Jak komunikovat s dívkou: tajemství dialogu

Často, mnoho mužů postrádá schopnost komunikovat s opačným pohlavím, s výsledkem, že předmět chtíče je ponechán bez řádné pozornosti. Na pomoc nezkušeným mužům vyvinuli psychologové spoustu tipů, technik, postupů, jak komunikovat s dívkou, přitahovat a zajímat ji. Pouze praktikováním v reálném životě se můžete naučit kompetentnímu dialogu.

Ve skutečnosti, věda, jak správně komunikovat s dívkami je celé umění skládající se ze slov, gest, intonace, výrazů obličeje, pohledu a úsměvu. Tam je dokonce zvláštní kurz mezi muži, kteří učí svádění - pickup. Po pochopení všech lekcí a doporučení pick-upu bude každý člověk schopen dříve či později zvládnout dovednosti a schopnosti v komunikaci, svádění a dobývání ženských srdcí.

Psychologie komunikace s dívkami

Aby mohl člověk s dívkou kompetentně a plodně mluvit, musí se nejprve naučit nějaké triky a pravidla.

Můžete se poučit z psychologie komunikace, která odlišuje dvě etapy komunikace s dívkou:

 1. Navázání kontaktuje první věc, kterou by měl člověk udělat ve vztahu k dívce, která má ráda.Vzhledem k tomu, že dívky jsou svou povahou emocionálními a smyslovými osobami, aby jejich pozornost zaujala, měla by příležitostná konverzace vyvolat emoce.K tomu můžete použít techniky flirtování, stejně jako několik drobných komplimentů.Také skvělý způsob, jak navázat kontakty, bude humor, díky němuž se žena v dialogu osvobodí a uvolní.
 2. Pozornost k detailům- jakékoli detaily a maličkosti mohou nést více smyslu než nekonečné rozhovory o životě.Během rozhovoru s dívkou se musíte co nejvíce soustředit na to, co říká, možná dává jednoznačné rady a signály.Tím, že projevuje zájem o její fráze, může být prokázáno, že konverzace není povrchní.Ale zůstat ticho není nejlepším řešením, jinak můžete projít pro nudnou a uzavřenou osobu.
 3. Odborný posudek!Aby byla konverzace zajímavá pro dívku, můžete si ji předem připravit.Zjistěte například, co se jí líbí, co má ráda a pak o něm sbírejte více informací.Díky této přípravě se rozhovor nikdy nezastaví, ale pro dívku to bude také nejvíce fascinující.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Aby byla konverzace zajímavá pro dívku, můžete si ji předem připravit.Zjistit, co má ráda, co má ráda,pak o něm získáte více informací.Díky této přípravě se rozhovor nikdy nezastaví, ale pro dívku to bude také nejvíce fascinující.

Se známou přítelkyní

Je mnohem snazší hovořit s přítelkyní, kterou ten člověk již zná, protože nejsou žádné poznámky o nutkání úředníků.Ale může existovat i další problém, například když s mužem zachází jako s přítelem.Jak komunikovat se známou dívkou dobýt ji?Za prvé, můžete se smát s vtipem nebo anekdotou, abyste uvolnili první napětí.Pak zavolejte do kavárny a zdůrazněte, že to není datum, ale jen schůzka.

Díky tomuto blotování se schůzka podvědomě zúčastní schůzky.Začněte konverzaci a komunikujte po celé schůzce by mělo být v pohodě, mezi tím můžete nenápadně zeptat, jaký druh kluků se jí líbí.Po zodpovězení můžete položit otázku, zda je pro ni vhodný.Všechny tyto rady budou okamžitě jasné pro partnera, zůstanou jen jeho projevy, reakcemi a reakcemi, aby pochopily, zda dává vzájemnou reakci.

S cizincem

Je mnohem obtížnější začít komunikovat s cizincem, protože první dojem je více než důležitý.Začněte tím, že se člověk musí obávat o svůj vzhled, ženy oceňují elegantní, stylové, příjemně vonící a sebevědomé muže. Témata konverzace mohou být předem promýšlena nebo mohou být inteligentní, jak konverzace pokračuje.

