Jak nosit pánskou bundu s tričkem?

Dnes je vše v módě neobvyklé a neobvyklé, co se týče obrazů, kombinace oblečení a obuvi, stejně jako barevných řešení a designu.Je-li člověk, který je sebevědomý a chce být vzpomínán, riskován tím, že se sjednotí, jak se zdá, nekompatibilní věci v jednom oblečení, například v pánské bundě s tričkem.A pokud by dřívější stylisté a módní návrháři začali být nad takovým tandemem rozhořčeni, dnes, v rozumném smyslu, mohou být klasika smíšena se sportem.

Faktem je, že v minulosti byly pánské bundy několik standardních modelů klasického střihu a trička byla vyrobena výhradně ve sportovním stylu.Dnes, bundy mohou být jak formální tak neformální vytvořit luky ve stylu ležérní a elegantní ležérní, a styly triček se liší mezi různými styly oděvu.

Kde mohu dát sako s tričkem?

Je-li člověk tak sebevědomý a má smysl pro styl, košile sako je přípustná pouze tehdy, když dodržujete několik základních pravidel světa módy.V první řadě je třeba přemýšlet o tom, kde je takové oblečení přípustné, aby člověk vždy vypadal reprezentativně a relevantní pro předmět akce.Pokud člověk potřebuje oblečení pro obchodní jednání, můžete kombinovat tričko s bundou, pokud budete nosit tmavé kalhoty.

Pro ÚřNeformální situace, ať už jde o procházku s přáteli, romantické datum nebo výlet do zábavního zařízení, tričko a sako lze kombinovat s džíny nebo chinos různých barev.Zvláštní pozornost je třeba věnovat barevné kombinaci těchto oděvů, stejně jako výběru obuvi, což je neméně důležité při vytváření jednoho nebo jiného stylu oblečení.

Základní pravidla kombinace

Ideální styl trička, který bude v souladu s bundou - polo.Zvláštní pozornost by měla být věnována látkám a barevné kombinaci, pouze pokud jsou tato pravidla dodržována, bunda a tričko může vypadat stylově a módně.

Stylisté doporučují věnovat pozornost následujícím zásadám této kombinace:

 • Jednobarevné tričko dokonale zapadne pod bundu, ale pokud má potisk, je bunda rozepnuta;
 • Pod tričkem je lepší nosit sako z diskrétních uklidňujících odstínů - černé, modré, šedé a béžové;
 • muži štíhlé postavy mají větší pravděpodobnost, že budou mít vesty vyrobené z tenkých lehkých tkanin, jako je bavlna nebo len;
 • Kostkovaná bunda je nejmodernějším módním trendem, pro ni je vybráno klidné tričko bez akcentů a jasných barev;
 • jednodotykové knoflíkové bundy se nejlépe hodí pro standardní tričko;
 • pro neformální setkání může být bunda navinuta v oblasti rukávů;
 • přísná bunda může být nošena s tričkem, jestliže lehce zvednete límec, odstraníte poznámky o závažnosti;
 • Tričko by nemělo být přetaženovezměte veškerou pozornost od obrazu;
 • Kombinace nejen triček a bundy je v módě, na vrchu trička můžete nosit mikinu nebo mikinu;
 • jako bota pro takovou soupravu je lepší upustit od klasických možností, preferovat tenisky, mokasíny, běžce atd.;
 • Tričko může být zastrčeno do kalhot, ale tento styl je vhodný ve formálním prostředí a je nosen přes běžné kalhoty pro každodenní luk.
Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
​​
Nejziskovějším lukem pro moderní a mladého muže jsou klasické džíny bez dekoru nebo extra prošívání, tričko a sako.

Barevný roztok

Uvažujete-li o možnostech blejzrů vyrobených z měkkých a lehkých tkanin, můžete přidat tričko tmavě zelené, černé, tmavě modré, šedé nebobílá barva.Pokud se jedná o bílé tričko, je vhodné zvolit model, který vyhovuje trupu člověka.Nejzajímavější soupravy z bundy s tričkem jsou získány, když je tričko v jedné barvě.

Poradenství! Pokud se předpokládá, že mužská bunda a tričko jsou tištěnými modely, což je velmi riskantní, tisk na saku by měl být jasnější a větší než na tričku.

V ideálním případě by měly být barvy saka a trička ve stejném barevném schématu, které se liší pouze tonalitou, například šedou bundu a světle šedé tričko.Tyto obrazy budou vypadat elegantně a odvážně, což přijme formální i neformálnínastavení.Bílé a černé tričko jsou univerzální barvy, které vypadají harmonicky s bundami jakékoliv barvy.

Fotografie módních snímků

]

77)Závěr

Poslední roky ve světě módy jsou nepochybně nepřetržitými pokusy a odvážnými rozhodnutími, a to jak mezi ženskou polovinou společnosti, tak mezi muži.A kdyby se dříve taková kombinace jako tričko a sako zdály být velmi podivné a dokonce absurdní, dnes mnoho úspěšných mužů dává přednost tomuto stylu.Pozoruhodným příkladem je Chris Pine, David Beckham, Brad Pitt a Will Smith, kteří se pro miliony mužů stali standardem stylu a bezvadného vkusu.