Jak krásně uvázat šátek k muži s různými uzly?

Někdy vás může počasí oklamat a zdá se, že za slunečného dne náhle po krku fouká chladný vítr. Aby mohli muži odolat, musí nosit šátek. Často jsou vyrobeny z tlusté nebo vzorované řezané látky, určené k ovinutí kolem krku. Není to však každý, kdo ví, jak krásně svázat šátek s mužem, a to i přes dlouhou historii jejich použití v pánském šatníku.

Hlavní funkcí šálu je ochrana krku. Silná vlna si v zimě udržuje teplo a lehké prádlo pomáhá chránit krk před sluncem a pískem. Mohou přidat silný prvek stylu, zejména když přidávají barvu do každodenního oblečení.

Způsoby vázání šátek mužů

Šátek může být přidán k člověku kouzla, stejně jako ke zvýšení velikosti souboru. Navzdory tomu, že šátek byl původně nošen v zimních měsících, může být užitečný i na deštivé, větrné dny, na pláži nebo na ochranu před mrazivým vzduchem z klimatizace.

Pařížský uzel

Chcete-li pochopit, jak módní nosit šátek ve francouzském stylu mužů, musíteStačí si ho svázat s francouzským uzlem.To se provádí rychle a snadno, a to má za následek velký teplý uzel, který se nosí přímo na límci kabátu nebo saka, což z něj dělá dobrý vítr zástrčku.Je lepší si vybrat model dlouhé šály, také byste neměli brát příliš silný šátek, protože koncový uzel může být příliš velký.

Aby se šátek správně spojil, musíte jej složit uprostřed na polovinu tak, aby se konce dotýkaly.Držte dvojitý ohyb v jedné ruce a zakroužkujte další konce kolem krku.Pak je zabalte a ohněte.Nastavte podle potřeby.Konce šálu lze nosit buď uvnitř, nebo vně kabátu nebo saka, podle toho, do jaké míry by šátek měl zabírat.

Důležité! Při výběru pařížského uzlu pro nošení šálu je lepší se vyvarovat oděvu, je lepší mít kabát nebo bundu otevřenou.

Ascot Knot

Jeden z nejjednodušších uzlů šátek, který může člověk nosit.Jedinou obtížností je určit, jak vysoký nebo nízký je nosit.Obvykle visí a pohybuje se trochu kolem krku, takže tento styl je funkčnější.

Aby bylo možné vázat, musíte si vzít šátek a dát ho na ramena.Pak oba konce šátku „navrchu a dolů“ svázejte, jako by to byl obří pár šňůrky.Nastavte přední stranu tak, aby byla hladká a pevněji utažena k krku.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Pokud má člověk v úmyslu ho nosit uvnitř sako, pak by měl být zakoupen hedvábný šátek.

Dvojité balení

Toto je možnost pro chladné počasí a je skvělá pro opravdu dlouhý a tenký šátek.

Aby bylo možné svázat to, musíte dvojitý zákrut dlouhého šálu kolem krku, takže dva krátké konce visí vpředu.

Důležité! Tento styl je nejlepší způsob, jak nosit lehký šátek v létě na tričko, tričko nebo svetr.

Jednorázové balení

Takový obal s šátkem udržuje krk v teple, můžete použít výrobky ze středně dlouhých až dlouhých šátků.Musíte si vzít šátek a zabalit ho jednou kolem krku, takže dvě hrany visí volně.

Umělec

Tento styl maximalizuje pohyb šálu.Neexistuje zde žádný uzel, jen lehké zakrytí kolem krku, které zanechává jeden konec kratší než druhý.Delší konec šálu je přehozený přes krk a visí přes opačné rameno.Pokud je šátek příliš dlouhý, musíte ho jednou zabalit kolem krku, než ho položíte na rameno.Tento styl vyjadřuje aktivitu a mobilitu mužů.

Jiné způsoby

Stejně důležité je zjistit, jak vázat šátek k muži s falešným uzlem.Jak název napovídá, používá k dosažení požadovaného vzhledu trochu klam.Tento uzel vypadá nejlépe se vzorovaným šátkem nebo silnější vazbou.Zde můžete použít produkt střední délky bez problémů.Zavěste šátekkrk, jeden konec musí být dvakrát tak dlouhý jako druhý.Kravatu volnou uzel blízko konce na dlouhé straně šálu, takže 30-45 cm na konci.Lehce utáhněte uzel a protáhněte krátký okraj skrz něj, poté by měl být dotažen.

Reverzní šátek je skvělou volbou pro chladnější počasí, protože poskytuje větší ochranu krku.Musíte nosit šátek kolem krku, ujistěte se, že oba konce mají stejnou délku.Vezměte jeden konec šálu a přineste ho přes krk a protější rameno, pak to samé udělejte s druhou stranou tak, aby obě okraje úhledně visely zezadu.Nastavte podle potřeby.

Aby se šátek spojil s uzlem „Čtyři v ruce“, je nutné jej složit na polovinu, omotat kolem krku smyčkou na jedné straně a dvěma konci na druhé.Vytáhněte jeden z konců smyčkou.Pak utáhněte smyčku a druhý konec projděte novou smyčkou u krku.Utáhněte oba konce a nastavte.

„Loop a fold“: musíte si vzít šátek a zavěsit ho na krk, oba konce by měly být stejné délky a zavěsit záda.Pak je zabalte do opačných ramen, ovinutých kolem krku tak, aby se nyní visely vpředu.Pak přeskočte oba konce pod záhyb šálu, který zabalí krk vpředu, svazuje je dohromady a pak jim dovolí zavěsit.

Nejoblíbenější způsob vázání pánské šály

Tento druh je unášený - nejzákladnější způsob vázání šátku.Tento způsob nošení šálu je ideální pro ty, kteří nemají rádi nic omotané kolem krku,ale stále se chce zahřát.

Navzdory tomu, že klasická rouška je určena především pro oči, ne pro skutečné teplo, je tato forma nošení šálu nejjednodušší.Musíte zvednout límec bundy a umístit pod ni šátek.Jednoduchý doplněk v kontrastní barvě vždy dobře funguje s sako, oblekem nebo dlouhým kabátem.

Foto-kompilace


Závěr

]

Nosit šátek je skvělý způsob, jak dát svůj podpis pod vytvořený soubor.Dobrý kvalitní šátek by neměl být drahý nákup.Mělo by to být jedno z mála snadno přístupných doplňků, které změní tupý pohled na něco atraktivního.