Jak začít konverzaci?

Dialog je příležitostíinformace o přenosu, jakož i možnost přiblížit se soupeři.

S neznámou přítelkyní můžete zahájit a vést dialog podle následujících pravidel:

 • První krok .Pokud se člověk zajímá o to, jak se bavit s dívkami na večírcích, můžete k ní prostě jít, zeptat se, zda je její stůl volný, můžete se k ní připojit.Pokud souhlasí, není to nic jiného než zelené světlo.
 • Sebevědomí .Můžete začít rozhovor s nabídkou pít kávu v útulném místě.Rozhovor muže by měl být klidný a sebevědomý.
 • Vlastní zastoupení .Aby člověk snadno komunikoval a měl snadnou konverzaci, musí se nejprve představit a pak se zeptat na dívčí jméno.
 • Analýza jejích reakcí .Během rozhovoru je důležité, aby muži věnovali pozornost dívčímu chování.Koketní a flirtující se projevují v jejím úsměvu, vzhledu, chování a pohybech.Jestli se dívka zavře, odvrátí se od muže nebo přes ruce na hrudi, muž má malou šanci.
 • Humor .Ženy oceňují smysl pro humor u mužů, ale vtipy by neměly být vulgární a osobní, ale spíše povrchní a vtipné.
 • Compliments .Každá dívka se stará o její vzhled a obraz, takže si ji můžete dobýt komplimenty o oblečení, účesu, make-upu, očích a úsměvu.
 • Diskutujte o tom .Poté, co jste projevili zájem o její koníčky, koníčky, životní styl a priority, můžete se o ní nejen naučit, ale také ukázat svůj postoj.
 • Včasný konec konverzace .Jak poprvé komunikovat, mnoho lidí ví, ale ne každý respektuje hrany toho, co je povoleno.Je lepší, když je první dialog krátký, snadný a snadný.Půl hodiny konverzace bude dostačující, ale na konci konverzace musíte udělat náznak dalšího sdělení nebo pozvání na druhé setkání.

Jak se chovat za účelem zájmu o dívku

Chování je společníkem mužského rozhovoru, ženy tomuto kritériu věnují méně pozornosti než slovům, kterými se mluví.Psychologům se doporučuje dodržovat několik doporučení týkajících se chování člověka:

 • Oční kontakt .Žena se musí dívat přímo do jejích očí a ukazovat její zájem.Nějakou dobu před začátkem konverzace je třeba několikrát překonat vzhled.
 • Studie reakce .Pokud žena skryje oči, je v rozpacích, usmívá se, když se setká s očima s mužem, je nervózní, respektive je už na háku.
 • Úsměv .Pokud konverzace ještě nezačala, ale oční kontakt již byl založen, můžete přitáhnout dívku k sobě a získat její pozornost s úsměvem.
 • Během konverzace se nemusíte často dívat daleko , přímý pohled dokazuje sebevědomí a stabilitu chování.
 • Žena už nehledí na to, co říká muž, ale na způsob, jakým hovoří obecně.Projev by měl být jednotný, kompetentní, bez slov pochybností, "nevím" nebo "zdá se mi to."

Za jednoduchou konverzaci odpovídá člověk.V žádném případěmusíte si stěžovat na potíže v životě, mluvit o problémech a negativních incidentech.Za zakázané se považují i ​​témata o bývalých dívkách, jejich porovnávání nebo diskuse o někom v negativním kontextu.

Jak komunikovat s dívkou tak, že se zamiluje

Co bych měl mluvit s dívkou, jak vést dialog, aby se jí to líbilo?Toto je možná nejvíce obyčejná otázka mezi muži, který je dán psychologům a pánům pickupu.Jediným hlasem řekněte, že nejprve musíte být sami sebou.Chcete-li se rychle zamilovat s dívkou, musíte s důvěrou komunikovat a být všestranným člověkem v záležitostech, o kterých se mluví s předmětem touhy.

