Jak krásné vázat tkaničky na tenisky?

Tenisky jsou jedním z nejoblíbenějších typů obuvi mezi mladými lidmi, takže designéři a módní návrháři neustále vytvářejí nové unikátní modely a stylisté navrhují různé způsoby, jak krásně svázat tkaničky.Díky speciálnímu šněrování mohou tenisky vypadat úplně jinak, což dokazuje individuální chuť a kreativitu majitele.Tenisky se nosí v horkých létech a chladných zimách.

Dříve muži trávili dlouhou dobu výukou, jak uvázat kravatu, dnes bylo vynalezeno mnoho originálních uzlů a vazeb tkaniček na boty,teniskyaboty .Přes existující stovky možností a technik, jen několik z nich jsou považovány za nejoblíbenější a módní.Díky tomu budou šněrování působit jak jako podpěra pro boty, tak i jako dekor.

Jak krásně uvázattkaničky na teniskách

Nejjednodušší způsob, jak se naučit vázat tkaničky na tenisky, je pokus a omyl, pokud si pro sebe vyberete nejlepší možnosti.Vývoj možností tkaní zahrnoval matematiky, kteří našli asi 4 miliony cestnavlékněte si na tenisky obvyklé tkaničky. Dospělí zdůrazňují svůj styl šněrováním a teenageři vystupují z davu.

Cikcak

Nejběžnější variantou vázání tkaniček je tkaní klikat, když se krajka protíná po celé délce. Chcete-li získat tento způsob tkaní, musíte provést jednoduché kroky:

 • Nejprve se krajka zavádí do spodních otvorů boty a vede je na obou koncích směrem ven;
 • pak by konce krajek měly být překříženy navzájem, procházející každou hranou zevnitř směrem ven přes otvory;
 • na stejném principu opakujte úkony na všech otvorech boty.

Tradiční šněrování se nejčastěji používá z řady důvodů, ale co je nejdůležitější, je to považováno za nejjednodušší a nejtvrdší trénink. Pokud přetáhnete krajku, cik-cak tkaní může rozdrtit boty. Šněrování je však v horní části boty, ne třením nohou.

Přímé šněrování

Druhé jméno takové metody je obdélníkové šněrování bez přítomnosti šikmých šněrování uvnitř boty. K dosažení tohoto výsledku je třeba provést několik jednoduchých manipulací:

 • šňůra musí být vedena skrz spodní otvory, které vedou z obou konců dovnitř boty;
 • jeden konec krajky by měl být zvednut z pravé strany, veden z horního otvoru a pak jím projít levým otvorem;
 • nyní musí být oba konce zvednuty, vytaženy z každého přes jeden otvor, pak natáhnout na opačnou stranu a vytáhnout je výš;
 • podle tohoto principu jsou zavěšeny, dokud nejsou díry dokončeny;
 • Druhý konec krajky by měl být protažen zbývajícím otvorem nahoře.

Výhody tohoto způsobu tkaní jsou především úhledným a reprezentativním vzhledem. Ale ne každý člověk uspěje v dosažení tohoto výsledku hned. Navíc se vejde do obuvi s rovnoměrným počtem otvorů.

Šněrování se skrytým uzlem

Aby bylo možné správně spojit tkaničky metodou se skrytým uzlem, musíte nejprve zvládnout techniku ​​rovného šněrování popsanou výše. Dále proveďte následující akce:

 • začnou šněrovat přímočarým způsobem, ale levý konec musí být měřen mnohem kratší než pravý;
 • levý konec zůstane nerozepnutý, zatímco pravý kůň je vynesen na vrchol;
 • na konci, oba konce krajky by měly jít dovnitř boty;
 • pak uvnitř boty, oba konce krajky.

Navzdory tomu, že je obtížné vázat takový uzel, navenek tkát velmi originálně a krásně. Opět je důležité, aby bota měla stejný počet otvorů pro šněrování, a pokud vnitřní uzel zatlačí dolů, můžete jej navázat na vnější stranu nohy.

Odd Lacing

Aby bylo možné zajímavě spojit tkaničky na teniskách s lichým počtem otvorů, odborníci navrhují přímočarou techniku ​​šněrování, ale ve zvláštním výkladu. Jak praxe ukazuje, rovné šněrování je ve velké poptávce, takžeOdborníci našli způsob, jak ji splétat na botách s nerovným počtem otvorů.

