Jak nosit klobouk pro muže: tipy stylistů

S pomocí oděvů může člověk radikálně změnit svůj vzhled tím, že se prezentuje společnosti v novém stylu a obrazu.Stylisté doporučují přemýšlet o každém detailu, protože na nich záleží na úplném úspěchu souboru oblečení.Čelenka je důležitým detailem obrazu, který si nejčastěji vybírá svrchní oděv člověka.Je nutné se naučit začít, jak nosit klobouk pro muže, a pak zvolit vhodný model.

V moderní společnosti, nejen ženy, ale muži věnují pozornost výběru oblečení a doplňků k jejich vzhledu.A návrháři nabízejí celé sbírky různých modelů a styly čepic, w bloopers a čepice pro různá roční období a styly oděvů.Někteří v ideálním případě zdůrazňují závažnost klasického stylu, jiné čepice příznivě doplňují městský nebo sportovní styl.

Otevřete tajemství víčka a obrazu ]

Při nákupu čelenky by dnes člověk neměl rozhodovat ve prospěch krásného nebo pohodlného a praktického výrobku, neboť moderní návrhy designérů zcela vyhovují oběma požadavkům.

Při výběru čelenky je důležité věnovat pozornost několika otázkámkritéria:

 • roční období;
 • tvar obličeje a typ vzhledu;
 • věk člověka;
 • životní styl a oblast činnosti;
 • oděvní styl.
Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Dnes je mužům předložena úplná svoboda výběru stylů a pokrývek hlavy.Chcete-li vždy vypadat stylově a moderně, bez ohledu na věk, měli byste mít vždy k dispozici několik klobouků různých stylů, abyste mohli neustále experimentovat s obrázky.

Limit a roční doba

Aby bylo možné určit, jak nosit klobouk pro muže, je důležité začít si vybrat správný styl pro určité roční období.Mnoho designérů vyrábí hotové sbírky pro všechna roční období, což usnadňuje výběr mužů.V zimě je vhodnější nosit teplé verze výrobků, ať už jde o klapky na uši, kožešinové výrobky, pletené čepice z různých textur a praktické, pohodlné klobouky pro obchodníky.

Na podzim a na jaře jsou přípustné lehké modely, ať už se jedná o tenkou pletenou čepici nebo různé styly čepic a čepic pro píce.Také, mužské barety jsou zpět v módě dnes, takže je důležité vědět, jak nosit mužský baret, aby vypadala módní a mužný.K tomu je lepší zvolit diskrétní a stručné barevné a dekorační výrobky, kombinující je s klasickým stylem svrchních oděvů.

Pro letní období je volba klobouků mezi různými styly klobouků, čepic a tabulí.To může být elegantní elegantní klobouky v gangsterstyl, jako Fedora nebo Homburg, plážová verze slaměného klobouku s širokým okrajem. Pro milovníky sportovního stylu jsou baseballové čepice a čepice s širokým rovným hledím perfektní a pro vojenský styl a grunge jsou různé modely panam.

Délka svrchních oděvů a čepice, analogie

Mnozí muži, kteří si vybírají klobouky pro sezónní svrchní oděvy, nevědí, co mají na sobě vlněné klobouky, jak kombinovat oblečení s klobouky s klapkami na uši nebo výrobky z kožešin. Za prvé, mužský klobouk by měl být vybrán pro styl a délku svrchního oděvu.

Seznam stylistů uvádí několik tipů na toto téma:

 1. Pod středně velkým zimním kabátem je lepší nosit kožešinu a úplet. Pokud srst nemá kožešinový límec, zvolte pletený klobouk, protože materiály a jejich struktura musí odpovídat. Barvy čepic by v ideálním případě měly být o několik tónů tmavších než svrchní oděvy.
 2. Pokud člověk nosí kožich, je lepší zvolit čelenku podle tvaru obličeje a typu vzhledu. Brunetky oblek mužů různých stylů a barev klobouků, můžete také kombinovat barvy klobouků a další doplňky v obraze.
 3. Pod sakem a sportovními bundami se hodí modely čepic sportovní teplé verze, například čepice ve formě kapuce. Tenké pletené čepice nebo čepice čepice jsou také vynikající. Na otázku, co nosit čepici, stylisté také doporučují sportovní styl oblečení.

Klasický styl svrchních oděvů připouští použití klobouků, jako jsou izolované klobouky, čepice a čepicečepice. Je velmi důležité, aby textura a materiály pro výrobu pokrývek hlavy a jiných oděvů v obraze člověka odpovídaly.

Co je důležité vědět při výběru čepice různých typů obličejů

K určení, jak nosit klobouk pro muže nebo jiné styly klobouků, je to možné i pomocí externích dat a individuálních charakteristik člověka. Například:

 • nosit objemné kožešiny nebo pletené čepice, klobouky pro muže s malým vzrůstem a stavbou těla jsou nepraktické;
 • stylisté doporučují odposlechnutým mužům, aby hledali čepice, které pokrývají uši (ušní klapky), stejně jako modely s otočeným hledím;
 • muži s dlouhým nebo ostrým nosem by měli nosit klobouky tak, aby pokrývali čelo;
 • baculatí muži jsou vhodnější volní, nesedí na hlavu modelu, například klobouk se širokými poli dolů;
 • držitelé trojúhelníkového obličeje by si měli vybrat čepice ve formě baretů, které pokrývají čelo;
 • Čtvercový typ osoby se vejde do klobouků kulatého, těsně přiléhajícího stylu.

No, muži s oválným tvarem hlavy a velkými rysy tváře byli nejšťastnější, protože jim naprosto vyhovovaly všechny modely a styly pokrývek hlavy. Také důležitým faktorem při výběru a nošení klobouku je barva vlasů člověka. Víčka, čokolády, karamelů a marsh odstínů jsou vhodné pro zrzky, všechny pastelové odstíny se doporučují pro blondýnky, kontrastní bílé a černé barvy pro brunetky.

Obrázky


Závěr

Odborníci poznamenávají, že mnoho mužů z důvodu nesprávných stereotypů a názorů často zanedbává pokrývky hlavy a módní stylové modely. Ve skutečnosti bude mnoho obrázků vypadat neúplně, pokud nebudou podtrženy správně vybraným kloboukem nebo čepicí. Návrháři dnes vytvářejí celou sbírku pánských klobouků pro všechny příležitosti a pro různé stylové oděvy. Klobouk navíc často chrání hlavu člověka před drsnými ruskými zimami, srážkami akloboukemnebočepicí- ze slunečních paprsků.