Jak nosit kabát na muže: fotografie moderních luky

Pánský kabát je věc, která by měla být v šatníku stylového sebevědomého chlapa. Stává se dobrým akcentem obrazu a může se zahřát v chladném počasí. Abychom ale skutečně vytvořili dobrý obraz, musíte vědět, co je na sobě kabát pro muže a jako součást toho, jaký obraz bude vypadat nejúspěšněji.

Dobrý pánský kabát je to, co zaujímá čestné místo v šatníku a stojí za to mít pro každého silnějšího pohlaví. Pro denní i obchodní styl, takový kus oblečení se hodí velmi dobře, protože to může být považováno za prakticky univerzální. Hlavní věc je správně určit kombinaci barev a stylů a vše bude v pořádku. Pea bundy mohou být nošeny se sportovními nebo vojenskými oděvy a klasický britský kabát je vhodnější pro obchodní nebo rekreační vzhled.

Jak kombinovat pánskou srst v závislosti na modelu

Když si kupujete pláštěnku určitého stylu, musíte vědět, co stojí za to mít takové věci, a jaké kompozice by se měly vyvarovat. Luk člověka s kabátem bude vypadat tak stylově, jak je to jen možné, pokud budou všechny věci dobře zvoleny. Například, klasický kabát lze nosit s oblekem, aby byl úspěšný doplněk k neformální vzhled. Je třeba nejen úspěšně kombinovatrůzné položky oblečení, ale také zvolit příslušenství pro pánské kabáty správně, takže obraz vypadá dobře a kompletně.

Trendem této sezóny bude kabát se dvěma prsy, který v závislosti na stylu muže nosit obleky, věci z ležérního stylu, vícevrstvé obrazy. Kabáty s jasnými potisky se dobře hodí pro klasické kalhoty. Pro monotónní, klasické modely stojí za to vyzdvihnout jasné detaily, které zdůrazňují jejich jedinečnost a individualitu.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Čím vyšší je muž, tím delší srst si může dovolit. Dlouhé opce snižují růst nízkých mužů ještě více, proto musí tito zástupci silnějšího pohlaví věnovat pozornost zkráceným modelům.

Co je třeba nosit?

Zástupci silnějšího pohlaví si vybrali mužský plášť určité barvy a přemýšleli, co přesně je možné a stojí za to kombinovat. Chcete-li se blíže podívat na tento problém, zvažte následující vzor:

Barva srsti S tím, co nosit
Šedá Tato volba je považována za jednu z klasických barev. Tento kabát lze nosit s oblekem, džíny, světlejší nebo tmavší, košile, roláky nebo svetry. Spolu s šedým kabátem byste neměli nosit velmi jasné věci, je lepší vytvořit dobrý monotónní obraz.
Černá Toto je nejpřísnější a formálnímožnost.Nejčastěji je kombinován s obchodními luky a slavnostními obrazy.
Modrá Jedná se o klasickou, univerzální barvu.Tento kabát vypadá dobře s klasickým oblekem, věci v neformálním stylu, oblečení bílé, šedé, modré, fialové, černé, citrónové odstíny.
Hnědý Tyto možnosti se dobře hodí k tmavým kalhotám, které jsou vhodné pro příležitostný vzhled a každodenní použití.
Béžová Tato vrstva by měla být nošena s věcmi, které jsou tmavší.Pro obchodní image není tato možnost jednoznačně vhodná, ale jako denní svrchní oděv nebo pro neformální schůzky, takový pánský kabát dokonale zapadá.

košile, bundy, svetry ] nebo roláky, vše záleží na individuální chuti mužů a ročním období.S tím, co nosit černý kabát, existuje několik možností, ale svrchní oděvy z jiných barev lze kombinovat s různými oděvy, vytvářet nové, zajímavé a relevantní obrazy.

Obuv a doplňky

Co nosit s tmavomodrým kabátem nebo jaký druh obuvi, který se má nosit pro hnědou, každý člen silnějšího pohlaví by rád věděl.Navíc se musíte rozhodnout pro příslušenství, aby byl obraz dokonalý a vhodný.S lehkým hnědým kabátem můžete kombinovat klasické boty nebo tenisky.Pro tmavě modré černé boty nebo boty, klasické, elegantní, elegantní možnosti.Na zimumožnosti s límcem je třeba vyzvednout boty - černé, pokud je obrázek klasický nebo jiné barvy, pokud jde o jasnější luky.

Pokud jde o příslušenství, může se jednat o šátky, brýle, elegantní hodinky, pánské tašky.Vše, co potřebujete k opatrnému výběru.U modelů s tmavým kabátem si člověk může vyzvednout příslušenství světlejších barev, i lehce světlé, světlé a světlé kabáty lze ředit klasickým, monochromatickým, diskrétním příslušenstvím.Modrý pánský kabát dokonale doplní věci světlejší barvy a jasných akcentů, ale s černou byste neměli takto experimentovat, protože tato možnost by měla být rozlišována podle závažnosti.

Obrazy mužů v kabátě

Samci hrachu nebo šedý plášť klasického střihu je to, co dokonale vyhovuje zástupcům silného pohlaví.Jednobarevné a dvouřadové modely, varianty v britském stylu nebo vojenském stylu dobře zdůrazňují postavu.Existuje spousta modelů pánských demi-sezón a zimních kabátů, takže není tak těžké vybrat si dobrou kombinaci pro kombinaci.


Zde je nějaký stylový vzhled s použitím pánského kabátu, který lze považovat za úspěšný:

  • černý oblek s kravatou, klasický svrchní oděv, černé boty;
  • hnědý dlouhý kabát, černé kalhoty, bílý rolák, hnědé boty;
  • šedé kalhoty, bílý rolák, šedé oblečení, černé boty;
  • Barevný kabát s. \ Tvysoký límec, šedý svetr, šaty kalhoty a boty;
  • tmavě šedý kabát se stojáčkem, šátek kravaty, džínové kalhoty, klasické boty;
  • šedá, oříznutá kontrolní srst, klasický šedý oblek, modrá košile;
  • Béžový kabát a černý oblek.

Stále je možné vytvořit mnohem více takových věcí, hlavní je, že vše by mělo být provedeno s chutí.

Tip!Je nutné pečlivě vybírat věci pro kombinaci různých barev, aby zdůraznily podstatu postavy a nezdůrazňovaly nevýhody. Například muži, kteří trpí nadměrnou váhou, stojí za to vytvořit luky v tmavých barvách.

Závěr

Béžová barva, hnědá nebo modrá je přesně to, co doplňuje stylový obraz člověka. Černý, modrý, šedý kabát s tím, co nosí muži, by měl znát každého muže silnějšího pohlaví. Například hnědý kabát může doplnit nejen obchodní, ale i sportovní, ležérní styl a černou lze považovat za zcela formální.

Po výběru správných věcí a doplňků pro kabát může člověk vždy vypadat zajímavě a přitažlivě. Hlavní je doplnit obraz přesně o ty věci, které vyhovují představiteli silného věku podle věku a typu postavy. Pokud má mužský šatní skříň zajímavý kabát, bude vždy vypadat stylově, kombinovat jej s různými věcmi a vytvářet zajímavé obrazy každý den. Srst je jedinečná věc, která musí být v mužském šatníku, aby mohl vždyVypadá velmi atraktivní a módní, nápadný svým vzhledem všude kolem.