Jak nejlépe podat návrh dívce?

Vztahy by nikdy neměly zůstat v klidu, jinak by pár riskoval ztrátu této vášně a emocí pocitů, stejně jako uvíznutí v jakékoli fázi bez touhy jít dál. Tam je dokonce takové slovo, že pokud se podíváte na svou oblíbenou dívku na dlouhou dobu, můžete vidět, jak se vdává. Proto by měla být otázka, jak udělat návrh dívce dříve či později, konfrontována mužem.

Pokud existuje úzký vztah mezi partnery, existují silné časem prověřené pocity a cíle jsou stanoveny pro budování rodiny, můžete bezpečně naplánovat sňatku. Současně, psychologové zdůrazňují, že většina žen sní o takový báječný a romantický návrh, který nelze zapomenout po celý život. Zbývá jen vybrat si nápady, jak učinit návrh dívce, aby si vzala z navrhovaných možností.

Jak učinit větu: základní pravidla

Žena bude navždy pamatovat pouze originální a romantický svatební návrh.Proto by člověk neměl spěchat do akce a je lepší pečlivě zvážit všechna rozhodující kritéria a nuance.Můžete jednoduše udělat návrh krásně, vypůjčit si nápad od jiných lidí, nebo si můžete vzít nápad někoho jiného, ​​ale upravit jej tak, aby odrážel vaše finanční možnosti, povahu a preference dívky.

Vezmeme v úvahu věk

Je správné učinit plán, jak učinit svou milenku nabídkou pouze s ohledem na její věk.Psychologové říkají, že pro mladé a mladé dívky je romantická část akce mnohem důležitější, stejně jako originalita scénáře.Dospělé ženy jsou mnohem důležitější, jaká slova člověk řekne, v jaké situaci se všechno stane, stejně jako míra pohodlí v tak důležitém okamžiku.

Finanční situace

Uskutečnění sňatku ne vždy znamená utrácet velké množství peněz na dovolenou.Při sestavování plánu a scénáře je třeba střízlivě posoudit své finanční možnosti, abyste se neukázali svému miláčku jako nadměrné proměně.Je však nesmírně nevýhodné ukázat úspory, aby se nepodařilo projít chamtivým prostředkem.Hlavní věc je, že muž zasáhl dívku s luxusním prstenem a kyticí květin.

Preference a přání pro milovaného

Důležitým kritériem pro výběr scénáře, jak je romantické nabízet nabídku, jsou zájmy a zájmy samotné dívky.Určitěmnoho dívek dříve či později naznačují člověku, jak by chtěli dostat nabídku na založení rodiny. Nějaké slzy před filmem s okamžikem návrhu, který může být skvělý nápad, zatímco jiní vypráví neuvěřitelné příběhy ze života druhých s radostí a obdivem. Kde a jak učinit nabídku, můžete určit a vzít v úvahu koníček ženy.

Jak učinit nabídku originální a krásnou?

I když člověk vzal koncept věty z jiných zdrojů, může být přizpůsoben přímo jeho vztahu a dvojici. Nezapomeňte věnovat pozornost povaze dívky, rozhodnout, bude to veřejný nebo samotný rozsudek. A samozřejmě, za situace a typu události tvoří text, co říct, když učiníte nabídku. A i když místo nevymaže člověka, ale on je jeho, situace je určujícím faktorem úspěchu.

Domy

Nejčastěji dávají muži přednost tomu, aby nabídli svou paní doma nabídku, aby v soukromí řekli nějaká smysluplná slova a sliby. Předpokladem pro správný návrh doma - vytvoření příznivého prostředí, které bude pro dívku překvapením. Cestu z okvětních lístků si můžete položit z předních dveří do ložnice, která bude ve středu zdobena svíčkami ve tvaru srdce a prstenem.

Můžete vařit romantickou večeři, zapálit svíčky, připravit playlist s příslušnou hudbou, zapálit lampu s aroma oleji. Pro láhev vína a chutné pokrmy, kterémuž by měl vařit vlastníma rukama, můžete začít vyznání svých pocitů, říkat důležitá slova, a pak dát dívce prsten se slovy o návrhu na svatbu. Nabídka může být provedena v dopoledních hodinách se snídaní v posteli a kyticí květin.

V restauraci

Nejběžnější možností, jak nabídnout své přítelkyni, je restaurace nebo kavárna. Psychologové trvají na tom, že vlastně nabízet ženě ruku a srdce v restauraci není nej banálnější nápad. Hlavními podmínkami jsou útulný interiér, klidná hudba, luxusní jídla a nápoje, květiny. Můžete požádat číšníka, aby přinesl šampaňské a brýle, z nichž jeden bude mít prsten.