Existuje několik možností:

 1. Přeskočení díry- pro vyrovnání počtu otvorů ve středu tkaní na botě můžete jednoduše přeskočit, čímž se šněrování rozdělí na dvě části.
 2. Jedna úhlopříčka- na samém počátku tkaní krajky můžete vytvořit diagonální kravatu, ale ne na konci, protože ohyb se objeví na teniskách. Můžete také přeskočit diagonální kravatu na horní části vazby pod jazykem boty, čímž ji skryjete před pohledem.
 3. Křížové vazby- aby se nesnažila maskovat diagonální kravatu, můžete použít jednu křížovou kravatu. Tím bude kravata podobná šněrování límce. Šněrovací nit může být posunut do střední nebo horní části boty.
 4. Dvojité spojkyjsou nestandardní provedení, které zahrnuje tažení šňůr paralelně přes jeden otvor, a to přes druhý pár otvorů. A vzhledem k tomu, že tento prvek bude umístěn na samém počátku tkaní boty, nebude s předpětím žádný problém.

Šněrovadla

Pokud chcete vázat tkaničky na teniskách, vyznačovat se kreativitou a originalitou, můžete se uchýlit k pilovému šněrování. Vizuálně bude vypadat, jako by šněrování bylo nerovnoměrně utaženo. Šroubování pilových zubů můžete provádět následující technikou:

 • skrz spodní otvory zatáhněte jedenkrajka, po které je odebrána uvnitř boty na obou koncích;
 • pak jeden konec by měl být zvednut zevnitř, vytažen z díry a pak natažen vodorovně na opačnou stranu;
 • Druhý konec krajky by měl být diagonálně tažen do boty přes jednu díru, po které se horizontální způsob, jak ji vložit do otvoru z protější strany;
 • na stejném principu pokračujte šikmým šněrováním, dokud jeden z konců krajky nedosáhne horního otvoru;
 • Druhý konec by měl být zvednut na boku uvnitř boty, ale o jednu díru vyšší a pak natažený ven.

Takové šněrování se podle potřeby snadno zpožďuje, což dává botě originální vzhled.

Čipka-motýl

Originální a neobvyklý vzhled šněrování motýl, navíc to umožňuje vázat dlouhé tkaničky tak, aby je zkrátit.

K dosažení tohoto výsledku je třeba provést několik následujících akcí:

 • Nejprve se řetězec nechá projít skrz dnové otvory, které vedou konce v různých směrech;
 • dále napíná strunu svisle takovým způsobem, aby dosáhla dalšího páru otvorů v botě a vytvořila určitý druh „mezery“ v pletení;
 • , potom se oba konce krajky protínají, navlékají se do následujících otvorů na obou stranách;
 • , podle stejného principu, šněrování pokračuje až do konce boty.

Tkaní vypadá zvláštně, ale neobvykle a nesmírnězvláštní pozornost by měla být věnována formátu oblečení v obraze těchto tenisek.

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Vazba tkanic na některou z navrhovaných možností je obtížná, pokud s pokyny neuvažujete krok za krokem.Můžete doplnit znalosti o videa na internetu, které jasně ukazují specifika případu.

Jak vázat tkaničky na boty na gymnastiku bez luku?

V současné sezóně je móda vázat tkaničky na tenisky a jiné typy obuvi bez luku.Nejjednodušší způsob, jak se zbavit luku, je vytvořit chirurgickou jednotku.Udělejí to v následujících krocích:

 • je proveden pravý konec krajky, nedokončená smyčka je z ní vytvořena směrem ke konci vlevo;
 • do otvoru, který je vytvořen mezi smyčkou a pravým pracovním koncem, je třeba navléknout levý konec, ale tak, aby oba konce směřovaly doleva;
 • na konci by měly být dvě smyčky paralelního uspořádání propletení;
 • na konci obou konců musíte utáhnout uzel.

Výsledný uzel může být ponechán venku, bude vypadat velmi neobvykle a chladně, nebo můžete vyplnit jazykem boty.

Návody jak vázat tkaničky

Můžete jasně vidět všechny možnosti tkaní tkaniček a designu obuvi pomocí videoklipů s pokyny a ukázkami jednotlivých kroků v technikách.Například:

Závěr

Šněrovadla nejsou jen praktickým a nezbytným pohybemToto je pole pro projev kreativity a tvořivosti. S pomocí různých technik a x existuje asi 4 miliony, můžete vyčnívat z davu, ukázat své okolí zvláštní smysl pro chuť a styl, stejně jako dovednosti. Zůstane jen poučit se z video instrukcí a fázové teorie.