Jak měřit prut: jeho délku a průměr?

Důležitým ukazatelem je velikost reprodukčního orgánu pro všechny muže.Navzdory tomu, že toto téma je tabu, není obvyklé o tom diskutovat ve společnosti, téměř každý člověk změřil délku a tloušťku svého falusu.Ale ne všichni vědí jistě, jak správně měřit člena, aby získali spolehlivé výsledky.Ve skutečnosti není nic složitějšího, ale existuje mnoho chyb, které mnohé dělají.

Získejte spolehlivé výsledky měřením délky a tloušťky penisu, můžete doma bez pomoci odborníků.K tomu bude stačit, aby člověk zjistil, v jakém stavu je lepší měřit pohlavní orgán, jak správně vypočítat jeho délku a tloušťku, a poté bude nutné údaje porovnat s normovými hodnotami.Předpokládá se, že pro každou národnost je tato norma odlišná, což je také třeba vzít v úvahu.

Jak změřit délku prutu

Pro každého muže znamená pohlavní orgán, nebo jak se běžně nazývá penis, individuální parametry délky a tloušťky..Přesto se po výzkumu podařilo zjistit normu týkající se velikosti penisu, jakož i pravidla pro měření genitáliívyhnout se chybám. A první věc, kterou začít, je změřit délku penisu.

Měření délky falusu je nezbytné ve fázích podle několika pravidel:

 • potřeba změřit postavení;
 • umístění penisu by mělo být rovnoběžné s povrchem podlahy, můžete jej lehce naklonit dolů;
 • měřicí nástroj bude pravítko nebo měřicí páska;
 • jeden okraj nástroje je aplikován na pubis, protahování druhého okraje do krajního bodu hlavy;
 • Vzdálenost mezi body bude mírou délky falusu.

Délka by neměla být měřena od varlat, jak to dělají mnozí muži, ale od základny pubis. Měření se provádí ve vztyčeném stavu penisu, při pokojové teplotě, v naprosto klidné morálce. Jinak negativní faktory nedovolí penisu růst na jeho standardní délku.

Jak měřit průměr prutu

Pokud mnozí lidé vědí, jak správně změřit délku falusu, jen málo z nich ví o pravidlech pro měření průměru. A ne všichni lidé si jsou vědomi toho, že míra spokojenosti dívky od pohlavního styku není závislá na délce falusu, ale na jeho tloušťce. Proto je průměr považován za hlavní parametr mužnosti.

Změřte ji takto:

 • nejprve musíte změřit tloušťku penisu v oblasti stydké oblasti, uprostřed trupu a blízko hlavy;
 • po získaných měřeních ze 3 číslic je nutné získat aritmetický průměr;
 • hodnota se vynásobí hodnotou 3,14, čímž se získá parametr průměru;
 • Získaná hodnota může být srovnána s normovými ukazateli, aby se pochopilo, jak silný je člen člověka.
 • ​​
Důležité! V různých částech penisu je odlišná tloušťka vzhledem k zvláštnostem její struktury, takže je nutné vypočítat aritmetický průměr.Stejně jako v případě měření délky je důležité provádět měření ve stavu erekce při pokojové teplotě.

Jak měřit penis v nestaveném stavu

Zřídka přemýšlejte o tom, jak měřit penis v nestacionárním stavu, protože muži preferují maximální možné údaje.Odborníci však stále říkají několik pravidel, jak měřit délku a průměr falusu v uvolněné poloze, a to:

 • při výpočtu pravítkem nebo páskou by měl být penis nasměrován dolů k podlaze;
 • Aplikujte nástroj počtu zubů z pubis do krajního bodu na hlavě;
 • rozdíl mezi prvním a druhým bodem nebude délka penisu během erekce.

Tloušťka penisu se měří stejným principem, tj. Tři měření se provádějí na základně, ve středu kmene a v blízkosti hlavy, aritmetický průměr se násobí Pi.(3.14), pak se průměr penisu v non-erect stavu.

