Jak napsat dívku na setkání a rozvoj vztahů?

Mluvit s dívkou není tak snadné, pokud se jí upřímně líbí chlap, bariéra, že bude vzrušení, rozpaky a strach z odmítnutí.Je mnohem snazší se setkat s pomocí internetu, kde je dnes téměř každý druhý obyvatel země i zahraničí.Zbývá jen přemýšlet předem, jak napsat dívku, aby se setkala a přitáhla svou pozornost k sobě.

Psychologové projevují laskavost v živé komunikaci, což je hodnověrný způsob, jak sdělit informace, pocity a emoce, ale vzhledem k popularitě internetu mají mladí lidé rády neverbální komunikaci prostřednictvím korespondence.Virtuální komunikace má ve skutečnosti mnoho výhod, za pár kliknutí můžete najít krásnou dívku, dozvědět se o ní z dotazníku a okamžitě zahájit komunikaci.

Přípravné práce před psaním

Navzdory snadnosti ajednoduchost virtuální komunikace, mnoho kluků nemůže okamžitě rozhodnout, co napsat osobě se vám líbí poprvé setkat a pokračovat v komunikaci.Vzhledem k velké konkurenci mezi kluky, kteří jsou připraveni mluvit s dívkami, je důležité, aby člověk nedovolil frázi, aby našel zajímavá a přijatelná témata pro první korespondenci,stejně jako triky o tom, jak udělat dobrý dojem.

V každém případě je důležitá fáze plánování, tj. Příprava, totéž platí pro datování přítelkyně na internetu.Než píšete dívku, člověk musí udělat pár kroků:

 • dát věci do svého účtu, vyplnit všechny údaje v dotazníku, určit koníčky, zájmy, publikovat kvalitní fotografie;
 • najít vhodnou dívku ze svého města určitého věku, případně podle společných zájmů a koníčků, aby bylo možné začít konverzaci snadněji.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Prvním úkolem, kterému člověk čelí, je udělat dobrý dojem, aby přitáhl pozornost dívky.Za tímto účelem není nutné nahrávat fotografie zpracované Photoshopem nebo dokonce přidávat obrázky jiných lidí hezkých.Komunikace na internetu s vyhlídkou na vztah dříve nebo později povede k logickému rozuzlení, tj. Ke schůzce, což znamená, že je hloupé a nevhodné klamat a zdobit informace o sobě.

Základní pravidla komunikace v síti

Jak správně psát dívku, aby okamžitě přitáhla její pozornost a zájem, jsou psychologové a velitel vyzvednutí připraveni sdílet doporučení.Zvláštní pozornost je třeba věnovat prvnímu sdělení, protože první slova mají skutečnou váhu a význam.

Odborníci říkají, že zpráva by měla být stručně a stručně prezentována s ohledem na informace 3otázky:

 • Kdo je ten muž, jaké je jeho jméno, jak našel tuto konkrétní dívku.
 • Za jakým účelem se chce setkat, například se pobavit, najít přítelkyni, pozvat ji na rande a budovat vztahy v reálném životě.
 • Důvodem, proč jí muž věnoval pozornost, to je to, co je společné mezi partnery, rysy, které se mu líbí.

Není nutné zachovat jen takový sled hlavních bodů, pokud je zpráva pro dívku co nejzajímavější.Zpráva by neměla být ve formě nekonečného listu dopisů s komplexními větami a obraty.Pozdrav je povinný, protože i neformální komunikace vyžaduje dodržování etikety, pokud mluvíme o rozhovoru s dívkou.

Není třeba vystrašit dívku s rozsáhlými plány, například touhu uzavřít manželství a mít děti.Stačí, když se budete snažit o prostou touhu komunikovat kvůli kontaktním místům.Mohou to být společné skupiny v sociálních sítích, filmové záliby nebo určitá hudba.Hlavní věc je upřesnit, jak se odlišovala od ostatních, protože se jí muž rozhodl napsat.Pokud chápe, co je pro něj zvláštní, je úspěch pro muže zaručen.

Jak napsat dívku na setkání?

Chcete-li se okamžitě dostat do pohledu na krásného cizince uprostřed internetu, musíte se rozhodnout, které fráze řeknete, když potkáte dívku.K tomu, odborníci nabízejí ready-made šablony frází, žebezpodmínečně jednat o většině dívek. Mohou být použity jako model, ale ne jen „kopírovat-vložit“ z internetu, ale přeformulovat s vlastními slovy.