V této chvíli musí člověk najít všechna důležitá slova, která ukazují hloubku jeho pocitů, vážnost záměrů, plány na společnou budoucnost. Po návrhu, musíte dát dívce květiny, které budou jen přidat pozitivní emoce. A můžete si objednat podnos pod víčkem, uvnitř dát prsten a nápis "Vezměte si mě." Pokud je člověk příliš znepokojen, můžete napsat malé písmeno ve verši nebo vlastním slovem, které bude také ležet na podnose.

Jiná místa

Existuje také mnoho možností, jak co nejlépe učinit nabídku na veřejných místech nebo s jinými lidmi.

Mnohé dívky vítají takové variace překvapení, které se mohou odehrávat v těchto případech:

 1. S rodiči . Rodinnou večeři si můžete zorganizovat na každém vhodném místěomluvit, uspořádat stůl, příznivou atmosféru. Potenciální tchyně a budoucí manželka lépe připraví kytice květin, tchán může předložit láhev vína. Dále rodiče musí poděkovat za dceru, pak říct o svých záměrech a požádat o její ruku.
 2. K narozeninám . Ideální den pro návrh je její narozeniny, protože v budoucnu pro každou z jejích svátků si bude pamatovat akt člověka. Můžete shromáždit nejbližší lidi a uprostřed oslavy požádat o chvilku pozornosti. Je-li dívka miluje společnost a publicitu, je to ideální scénář neočekávaně učinit nabídku.
 3. Na cestě.Nová místa a emoce vyvolávají vášeň a zápal smyslů, takže cestování a relaxace jsou považovány za ideální prostředí pro návrh. Člověk prostě musí pečlivě přemýšlet o tom, jaká slova říct jeho paní, a pak je vyslovit na pobřeží, v restauraci, při západu slunce, nebo v pokoji, předem zdobeném květinami, svíčkami, balónky.
 4. Na veřejném místě.Nejoblíbenější způsoby, jak učinit nabídku kreativním a zajímavým způsobem, jsou flash mob nebo rozpoznání na veřejném místě. Jediná důležitá věc je, že dívka by neměla být oponentem takových akcí v očích mnoha lidí, takže by odmítla kvůli panice, vzrušení nebo strachu. Toto může být děláno v metru, na stadiónu před zápasem, v divadle na jevišti sám, etc.
 5. V práci nebo ve škole.Pokud je dívka v práci nebo studuje, můžete jí poslat kytici s poznámkou přes kolegy nebo spolužáky, kdemuž ji pozve do kavárny na pauze nebo na oběd. A můžete ji požádat, aby se podívala z okna, kde muž bude stát s kyticí růží a prstenem, hlasitě křičel důležitá slova.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Pokud má dívka vážný koníček, může s ním projevit solidaritu a věnovat pozornost svému koníčku tím, že nabídne na toto téma nabídku. Pokud se jí líbí plavání, můžete uspořádat návrh přímo v bazénu. Pokud se dívka líbí tanec, můžete uspořádat taneční flash mob, atd.

Jak učinit nabídku na uzavření manželství?

Odborníci přezkoumali celou řadu nápadů a scénářů a krásně učinili nabídku dívce, po které vytvořili nejlepší seznam nejlepších možností. Existuje 10 druhů manželství:

 1. Nabídka v restauraci, uspořádání vzdáleného stolu, slavnostního menu, slavnostních kostýmů, květin, stejně jako prsten a projev k nabídce.
 2. Návrh v rozhlase nebo televizi a během jeho zvuku a vysílání je nutné uspořádat schůzku doma s přáteli a blízkými lidmi.
 3. Létání v balónu, během tak extrémního data, můžete říci důležitá slova, dát kytici květin a prsten uvnitř.
 4. Výlet do Paříže, pokud má člověk na to finanční prostředky. Návrh manželství může být proveden lezení na vrchol Eiffelovy věže.
 5. Létání s padákem nebo potápění během potápěnížena kolosální emoce, které mohou být doplněny návrhem.
 6. Můžete uspořádat výlet v limuzíně v nočním městě, šaman, květiny, po kterém dva mohou vylézt na střechu vysoké budovy a přiznat pocity pod hvězdnou oblohou, představující prsten.
 7. Na koncertu své oblíbené skupiny nebo dívčího sólistu si můžete zařídit, aby pozval pár na pódium, což mu dává příležitost předvést prsten.
 8. Uspořádá flash mob na jakémkoli veřejném místě podle předmětu akce, do něhož se zapojí nejen přátelé, ale i neoprávněné osoby.
 9. Během romantické procházky si můžete najmout kurýra, který dáme dívce květiny s krabicí uprostřed kytice.
 10. Nejneočekávanější místo a čas, například dříve ráno nebo uprostřed pracovního dne, můžete požádat dívku, aby se podívala z okna, kde bude nápis s textem "Vezmi si mě."

