Jak nosit pánské ponožky: pravidla kombinace se šatní skříní

Když přijde zima, musíte nosit teplé oblečení.Ale navzdory velkému množství oblečení, téměř každý chce vypadat krásně a stylově.V posledních letech se staly módní klobouky - to jsou ponožky, které kombinují praktičnost a kreativitu.Chcete-li v tomto příslušenství vypadat krásně, musíte vědět, jak nosit čepičku.

Tyto klobouky získávají stále větší popularitu mezi silnějším sexem.Neexistuje žádná věková hranice pro použití.Hlavní je, aby bylo možné je kombinovat s ostatními prvky skříně.

Co je to ponožka?

Tento typ čelenky je dlouhý materiál, úzký jako trubka, která je na konci zaoblená.Délka může být odlišná.Nosí se obvykle táhne na čelo a druhý konec visí dolů.Uprostřed se dá shromáždit v záhybech a zaoblená část může být umístěna nahoře.Pravidla opotřebení mohou být různá a jak klobouk drží tvar závisí na materiálu výroby, jeho hustotě a šířce příslušenství.Tam je čelenka s pompon, i když ne mnoho mužů nosí, ale to dává kouzlo brutální kluci.Vypadá skvěle na teenagera, stejně jako slušný člověk.

Tento model pochází z hip-hopové kultury, zástupci tohoto trendu mohoučasto v takovém oblečení, dokonce iv létě.Jsou vhodné pro sportovní styl i pro příležitostné.Je zde možnost vyzvednout je na oblek určený pro oficiální setkání.

Jak se nosí?

Jak nosit příslušenství pro takové krejčovství?Při výběru je důležité zvážit, jaký druh pletení má čepice, ať už je to protáhlá nebo klasická, má bubo nebo ne, je to pevná barva nebo je ozdoba.

 1. Nejčastěji se vybírá pro sportovní oděvy.Ale můžete nosit s každodenní šatní skříň, vyzvednout pletený šátek, který je ovinut kolem krku.
 2. Čepice ponožky se nesmí slučovat s jinými oděvy, ale musí být v souladu s kabátem, sakem.Šedé nebo černé tóny by neměly být udržovány v zimě, jasné barvy během tohoto období pomohou vyniknout a neztratit se v množství lidí.
 3. Je nutné změřit čelenku v různých variantách: táhnout na horní část hlavy, nastavit jako klobouk.Objemový uzávěr je lepší tlačit na obočí a zadní část klesnout na krk.Pokud člověk nosí dlouhý třesk, pak je lepší zvolit si nedluhé příslušenství.
 4. Není nutné ho spouštět na zadní stranu hlavy, můžete jej trochu posunout na jednu stranu nebo ji vytáhnout až k samotnému obočí.
 5. Zamyšlený vzhled vždy vypadá skvěle, proto byste si měli vybrat odpovídající šátek a rukavice.
 6. Je důležité, aby čelenka udržovala svůj tvar, pokud tkanina není hustá, aby se stala beztvarou.
 7. Čepice s vysokou špičkou se dobře hodí k oblečení pro podnikání,klasické.
 8. Při sportu je lepší koupit klobouk s průměrnou délkou. Vypadá stylově a chrání hlavu před mrazem.
 9. Dej mírnou hravost a pánské koketní klobouky s pom-poms.
 10. Kombinace ponožkové čepice s džíny a bundami je možností výhry, hlavní je udržet si jemný smysl pro styl. Při výběru obleku, přísné obuvi a elegantního kabátu by nejlepší volbou byl klobouk přísných barev - černá nebo šedá.
 11. Vzhledem ke zvláštnosti šatů si můžete vyzvednout klobouk pro romantické rande. V tomto případě je lepší se vyhnout jasným barvám.
 12. Jak nosit dlouhé pánské klobouky, které vypadají jako dýmka? Nejlepší je vytáhnout ho co nejdále na čelo a nechat konec viset na krku.

Komu?

Aby bylo možné správně kombinovat tento model čepice a stylu oděvu, je třeba vzít v úvahu tvar a tvar obličeje. Rozhodujícími faktory budou tvar tváře, stav a věk.

Mělo by být dobře promyšleno, jak použít formulář na čepici, aby se skryl, změkčil nebo naopak vybral určitou část obličeje.

Důležité!Čepice z tenkého materiálu se nebudou v zimě zahřívat, nosí se jako doplněk k obrazu buď na jaře nebo na podzim. Ponožky s kraťasy, tričkami, tričkami nebo rozepnutou košili vypadají skvěle.

Máte-li ideální parametry, můžete na chvíli přemýšlet o tom, co a jak nosit takový klobouk. Po akvizici použijte různé způsoby nošení: se zvlněným okrajem, obočím nebo výtahemmírně vyšší, zahněte volnou hranu, nechte ji vyčnívat nebo se otočte na stranu.

Změny ponožek tohoto typu čepice

Prodloužené modely budou vyhovovat mužům s úzkým obličejem a lidé s širokým obličejem by raději dávali přednost krátkému klobouku. Správně nosí klobouk, můžete zdůraznit rysy obličeje. Malá čepička by se měla pohybovat na horní části hlavy a kolem krku by se mělo shromáždit několik záhybů. Tato volba otevře čelo, což je dobré pro ty, kteří jsou zvyklí nosit dlouhé rány.

Varování!Model, vyrobený z tenkého materiálu, vypadá skvěle s klasickým pláštěm.

Čelenka střední délky dokonale zakrývá uši, čelo a chrání ji před chladem. Je praktické nosit takové příslušenství pro ty, kteří jsou hodně na ulici nebo sportovci. Můžete nosit klobouk s několika možnostmi. První je tahem za obočí a okraj je zatažen dozadu. Druhou možností je hladce nasadit hlavu a zastrčit hrany. Záhyby v takovém případě nebudou muset sbírat, protože takové čelenky dobře drží tvar.

Jak nosit ponožkovou čepici pro muže, kteří striktně dodržují módu? Obvykle se v tomto případě volí dlouhé a trojrozměrné modely. Jak se nosí? Můžete použít různé možnosti. Pokud je sportovní styl, pak se vejde protáhlý typ, a pokud si zastrčit několikrát, pak na standard.

Tipy pro stylisty

Stylisté nemohli projít takovou stylovou čelenkou. V módních sbírkách jsou nutně přítomni. Ale nejběžnější metodou je kombinovat ponožkovou čepici s oděvním oblečením.Vypadá skvěle s džíny, sportovní bundy.Pletené klobouky se v poslední době staly velmi módní, ale je lepší je nosit pouze na kluziště nebo procházku v parku.Stylisté doporučují při výběru příslušenství věnovat pozornost barevnému schématu svého šatníku, zejména svrchního oděvu a obuvi.

Módní klobouky

Nepostradatelným kloboukem je ponožka v offseason, a když může být zima doplněna šátkem, vyberte si barvu.V této sezoně je neuvěřitelně módní, dávají mladým klukům žádnou křiklavost.Ačkoliv pro použití uzávěrů neexistuje žádná věková hranice, mladí lidé často používají prodloužené čepice a starší lidé dávají přednost krátkým.