Například:

 1. Kompliment je ideálním způsobem, jak roztavit dívčí srdce a začít konverzaci. Například: „Ahoj, Irino. Jmenuji se Ilya, omylem jsem narazil na profil vaší sociální sítě. Když jsem viděl vaše okouzlující úsměv, nemohl jsem projít kolem. “ Jakmile dívka na zprávu odpoví, můžete rozšířit několik frází a nabídnout komunikaci, která není na internetu, což určitě dívka ocení jako odhodlání a odhodlání.
 2. Společné zájmy- spolehlivý kontakt mezi mladými lidmi, na jehož základě je možné se seznámit. Například: „Dobrý den, Tatiana. Hledal jsem fotky jezera Bajkal na hashtag a dostal se na vaši stránku. Ukazuje se, že jsme oba letos v létě vyrazili na jezero a také žijeme ve stejném městě. Můžu se vás zeptat na pár otázek o vaší cestě? Mimochodem, moje jméno je Dmitry. “ Pokud dívka souhlasí s tím, že se o této cestě bude zajímat, můžete ji nabídnout na šálek kávy.
 3. Láska k hudbě (kino, umění atd.)je dalším společným tématem, které je spojujícím článkem. Například: „Ahoj, jmenuji se Andrew. V komunitě RHCP jsem viděl vaše fotky a videa z jejich koncertu. Chtěl jsem se zeptat, jaké dojmy jste měli po živé hudbě? Na druhý den bude kapela vystupovat v mém městě, takže si myslím, zda jít. Co říkáš? Tento začátek povede k tomu, žedívka pomůže muži s radou a dívky milují péči a pomoc.

V každém případě díky stránce dívky na sociální síti, příspěvkům na zeď, komunitám a veřejným stránkám, ve kterých se nachází, mohou být všechny tyto údaje dobrým důvodem pro datování.Hlavní věc je, že komunikace by měla začít snadno a přirozeně, pokud je dívka v rozpacích a chová se nevhodně v rozhovoru, člověk může použít smysl pro humor, vyprávět vtipné životní příběhy nebo anekdoty.

Co by nemělo začít korespondenci?

Pokud člověk určí, která první slova psát dívce, aby ji vyhrál, je důležité, aby se člověk zbavil stop frází a slov, které odpuzují dívky.Odborníci uvádějí některé z nejběžnějších mužských chyb, které se objevují při setkání s dívkami na internetu, například:

 • Banalita- měli byste odmítnout zprávy jako „ahoj, jak se máš, co děláte“, protože každý druhý chlap píše tyto fráze, což děvče způsobuje pocit deprese a lhostejnosti.
 • Pošlete rady- neměli byste diskutovat o kouzlech její postavy na začátku svého známého, hovořit o svých touhách a fantaziích, jinak se děvče vystraší a dá mu mužskou stránku na černou listinu.
 • Jazyk a slang- v komunikaci s dívkou s kompetentním projevem můžete projevit úctu k ní, což znamená, že jakýkoli žargon jako „che“ nebo „xs“ by měl být ze zpráv vymazán.Pokud dívka ignoruje chlapa nebo ho šije hrubě, není třeba se sklánět k hrubosti ahrubost na její straně.
 • Gramatické chyby- nedostatek vzdělání a chápání ruského jazyka člověkem odcizí dívku, která považuje muže za neinteligentního, a tudíž bezvýhradného.
 • Podvádění- na stránce muže by měly být uvedeny pouze pravdivé informace. Falešný může falešné stránky bez informací nebo s fotografiemi jiných lidí.

Když se člověk vyhne výše uvedeným kontraindikacím, zajistí si svou komunikaci s dívkou z fiaska a odmítnutím z její strany. V komunikaci musíte věnovat většinu své pozornosti otázkám o dívce, místo aby jste ji přemohli informacemi o sobě.

Co dál?

Jakmile dívka odpověděla na mužovu nabídku, že se má setkat, musíte se okamžitě pohnout směrem k původnímu cíli. Pokud člověk hledal dívku pro vážný vztah, neodkládejte s virtuální komunikací a korespondenci, protože to může vést ke ztrátě jejího zájmu. Při prvních projevech svého nadšení a sympatií musíte požádat o její telefonní číslo a pozvat vás na rande.

V okamžiku, kdy se dívka zaměří na svého partnera, můžete rychle ztratit, čím déle člověk ztrácí, tím je pravděpodobnější, že se dívka odmítne setkat. Jakmile souhlasila se schůzkou, muž musí analyzovat její charakter, zájmy a koníčky a vybrat si perfektní datum. Psychologové samostatně nabízejí nejlepší seznamy nápadů pro první data s dívkou. Pokud dívka se schůzkou nesouhlasí, musíte pokračovat v komunikaci.

Závěr

Psychologové doporučují připravit se předem na seznámení a komunikaci s dívkou, napravit jeho stránku a studovat její účet na sociální síti. První poselství by mělo být stručné a stručné, naznačující účel datování, touhy a důvody, proč muž této konkrétní dívce napsal. Efektivní záminka pro datování povede k tomu, že dívka nemůže zanechat vzkaz bez odpovědi. Člověk by si měl pamatovat, že známost na internetu je jen mostem na cestě k setkání s dívkou v reálném životě.