Jak mít sex na první den a zda to udělat?

Nejnaléhavější a kontroverzní téma mezi mužskou a ženskou polovinou společnosti je sex na prvním rande.Jsou-li někteří přesvědčeni, že v moderní společnosti není v této otázce žádný rámec, a nikdo takovéto nemorální chování nebere v úvahu, jiní se obávají, že rychlý sex povede ke ztrátě zájmu ze strany obou partnerů, a proto k porušení vztahu, ženeměli čas začít.

Jak ukazuje praxe, většina mužů podporuje pohlavní styk po prvním datu.Ale mezi dívkami je více pochybovačů, kteří se kvůli podezření a ambicím obávají své cti a důstojnosti.Psychologové dělají silné argumenty “pro a proti”, a vyzvednutí mistři jsou připravení učit muže jak mít sex bezprostředně po prvním datu.

Pohlaví k prvnímu dni: Výhody a nevýhody?

Postoj ke pohlaví v prvním roce mezi muži a ženami se liší, i když mnoho dívek se stydí přiznat, že nejsou proti němu.Z hlediska psychologie jsou různé názory vysvětlovány tím, že muži jsou lovci přírody a chtějí dosáhnout svých cílů co nejrychleji, zatímco dívky prostě nechtějí být jednorázovým cílem, usilujícím o vážný vztah s rodinným výhledem.

Plusy sexu na zemiData jsou následující:

 1. Žena rychle chápe, zda má sexuální touhu po člověku, což znamená, že touha se může objevit spontánně v první den. Žijeme jednou, jaká je konvence a rámec?
 2. Po prvním sexu partneři okamžitě pochopí, jak jsou v intimní sféře vhodní. Nemusíte trávit týdny a měsíce na beznadějném vztahu, pokud se pár v sexu vůbec nehodí.
 3. Pohlaví může být indikátorem toho, že žena není pokrytec, a člověk je v posteli dost dobrý, to znamená, že pohlavní styk se stává způsobem sebevědomí.

Pokud mezi mladými lidmi vznikla bouře emocí, vášně a touhy, stojí za to zastavit tok pocitů a pak se na pár dní vzdalovat od vzrušení? Dříve nebo později se to stane a stereotypy a podezíravost tento proces zpozdí.

Zájmy pohlavního styku na první den jsou následující:

 • Je vzácné, když sexuální styk mezi neznámými lidmi poskytuje maximální potěšení. Faktem je, že partneři stále ještě dostatečně neznají své preference a na pozadí vzrušení, touhy ukázat se z té nejlepší strany, nelze být plně nadšený a beznadějný.
 • Pokud dívka rychle souhlasí s intimní intimitou, možná je to jednoduchý „sběratel“ nebo dívka se snadným chováním. A to už může člověku slibovat nedostatek vyhlídek na vztah.
 • Rizika přenosu genitálních infekcí jsou dostatečně vysoká, pokud je dívka na předmětu sexuální a je normální, že končí.sex první rande.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Navzdory všem výhodám sexu v první den, člověk musí mít na paměti, že dostat to, co chcete rychle, obvykle vede ke ztrátě zájmu o dívku.Stojí za to jít za touhami, je-li hlavním cílem najít životního partnera pro rodinné vztahy?

Jak se připravit na první den?

Vzhledem k tomu, že dívky podléhají emocím a mění se z hlediska nálady, je nesmírně důležité, aby se člověk připravil na datum, aby si jej později zajistil důvěrnost.Zvažte tyto body:

 1. Místo. Mělo by být pohodlné, pozvat k úzké komunikaci, romantické a tiché, abyste mohli komunikovat.
 2. Sdělení. ​​Člověk musí být otevřen v dialogu, sdílet informace o sobě, aby mohl vstoupit do dívčího kruhu důvěry.Je třeba říci o záměru najít dívku pro vážný vztah, ukázat své nejlepší.Kromě toho by se měl člověk zeptat na dívku a pozorně ji poslouchat, aby projevil svůj zájem.
 3. Dotyk. Jakmile dívka už není plachá, začne se chovat uvolněně a otevřeně, muž by měl postupně zmenšovat vzdálenost mezi nimi prostřednictvím hmatového kontaktu.Kudrlinku si můžete opravit v jejím účesu, dotknout se její ruky, držet pas při té příležitosti, atd.

Aby bylo datum emocionální dívkou,Můžete změnit umístění místa, projít se po městě v noci, jít do kavárny nebo pozvat do svého domova pod závažnou záminkou. Člověk se musí chovat tak, jako by se už nějakou dobu znali. Můžete osvobodit a zaujmout dívku s dobrým smyslem pro humor, komplimenty a příjemné činy.

Jak na první rande naklonit dívku do postele?

Aby člověk mohl skončit v intimních vztazích, musí člověk nejen pečlivě naplánovat svůj scénář, ale také pracovat na sobě. Sběratelé dávají několik instrukcí:

 • vzhled- muž by měl být stylově oblečen, hezký k vůni, oholený, s úhledným účesem a sněhobílým úsměvem;
 • zdvořilost a statečnost- nemůžete mluvit vulgární narážky a vtipy, naopak musíte svádět dívku s krásným flirtováním, posilovat známky pozornosti a péče;
 • čas a peníze- dívka musí utratit obě, organizovat nezapomenutelné setkání, doprovázené bouří jejích emocí;
 • Sebevědomí - ženy milují sebevědomé, vytrvalé muže, kteří přesně vědí, co chtějí, klidně a rychle, aby toho dosáhli;
 • komplimenty - dívky milují s ušima, zejména pokud jsou pocty upřímné, individuální a upřímné;
 • úvod do její zóny důvěry- ze svého života můžete říct něco důležitého, ukazující míru důvěry v ni a dívka se určitě vrátí;
 • prelude- musíte navázat fyzický kontaktzároveň jako emocionální, počínaje nenápadným hmatovým kontaktem s pohledem, jako by se nedělo nic zvláštního.

Pokud člověk vidí, že dívka je již nadšená a je připravena přejít k bližšímu hmatovému kontaktu, ale místo a situace neumožňují, člověk potřebuje pod záminkou pozvat ji do svého domova. Samozřejmě, že dům by měl být připraven pro hosty, stejně jako důvod jeho návštěvy (kino, playlist dobré hudby, láhev dobrého vína, atd.).

Co když dívka odmítla?

Pokud dívka odmítne, člověk nemusí všemi možnými způsoby ukazovat, že je na ni zklamaný nebo naštvaný. Můžeme říci, že respektuje její volbu a pozici, je připravena počkat na své místo, ale rád by věděl, co udělal špatně. To ukáže jeho ochotu pracovat v tomto směru i mimo něj, což znamená, že příště se dívka vzdá.

Zoufalství je biblický hřích, takže člověk musí být předem připraven na různé výsledky. Ne všichni muži se podaří dosáhnout požadovaného výsledku poprvé, což znamená, že na čem je ještě něco pracovat. V dovednostech svádění dívek jsou odmítání pouze zkušenostmi, ale ne fiaskem nebo důvodem k odmítnutí dalších pokusů.

Závěr

Chcete-li ovládnout dívku tak, aby souhlasila s ukončením dne se sexem, může absolutně každý člověk. K tomu je třeba myslet na nezapomenutelné datum, témata pro komunikaci, model chování a vzhled, stejně jako důvodsouhlasil, že půjde do mužského domu. Zbytek hlavního pick-upu nabízí několik zlatých pravidel, jak dobýt ženské srdce a přivést dívku do postele.