Má smysl měřit v klidu

Obecně lékaři doporučují měřit tloušťku a délku falusu pouze ve vzrušeném stavu při pozorování.maximální erekce. V klidném stavu nejsou data vůbec indikátorem. Jak praxe ukazuje, malý a neobyčejný v neregulovaném stavu penisu po excitaci může mít docela působivé rozměry.

Přesný opak: dlouhodobě vypadající sexuální člen po erekci může zůstat téměř ve stejném stavu. V souladu s tím lze tyto údaje učinit závěrem, že skutečným ukazatelem velikosti penisu jsou ty údaje, které člověk obdržel při správném měření penisu během erekce. V opačném případě můžete získat všechny důvody pro komplexy a vlastní pochybnosti.

Jaká velikost se považuje za normální?

Poté, co člověk přesně uvedl délku a tloušťku svého pohlavního orgánu, než učiní unáhlené závěry, stojí za to zmínit obecně uznávané normy. Po analýze vlastností mužského těla evropské rasy, věkových charakteristik a rozdílů byli odborníci schopni identifikovat průměrné ukazatele normy týkající se délky a průměru penisu.

Věk Délka (cm) Tloušťka (cm)
12–13 10,5–13 7,5-8
14–15 15-16 9,5-10,5
16–17 15,5-16 11,5-12
18+ 15,5+ 12+

Co dělat, pokud nejsou údaje splněny

Jak ukazuje praxe, asi 80% mužů vykazuje nespokojenost s velikostí svého falusu. A většina z nich přemýšlí o tom, jakK délce a tloušťce můžete přidat několik dalších centimetrů.Ve skutečnosti, odborníci radí, aby nejprve porovnat jejich data s růstem a proporcemi postavy, stejně jako porovnat jejich velikost s normální tabulkou.Pokud je člověk připraven na jakákoliv opatření ke zvýšení penisu, můžete se uchýlit k některým metodám.

Prostředky pro rozšíření penisu

Moderní tradiční a tradiční medicína má mnoho metod, jak bez operací můžete zvětšit velikost pohlavního orgánu.Například:

 • sodové lázně- řešení pomůže natáhnout kavernózní tělíska penisu, urychlit průtok krve, což zvýší stupeň erekce a tím i velikost penisu;
 • cvičení- existuje několik cviků pro protahování a protahování penisu, pomocí kterého můžete skutečně přidat 1-2 cm;
 • trysky- tato technika je dočasná, poskytuje jednorázový, ale významný účinek;
 • farmakologické látky- mohou být použity po konzultaci s lékařem, mohou to být tablety, masti a spreje ke zvýšení roztažnosti tkání penisu a urychlení průtoku krve;
 • čerpadlo- pomocí vakuové masáže lze také přidat délku a tloušťku penisu 1-2 cm;
 • želéje alternativním způsobem rozšíření přirozeného penisu;
 • nástavec- zařízení pro postupné natahování penisu mechanickými prostředky;
 • hmotnost- váha je podporována předkožkou těla, kterápřirozeně natáhnout penis na délku;
 • masáž- existuje také metoda protahování a zvýšení pružnosti tkání penisu;
 • lidové prostředky- s pomocí bylinných odvarů a pravidelného užívání lze velikost orgánu mírně zvýšit.

Pokud lékaři diagnostikují mikropenice u člověka a konzervativní metody jsou neúčinné, může být předepsán chirurgický zákrok. Tato technika je traumatická a nebezpečná, ale je to jediná, která garantuje 100% výsledek stávajících ukazatelů +3 cm.

Závěr

Hlavní ukazatele velikosti penisu jsou jeho průměr a délka, a pokud jsou muži mnohem důležitější než délka, pak je pro ženy výhodnější tloušťka. Jak ukazuje praxe, mnoho mužů nezná základní pravidla, jak správně měřit parametry své důstojnosti. Ano, a o přijatých lékařských standardech není každému známo.