Samozřejmě, nejedná se o úplný seznam myšlenek o tom, jak zavolat dívku originálním a romantickým způsobem, ale tyto statistické myšlenky jsou nejčastěji populární mezi moderními páry v lásce a budoucím novomanželům.

Co říct, když podáte návrh dívce?

Co potřebujete pro dokonalou nabídku pro dívku? Ideální místo a atmosféra, řádná organizace akce, romantický design, a co je nejdůležitější, dobře složená řeč muže. Ženy milují uši, takže během věty musíte říci následující:

 • můžete začít tím, jak se náhle změnil život člověkavzhled jeho miláčku;
 • dále je nutné popsat v malířství to, co člověk cítí ve vztahu k ní;
 • můžete ji vyhrát a roztavit její srdce s úctou, že je to nejlepší žena, jakou kdy potkal;
 • dále je třeba hovořit o společných plánech do budoucna, o touze vytvořit rodinu, porodit děti a žít s ní až do stáří;
 • na konci by člověk měl učinit důležité sliby, které ji učiní nejšťastnější a budou ji milovat až do posledního dne, vstávat na jedno koleno a natáhnout krabici s prstenem;
 • Poslední věta je známa všem - „buď moje žena“ nebo „vezmi si mě“.

Klasickou verzi věty praktikují miliony mužů po mnoho let, takže psychologové doporučují jednat pouze na základě takového plánu.Samozřejmě, že člověk může provádět vlastní individuální úpravy, ale musí být přítomna slova o pocitech, plánech do budoucna a slibech.

Jak učinit datum dokonalým

Ideálním termínem pro sňatku je místo, kde se mladí lidé poprvé setkali.Pokud se člověku podaří obnovit celou chronologii událostí, ukáže, jak důležitý byl, aby se seznámil s vybranou událostí, stejně jako s tím, co ve své paměti uchovává.

Také možnosti datování návrhu mohou být osamocené, v zábavných, extrémních nebo zájmových dívkách.Je jen důležité vytvořit příjemné prostředí a vytvořit plánnabídnout ruce a srdce.

Tip!Psychologové radí lidem, aby neučinili božské nápady na takovou oslavu, aby neprodleně neodhalili všechna tajemství nadměrné slavnosti. Všechno by mělo vypadat romanticky, ale v pohodě, aby dívka do posledního nevěděla, co pro ni voliči připravili.

Další nápady pro neobvyklou nabídku

Kromě uvedených klasických způsobů, jak člověk předkládá návrh svému vyvolenému, psychologové nabízejí další velmi neobvyklé myšlenky, například:

 • skrýt poznámku s větou v čínském cookie s předpovědi;
 • napsat návrh barvy na asfalt pod okny domu;
 • návrh na hands-free volání na hřišti;
 • vytvořit deník s popisem všech důležitých dat ve vztazích s fotografiemi, na konci kterého bude aktuální datum s textem „Dnes jsem vyzval k manželství“;
 • léčit dívku kávou s nápisem na pěně „Vezmi si mě“;
 • rozpoznávání magnety chladničky;
 • skládání básní;
 • reklama na noviny;
 • vylézt na věž jeřábu na okno s květinami a prstenem;
 • večeře na střeše mrakodrapu;
 • tématická party s přáteli;
 • airshow, během které pilot napíše vytouženou frázi;
 • organizovat zasedací místnost s finále ve formě věty;
 • nápis nebo plakát s návrhem na veřejném místě;
 • plavání s delfíny, z nichž jeden přinese dívce prsten.

Jak ukazujepraxe, většina žen věnovat mnohem více pozornosti ne k datu sám, atmosféra, organizace události, ale ke slovům mluvený mužem a jeho sliby. Ale pouze originalita, zodpovědná příprava a jasný plán pomůže člověku učinit tuto událost nezapomenutelnou pro život.

Závěr

Nabídka ruky a srdce je vážným krokem, že ne všichni muži, kteří jsou ve vážném vztahu, jsou připraveni přijmout. Hlavní překážkou a překážkou je nedostatek nápadů a možností, jak můžete učinit nabídku originální a nezapomenutelnou. Ve skutečnosti byly způsoby masy zmíněny výše. Zbývá pouze porovnat je s jejich schopnostmi a preferencemi zvoleného.