Můžete se zamilovat do dívky podle několika pravidel:

 • vytvoření správného obrazu sebe sama, když jste se poprvé setkali;
 • Se vším svým chováním a konverzací musíte nechat účastníka porozumět touze vybudovat vážný vztah;
 • pokaždé, když člověk musí být v dobrém porozumění nepředvídatelný, je lepší se vyhnout monotónnosti v chování;
 • muž by měl vždy usilovat o vedení, ukazovat dívčí odhodlání ve všech životních situacích;
 • Vztah by neměl být rutinou, organizováním různých volnočasových aktivit;
 • Je nezbytné prokázat vynikající kvality, zájmy, koníčky a nadání.

Abychom se přizpůsobili ideálu ženských představ o člověku, je důležité znát její priority, cíle a touhy po životě, koníčcích a zájmech.Jen pár bodůkontakt, můžete se přiblížit předmětu sympatií. V průběhu veškeré komunikace je lepší udržet si nějaké intriky a záhady, aby se o ně mohl zajímat.

Při obtížích při komunikaci s dívkou

Bez ohledu na to, jak často se člověku podaří komunikovat a dívat se na dívku, kterou má ráda, mohou dříve nebo později vzniknout obtíže v dialogu a vzájemném porozumění. Například:

 1. Ignorování . Pokud žena nesouhlasí se schůzkou nebo neodpoví na hovory, je lepší odložit iniciativu na lepší časy. Je lepší opakovat pokusy o navázání kontaktu po určité době, například během několika týdnů. Při opětovném ignorování intervalu musí být pauza zvýšena.
 2. Dohoda o datu, odmítnutí pohlaví . V této situaci, nemůžete rozdrtit dívku nebo vztek. Jedině upřímná konverzace pomůže pochopit její skutečné motivy.
 3. Nedostatek iniciativy z její strany . To může být výsledek takové výchovy, kdy dívka považuje mužskou iniciativu za výsadu. Upřímná konverzace a vysvětlení, že iniciativa z její strany je také důležitá, pomůže změnit.

V situaci, kdy je dívka chladná a lhostejná, by se neměly dělat předčasné závěry. Možná je příliš plachá a omezená kvůli nezkušenosti nebo neúspěšným zkušenostem v minulosti. Pokud tato situace trvá poměrně dlouho, stojí za to situaci prozkoumat, možná nemá žádné pocity.

Jak se vypořádat se slabším pohlavím?

Každý člověk může kompetentně a krásně komunikovat s opačným pohlavím, pokud ví, která témata mají být vyvolána. Naučit se mluvit s dívkami, cvičit a získávat zkušenosti, stejně jako identifikovat běžné chyby, kterým je třeba se vyhnout. Nejčastější chyby jsou:

 • nadměrná lichotka a lichocení, nadměrný obdiv k ní a předávkování s komplimenty;
 • pochybnosti o sobě, blízkost, pochybnosti nebo plachost člověka;
 • nedostatek iniciativy a jednotvárnosti konverzací;
 • hovoří o bývalých dívkách;
 • chlubit se svými dovednostmi a úspěchy;
 • použití bezpráví, beztrestnosti;
 • negativní komunikace o někom;
 • abstrakce z konverzace.

Dívky rádi komunikují snadno, dostávají maximální pozornost od opačného pohlaví, cítí jeho zájem. Chcete-li získat zkušenosti, muž může sledovat další zástupce silnější sex, kteří snadno začít rozhovory s dívkami.

Závěr

Není to tak snadné komunikovat s dívkou, která se jí líbí, pokud se člověk snaží dobýt srdce. Aby se jí to líbilo, musíte myslet na svůj vzhled, abyste mohli začít, abyste se mohli prezentovat reprezentativním způsobem. Dále musí člověk udělat oční kontakt, dát dívce úsměv, pak přijít a začít konverzaci a příležitostný vtip nebo kompliment. V budoucnu následovat všechny rady psychologů avyzvednutí mistři mohou snadno a rychle zamilovat se do sebe svůj předmět touhy.