Jak komunikovat s dívkou ve VC: tajemství virtuální komunikace

Pokud dříve většina mužů zjistila, že je nesmírně obtížné se s opačným pohlavím seznámit, dnes, díky éře internetu a sociálních sítí, je tento proces mnohem snazší a jednodušší. Navzdory tomu má mnoho nezkušených chlapců zájem například o to, jak komunikovat s dívkou ve VK, protože Vkontakte se stal jednou z nejoblíbenějších sociálních sítí.

Nejjednodušší způsob je samozřejmě vzít si příklady korespondence, ale nikdo nezaručuje, že korespondence půjde do takové vazby. Je mnohem snazší pochopit předběžná pravidla virtuální komunikace s opačným pohlavím. O čem mluvit, připraveni podělit se o vedoucí psychology a odborníky v záležitostech mezilidských vztahů. Bohužel ne všichni muži mají komunikační dovednosti, dokonce i na internetu.

Jak začít komunikovat s dívkou ve VK?

První věc, kterou musí člověk jasně pochopit, je, že ženy milují vytrvalé, ale ne obsedantní muže, což je velmi tenká linie mezi těmito dvěma pojmy. Od začátku konverzace přímo záleží na tom, zda chce dívka vést dialog, a také zda existuje příležitost přenést virtuální komunikaci do reality. Přípravná fáze je nesmírně důležitá, takže člověk musí pečlivě přemýšlet o všech nuancích, které jsou zmíněnypsychologové. Konkrétně:

 1. Analýza vaší stránky . Člověk musí sledovat svůj účet, mazat nepotřebné a diskreditující fotografie, poznámky a vtipy. Dále musíte přidat několik kvalitních fotografií, kde můžete vidět všestrannost člověka, jeho zájmy a oblast činnosti. V dotazníku je nutné uvést vaše zájmy, priority v životě a další osobní údaje. Jen málo z dívek je připraveno se setkat s kluky bez informací a fotografií na jejich stránce.
 2. Analýza stránky vybraného . Člověk bude studovat její stránku a bude schopen pochopit, o co má dívka zájem, a možná i tam, kde často tráví čas. Tyto osobní informace pomohou vybudovat konstruktivní a živý dialog a člověk nebude mít problémy s tím, jak začít komunikovat s dívkou ve VK, aniž by ji věděl.
 3. Zamítnutí banálních vět . Hlavním klíčem k úspěchu je originalita a smysl pro humor, který ocení mnoho slabších pohlaví. Zároveň byste se měli snažit, abyste nebyli příliš chytří, abyste nebyli nepochopeni.
 4. Mluvící body. Než se člověk pokusí najít objekt touhy po produktivním dialogu, musí uvést seznam témat, která ji budou zajímat. Mohou být čerpány z dotazníku a koníčků dívky uvedené na její stránce. Existuje také řada neutrálních témat, o nichž se každý může snadno mluvit.
 5. Nedostatek . Při sdělování všech informací najednou, zejména na samém počátku budování dialogu, nemusíte dívku vyhazovat. BěhemJe důležité nemluvit přes deku, je lepší zaujmout živý zájem o její život.

Musíte zahájit komunikaci s motivem psaní zprávy, například „Dobré odpoledne.Všiml jsem si vás v komunitě (jméno skupiny), a protože jsem si také tyto problémy užíval, myslím, že vás poznám. “Další komunikace je založena na společných zájmech, které lze vidět na její stránce.Dívky milují pomoc z dobroty svého srdce, můžete požádat o radu o daru sestře nebo matce atd.

Odborný posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Musíte se začít seznamovat s upřímnými a upřímnými úmysly, takže musíte používat své osobní fotografie, aniž byste vytvořili iluzi pohledného muže nebo úspěšnějšího muže, než ve skutečnosti je.Tento druh podvodu nikdy nepovede ke skutečnému setkání s dívkou.

Základní komunikační pravidla

Psychologie a dovednosti vyzvednutí učí umění správně komunikovat s opačným pohlavím.Navzdory skutečnosti, že všichni muži jsou schopni mluvit, je to daleko od každého, kdo má přítelkyni s pomocí korespondence na internetu.Psychologové doporučují odchýlit se od vzorů a stereotypů virtuální komunikace s cílem ohromit dívky svou kreativitou, originalitou, ale také gramotností a komunikačními dovednostmi.

Existuje několik jednoduchých pravidel, jak se dívat na dívku ve Vkontakte a na jiné sociální sítě, a to:

 • „Ne!“ Obsession .Navzdoryvzhledem k tomu, že muži mají vnitřní odhodlání a vytrvalost, je důležité, aby se dívce nezdálo příliš nepříjemné. Pokud dívka není nakloněna dialogu, je lepší odložit konverzaci až na později, nevyvíjet na ni tlak, nevykazovat nepřiměřené obavy a zájem.
 • „Ano!“ Originalita . Banální a rozbité fráze „jak se máš“ nebo „co děláš?“ Je lepší úplně zapomenout, dívky se okamžitě začnou nudit u takového partnera. Pokud si prohlížíte stránku objektu sympatie nebo jejích fotografií, můžete najít mnoho možností pro témata, která budou pro ni zajímavá.
 • „Ne!“ Zbytečné otázky . Pokud člověk usnul dívčí otázku po otázce, nakonec bude komunikace nudná a zatěžující. Lepší mezi otázkami vytvořit takové "ostrovy" pro diskusi a neobvyklé konverzace.
 • „Ne!“ Do trvalého režimu online . Pokud bude člověk pravidelně online, bude mít dojem, že je to nudný a nudný člověk, který nemá žádné jiné zájmy a záležitosti, může se objevit v jejích očích jako líný nehybný člověk.
 • „Ano!“ Humor . Není divu, že klasici říkají, že aby se muž zamiloval do ženy, musí se jí prosit. Smysl pro humor vnímá žena jako mužská charisma a veselý dialog plný vtipů a smíchu bude doprovázen pouze příjemnými emocemi.

