Jak nosit rolák muž: foto image kolekce

V šatníku každého člena silnějšího sexu je přesně rolák.Tato věc se dobře hodí s mnoha šatní skříně a dělá člověka velmi stylovým.Jak as čím nosit rolák člověk by měl znát každého, protože tato věc může být považována za jednu ze základních, a vypadá to skvěle.

Vyberte si stylový rolák, abyste si mohli vyzvednout další věci na obraz tak, aby celkový vzhled byl elegantní a originální.Pouze díky dosažení harmonie v obraze můžete udělat dobrý dojem na ostatní a neustále se cítit sebevědomě.

Rolák je nepostradatelnou věcí v jakémkoli obrázku

Položka šatníku jako rolákstřih, vyrobený z měkké, elastické tkaniny a velmi pohodlný při každodenním použití.Tato věc bude relevantní v každém případě života.Můžete použít takové oblečení ve sportovní nebo kancelářské image, a pro slavnostní akce jsou speciální možnosti s promyšleným designem.

Výběr z hlediska různých modelů je velmi široký, což umožňuje, aby si muži různých věkových kategorií a s různým vkusem vybrali svou vlastní verzi.Díkyskutečnost, že volba modelů roláků je opravdu velmi velká, člověk si bude moci vybrat pro sebe možnost pro každou příležitost života, která bude pohodlná, navenek stylová a relevantní.

Co se nosí?

Musíte vědět, co nosit rolák, abyste vytvořili stylový a originální obraz, který designéři budou stát při stání. Tento kus oblečení vypadá velmi působivě s jinými věcmi, bez ohledu na jejich styl.

S džíny

Rolák bez krku je ideální pro džíny. Tato věc je trochu jako běžný svetr, dobře doplňující ležérní vzhled, takže je pohodlnější.

Tato kombinace je vhodná pro relaxaci v neformálním prostředí s přáteli. Kromě toho, model s názvem "nudle", který je vyroben z pleteniny a dobře natažené, je ideální pro kalhoty džíny.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Pokud chce člověk vizuálně natáhnout svou siluetu a věnovat pozornost rysům obličeje, pak mu bude vyhovovat rolák s vysokým krkem. Tato možnost se dobře zahřeje v chladném počasí, chrání krk před větrem a doplní váš každodenní nebo obchodní vzhled.

Světlý rolák s pláštěm

Pokud chce zástupce silného pohlaví použít tuto kombinaci pro sebe jako sako a rolák, pak má dobrý smysl pro styl. Hlavní věc je nepoužívat pod bundu monotónní, šedé modely, které budou kombinovány s jeho odstínem, protože takovýObraz vypadá velmi nudně a není relevantní. Pod sakem si musíte vybrat rolák, který se liší výrazností a jasem, aby se tato věc stala vrcholem vašeho obrazu.

Košile a rolák - slavnostní styl

Ukazuje se, že pánské roláky jsou dost dobře kombinované s košile. Chcete-li vytvořit tento stylový obraz, musíte si poslechnout následující tipy:

 • tato kombinace věcí je vhodná pro pouliční styl;
 • můžete si vybrat monotónní rolákové košile a tiskové košile jejich spojením;
 • soubor těchto věcí bude vypadat dobře a relevantně, pokud budete nosit košili přes rolák bez knoflíku;
 • můžete nosit košili pod rolákem bez vysokého krku, stačí jen vytáhnout límec na košili.

Pokud košile jde přes rolák a nezapíná, pak je to dobrá volba pro ulici, ležérní styl. Když je rolák nahoře a z košile vidíte pouze límec, tento obrázek může být klasifikován jako obchod nebo dovolená.

Tip!Použijte kombinaci košile a rolák k vytvoření slavnostního vzhledu. Chcete-li jít na návštěvu, ve spojení s klasickými kalhoty, tato možnost vypadá dokonale.

Podle žaloby

Pánský rolák pod oblekem - základní věc pro vytvoření stylového obrazu. Chcete-li si vybrat model roláku, který by dokonale zapadl do obleku pro klasickou verzi, muž by měl vzít v úvahunásledující nuance:

 • pod bundu musíte nosit rolák z tenké tkaniny, nejlepším materiálem v tomto případě by byla bavlna, viskóza nebo úplet;
 • Neměli byste si takovou věc vybírat v jasných barvách;
 • musíte vzít rolák bílý, černý nebo šedý, který je považován za standardní klasické možnosti;
 • v chladném období, pod obchodním oblekem, muži mohou nosit kašmírové roláky.

Vzhledem k těmto stylistickým radám můžete vytvořit originální, relevantní a neobvyklý obraz.

S vlněný svetr

V chladném období si silný muž může dovolit nosit rolák s vlněným svetrem. Můžete si vzít rolák pletené a trochu daleko od klasických barev, což umožňuje být jasnější. Také, vlněné roláky, které se zahřejí v chladné zimě bude vyhovovat svetr. Můžete přidat podobný obrázek s klasickými kalhotami, džínové kalhoty, boty nebo boty.

Pod kalhotami s vestou

Po vzájemném spojení svetr, kalhoty a vesty má člověk každou šanci být rozpoznán jako elegantní a originální. O takovém představiteli silnějšího pohlaví bude říkat, že má rozhodně chuť a svůj vlastní styl. Aby však byla kombinace takových věcí úspěšná, měli byste přemýšlet o následujících věcech:

 • vesta a kalhoty musí být stejné barvy;
 • musíte si vybrat monotónní rolák;
 • jsou vhodné pro tento obraz modelu klasických roláků;
 • je lepší vzítpletený úplet, bavlna nebo viskóza, to může být možnost s dlouhým krkem nebo bez něj.

Samozřejmě, s pomocí kalhot, vest a roláků, můžete vytvořit živější obrazy, ale pokud jde o podnikání, klasický styl, je lepší dát přednost výše uvedeným možnostem.

Malý závěr

Rolák je v šatníku každého muže, ale ne všichni zástupci silnějšího pohlaví jsou si vědomi toho, jak tuto věc správně založit a porazit. To je důvod, proč můžete trochu vyzkoušet hotové obrazy vytvořené nejlepšími designéry a vybrat si jeden z nich pro sebe.

Správně kombinující rolák s jinými věcmi, muž bude schopen zapůsobit na ostatní se stylem a originalitou a sebevědomí ho bude pravidelně doprovázet. Pokud někdo jiný v šatníku nemá takovou věc, pak je naléhavé, aby si ji koupil, aby držel krok s aktuálními módními trendy a vždy byl na tom nejlepším.