větrem, ale také stylový a módní doplněk pro ženy i muže.Standardní šátek je obdélníková tkanina, jejíž délka je asi 70 cm a šířka je 10 cm. Kromě tohoto modelu nabízejí návrháři obrovské množství dalších variant, zbývá jen rozhodnout se, jak nosit šátek pro muže.

Navzdory skutečnosti, že šátek je považován spíše za dámský šatník, stylisté doporučují, aby ho nezanedbávali a mužskou polovinu společnosti.S pomocí takové klapky látky je možné zdůraznit určité rysy vzhledu, zvýraznit dokonalou chuť a styl člověka.Před určením, jak nosit pánský šátek, je nutné určit jeho model, typ, design a barevné schéma.

Šátek - jarmo

Poslední hit této sezóny mezi mužišátky - obojek, který nejen chrání člověka před chladem, větrem a špatným počasím, ale také vypadá velmi stylově a originálně.Naléhavost netradičních šatních skříní v pánském stylu nabírá na síle, takže téměř každý třetí muž má dnes jho.Jeho rozdíl je sešitý do jednoho.celé okraje ve tvaru uzavřeného kruhu.

Výhody a nevýhody

Abychom pochopili, jak je šátek v mužském šatníku účelný, je nutné se seznámit s jeho hlavními rozdíly a nevýhodami.

Výhody svorky zahrnují následující kritéria:

 • snadnost vytvoření a jednoduchost formy;
 • usnadnit opotřebení a řádně nosit hadicovou svorku;
 • praktičnost a dlouhá životnost;
 • spolehlivá ochrana před průvanem a chladem;
 • původní vzhled;
 • multifunkčnost vzhledem k tomu, že šátek lze nosit na hlavě, pokrývat krk, používat jako košile na krk.
Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Svorka byla původně typem pánského sportovního oblečení, ale dnes ji lze s výhodou kombinovat s různými styly oděvů, ať už se jedná o klasické, sportovní nebo příležitostné oblečení.Neexistují žádné nevýhody pro takový model šálu, je jen důležité správně se naučit, jak jej používat.

Jak na to?

Druhý název klipu je šátek Loose, tj. Kulatý tvar se zavřenými konci, který spolehlivě zakrývá krk před špatným počasím.Aby se člověk naučil, jak jej správně používat, musí dodržovat několik pravidel od stylistů a módních návrhářů:

 1. Šátek s velkým průměrem může být složen do jednoho nebo dvou kroužků a pak položen na hrdlo.
 2. Pokud uděláte osm z šálu, můžete skončit nejen s teplým šátkem, ale také s módním a originálním límcem.
 3. S hadicovou svorkouMůžete bezpečně experimentovat, twist vícevrstvé smyčky, pokud jeho délka umožňuje.

Kromě hlavní funkce plní funkce LIC funkci čelenky, která je dnes v módě iu mužů. To znamená, že může být v případě potřeby hozen přes hlavu, pokud jde o chladné a větrné počasí. Můžete ho nosit pouze přes hlavu, krk, krk a dokonce i ramena, pokud to dovoluje průměr a šířka pásu.

Teplo a krása, volíme šátek

Snud nebo obojek - to může být úhledný malý průměr nebo velký pánský šátek, který pokrývá celou oblast krku a ramen v chladném období.Při výběru šálu musí člověk v prvé řadě věnovat pozornost své kvalitě, jakému materiálu je vyroben a jaké věci budou nosit v budoucnu . Vzhledem k tomu, šátek bude umístěn na krku a v blízkosti obličeje, musíte si vybrat měkkou tkaninu, která je měkká na tělo.

Nejlepší možnosti pro podzim a chladnou zimu jsou vysoce kvalitní vlna poslední generace, kašmír a úplet, řekněme malé procento syntetických přísad. Je také důležité věnovat pozornost barvě a potisku šálu, protože bude převážně viditelný přes oděv. Jeho odstín lze kombinovat s barvou očí, kůže obličeje nebo vlasů člověka.

Délka šálu a metody vázání

K dnešnímu dni odborníci nabízejí obrovské množství modelů snoodů a svorek, rozdíl může být ve výrobních materiálech, barvách a velikostech.

Čím větší je šátek, tím většívariant jeho tkaní a ponožek. Standardní hlava je nosena přes hlavu, pokrývající hrdlo a krk, pokud to délka dovoluje, může být složena v několika vrstvách, hozena přes hlavu nebo ve tvaru límce.

Tip!Krátká krátká délka a malý průměr, obvykle z lehkých tkanin pro podzimní a jarní sezónu. Pro chladnou zimu je lepší se starat o dlouhou volumetrickou verzi šálu, která vám umožní točit s několika vrstvami.

Šátek a svrchní oděv

Šátek ve tvaru prstence od návrhářů je prezentován v několika modelech - ocas, límec nebo šátek - gaytor, rozdíl mezi nimi může být pouze ve velikosti, objemu, designu. Než se pokusíte o tento typ příslušenství, muž by měl předem přemýšlet o tom, co nosit takový módní a velký pánský šátek.

Stylisté doporučují několik kombinací se šátkem:

 • obojek s pláštěm a kabátem, v takovém případě by šátek měl být monotónní, překrývající se ve stínu kalhot;
 • obojek s džínovou bundou, je lepší vzít si prostý šátek nebo kostkovaný potisk;
 • límec s koženým pláštěm pro muže, je žádoucí, aby tkanina a textura těchto oděvů odpovídaly;
 • obojek se sakem, okraje a zákazy, jak nosit pánský šátek s bundou, ne, to mohou být klasické a sportovní modely.

Můžete ho nosit jako čepici, šálu a kapuci, ale ne každý ví, s čím se svrchní oděv kombinuje. Moderní modely šátků navíc nemají jasnou stylistickou zátěž, což znamená, že tyto modely majímůže být doplněn jakýmkoliv stylem oblečení.

Závěr

Šátek je nejnovější trend v pánské módě, který je dnes populární mezi muži různého věku a stylem oblečení. Mladí kluci směle kombinují šátek s ležérním oblečením, zatímco muži s pevným věkem dávají přednost nošení spolu s klasickým stylem oblečení. Taková všestrannost je spojena s praktičností věcí, Lack se může nosit v období podzim-zima s bundami, kabáty, kožichy a větrovkami.