Jak nosit pánský kabát s džíny?

V moderní módě je obvyklé kombinovat pánský kabát s džíny. I když to bylo tak, že kabát byl klasická věc a jen kalhoty by se měly nosit, teď se všechno změnilo. Styloví kluci se naučili kombinovat několik stylů a stále vypadají skvěle.

Dnes budeme hovořit o tom, jak spojit tyto dva různé styly. Věnujme pozornost módním barvám a pravidlům jejich kombinace. Budeme také analyzovat, jak ozdobit obraz doplňky a jaký druh obuvi můžete nosit.

Nosí muži kabáty s džíny?

Srst je klasický oděv, pod kterým musíte pečlivě vyzvednout kalhoty. Navzdory tomu, že džíny patří ke sportovnímu stylu, mohou být nošeny s kabátem. Musíte si však pamatovat několik pravidel, jak nosit džíny s kabátem pro muže.

Vzhledem k tomu, že existují různé džíny, mohou být kombinovány s některými typy nátěrů. Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že všechny šaty by měly být stejného stylu nebo alespoň přibližné. Módní návrháři přišli se speciálními modely kabátů pod džíny, vypadají polořadovka klasicky.

Tip!Pod džíny, je vhodnější zvolit kabát kostkované látky nebo z jiných vzorů.

Jak kombinovat?

Tak, aby srst nikdy neopustilamóda, koupit jednořadové modely, jsou také ideální pro džíny. Také s džíny vypadají dobře hrášek a daflokt. Srst by měla být do poloviny stehen. Je dvojitá a dobře sedí s různými džíny.


Kabát je tak dlouhý, že může dosáhnout kolen. Tento model je ideální pro mladé lidi. Dalším prvkem tohoto oblečení ve formě kapuce pomůže zředit klasický styl.

Skutečné barvy

Při výběru kabátu je třeba mít na paměti, že by měl být kombinován v barvě s džíny. Proto je lepší zvolit neutrální barvy. Takové odstíny jsou nyní velmi oblíbené:

  • Černý . Tato barva je naprosto vhodná pro jakékoliv oblečení.
  • Šedá . Je lepší vzít světle šedý kabát. Dobře se mísí s jasnými barvami.
  • Modrá . Tato barva je velmi populární pro několik sezón. To může být jakékoliv barvy, nemá vliv na jeho eleganci. Nicméně, s touto možností byste měli zvolit barvu džíny. Černá a modrá budou vypadat perfektně.
  • Béžová . Tato barva způsobuje, že člověk vystupuje z davu. To může také být voláno univerzální. Navíc má různé odstíny.

Po zvážení módních barev můžeme konstatovat, že kombinace kabátu s džíny bude vypadat krásně, pokud si vyberete neutrální tóny svrchního oděvu. S jasnými barvami kalhot musíte být velmi opatrní, protože pod tímto vrcholemoblečení, které mohou vypadat špatně.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Celý obraz bude záviset na volbě barvy. Dokonce i ty nejmódnější věci mohou vypadat levně, pokud nejsou vzájemně kombinovány.

Výběr obuvi a doplňků

Pod tímto obrázkem, mnoho kluků rád nosí klobouky nebo čepice. Pod kabátem jsou perfektní. Klobouk by měl být černý nebo šedý od plsti nebo velur. Víčko musí být vlněné nebo kožené.

Pro informaci!Pletené klobouky se dokonale hodí k džínám.

Můžete také přidat obrázek se šátkem. Je lepší dát přednost klasickým šátkům. Pokud máte jasný klobouk, pak by šátek měl odpovídat barvě srsti. Pokud mluvíme o botách, pak pod džíny můžete nosit boty. Zní to paradoxně, ale lze nosit také kabát s džíny a teniskami. Je důležité, aby tenisky nebyly jasné barvy a zapadaly pod džíny.

Kabát s džíny: foto

Někdy je těžké pochopit, který kabát se vejde pod džíny, takže si můžete prohlédnout fotografie hotových snímků předem. Věnujte pozornost kombinaci barev, vzorů a stylů. Je také důležité správně zvolit příslušenství a obuv. Je lepší koupit univerzální barvy, takže později můžete kombinovat kabát s různými oděvy.


Tipy pro výběr srsti

Je důležité si to pamatovatKabát může dokonale zakrýt lidské chyby a zdůraznit jeho zvláštnost. Nicméně, pro to, musíte zvolit správně. Podívejme se na několik tipů.

  1. Při výběru modelu vezměte v úvahu vaši výšku . Silně krátcí muži si raději nevyberou dlouhé modely. Dlouhé kluci sedí podlouhlé srsti.
  2. Muži s úzkými rameny by si měli vybrat kabát s úzkými klopy . S širokými rameny si můžete vybrat široké klopy.
  3. Svrchní oděvy by měly být vhodné, ale muž by měl být v pohybu pohodlný . Srst by neměla zadržovat pohyb.
  4. Více vybavené modely budou vhodné pro štíhlé kluky , baculaté muže, je lepší zvolit volné kabáty.

Závěr

Jak jsme viděli, je důležité nezapomenout na vaše tělo při výběru srsti. Můžete své dovednosti skrýt. Vzhledem k tomu, srst vždy vypadá inteligentně, pak je třeba zvolit vhodné džíny. Roztrhané nebo vybledlé džíny se do tohoto vzhledu nevejdou.