Komunikovat s dívkou v lepším dávkovacím režimu s přerušeními s cílem zanechat nějaké podcenění a intriky. Na začátku komunikace a pak se musíte vyhnouthackney fráze, které způsobují snad apatie.Je mnohem snazší zahájit rozhovor s dívkou, se kterou máte známé, například: „Četl jsem vaše komentáře pod fotkami našeho společného přítele, líbil se mi váš pohled na svět (život, humor).Myslím, že máme hodně společného, ​​pojďme mluvit? “

O čem mluvit s dívkou v kontaktu: nejlepší témata

Jak lépe budovat dialog v sociálních sítích, nejen psychologové jsou připraveni sdílet tipy a rady, ale také zkušenémužské záležitosti.Dalším důležitým faktorem, který je lépe promyšlen dopředu, budou možná témata pro konverzaci s určitou osobou.Nejneutrálnější a nejpřínosnější témata dlouhodobé komunikace jsou následující:

 1. Koníčky- můžete se ptát na její koníčky a zájmy, jak tráví svůj volný čas, nejen na podporu dialogu, ale také na pochopenípro sebe by měl člověk takový člověk zájem.
 2. Počasí- toto téma je mezi Brity tradiční, v některých situacích se jedná o lehký dialog a mezi Rusy.
 3. Cestování- můžete vést dialog o dojmech získaných po cestách do různých měst a zemí.
 4. Sportnení lepší koníček, který spojuje lidi než sport.Můžete dokonce poradit tělocvičně, ve které je muž zapojen, což pomůže vidět v reálném životě.
 5. Vztahy- k tomuto tématu je důležité nemluvit o svých bývalých společnících a neptávat se na svého bývalého partnera, ale znát její názory na život a vztahy obecně.
 6. Domácí mazlíčcijsou poměrně uvolněným a relevantním tématem, neboť mnozí mají domácí zvíře.
 7. Pohlavínení tématem pro první dialog s dívkou, ale po nějakém sbližování v komunikaci a navázání důvěryhodného kontaktu můžete diskutovat o preferencích v intimních záležitostech.

Je velmi důležité zachovat snadnost a snadnost komunikace, aby bylo možné řádně snášet něčího společníka, aniž by bylo nutné vzdát se úctyhodnosti a závažnosti.Není vždy nutné do dialogu vnášet různá témata sami, nejčastěji, jak se odvíjí povaha jejich charakteru, samy dívky se chopí iniciativy.Člověk se o ni musí zajímat pouze při prvních rozhovorech.

Zabránit konverzaci živou komunikací

Je nesmírně důležité, abychom se s dívkou dlouhodobě neshodovali, jinak pozitivní emoce a dojmy z datování zmizí.Proto všechna pravidla a rady o tom, co s dívkou ve VK mluvit při setkání, musíte použít pouze na samém začátku.Jakmile člověk vidí vzájemný zájem a důvěru v komunikaci, můžete pozvat dívku na schůzku.

Živá komunikace by měla být dále založena na těchto zásadách:

 • pozdrav- projev zdvořilosti;
 • povrchní otázky- otázky o něčem pomohou uvolnit dívku;
 • komplimenty- nemělo by to být lichocení nebo lichocení, ale spíše známka jeho dobrého vkusu a vizuální přitažlivosti;
 • humor- vtipy a anekdoty se uvolnínastavení a uvolnění rozpaků;
 • dárky - to by měly být příjemné věci, například čokoládová tyčinka, balón nebo měkká hračka.

K prvnímu dni je třeba hovořit o sobě skromně, abyste se nezdali bohoslužbou a egoistou.Když se bavíte o sobě, musíte se zajímat o osobnost dívky, její život, aktivity a priority.Pokud existují pauzy, můžete vyprávět vtipné příběhy z dětství, což způsobuje její náklonnost.Je nesmírně důležité nedotýkat se témat o bývalých vztazích.Chcete-li udělat dojem, musíte ukázat své nejlepší vlastnosti a zájem o dívku.

Závěr

Psychologové říkají, že první dojem zřídka přináší dívkám, když se setkají s opačným pohlavím.Na internetu je poměrně těžké ukázat všechny vaše skutečné motivy a dobré charakterové rysy, ale je mnohem snazší začít se svým známým.V návaznosti na výše uvedené rady psychologů člověk jednoduše zahájí dialog s jakoukoli dívkou, především s časem, aby přeložit virtuální přátelství do skutečné komunikace a pozvat na objekt první sympatie.