Jak kombinovat vousy a kotlety: typy, móda, péče

Vousy pro moderní člověka se staly nepostradatelným doplňkem a prvkem obrazu.Téměř všechny hollywoodské hvězdy nahradily hladký obličej s tlustým nebo stylově oholeným vousem, knírkem a kotlety.Jak ukázala praxe, odborníci nabízejí více než 50 druhů vousů.A mezi těmito variantami se nejčastěji kombinují vousy a plechovky.

Jako samostatný prvek se vousy staly módou po celém světě, ne hned, ale postupně, počínaje stoletím XVIII.Obecně, sideburns je považován za vegetaci na obličeji muže, který začne s chrámy a postupně se změní v knír a vous.Můžete nosit jak sideburns, sideburns a kníry nebo vousy s vousy.Vše záleží na preferencích člověka, typu jeho obličeje a vlasů, které jsou vybrány pro vhodný typ účesu.

Co jsou to?

Znakem mužskosti, pevnosti, postavení člověka v minulých stoletích jsou vousy vousů, knír, to bylo podle vegetace, že bylo určeno zdraví, genetika a mužnost člověka.

Dnes, pro mnoho mužů, tanky jsou vnímány spíše jako relikt z minulosti, ačkoli stylisté a holiči zajišťují, že pomocí tanků můžete vytvořit originální vzhled s důrazem na nejlepší rysy obličeje.

Pro Úřpomoc! Srovnávat vousy s knírkem a vousem, mnoho mužů preferuje tanky, protože mají mnohem více odrůd a alternativ, a také dokonale upravují tvar obličeje.

Boční břehy lze kombinovat s knírkem a vousem jiného stylu, kromě toho se tanky velmi harmonicky spojují s mnoha druhy pánských účesů .A pokud ne všichni muži mají predispozici k hustému vousu a knírku, pak vousy pod mocí porostou pro každého.Existuje mnoho hvězd ruské a zahraniční showbiz, kteří mají vousy, a oblast kníry a vousy jsou čisté oholené.

Kdy se objevila móda pro tanky?

Jak již bylo řečeno dříve, zpočátku muži začali nosit sideburns v 18. století, Alexander Sergejevič Puškin zůstává živým zástupcem mužů s kotlety v paměti každého člověka.

Ideální sideburns vypadají jako muži s hustými a vlnitými vlasy, když se účes hladce promění v proužek vlasů podél spánků a tváří.Pak byly sideburns nosil odděleně, v průběhu času, více a více hejna mužů se objeví, kdo měl vousy a sideburns.Dnes, tanky jsou noseny v různých variacích a stylech.

Poradenství! Chcete-li najít ideální styl nádrže pro sebe, můžete navštívit holičství a požádat odborníka, aby simuloval 3D obraz, na kterém můžete vizuálně vyhodnotit jednu nebo jinou verzi vlasových vlasů.

Druhy vousů

Aby se vousy na obličeji člověka zdály být dokonalé, musíte nejprve vybratpod typem vzhledových tanků.

Obecně platí, že stylisté a holiči vydávají velké množství nádrží, ale za nejoblíbenější a nejžádanější jsou považovány tyto typy:

  1. Nádrže Suvorov - tenké kotlety a vousy, které jsou neoddělitelně odizolovány z časové zóny k hornímu rtu.Takové tanky jsou obvykle považovány za kulaté.
  2. Franz Joseph- dlouhé a svěží chlupy vousů se také proměňují v tlusté a protáhlé kníry, které dávají objem a pevnost obličeje.
  3. Friendly Mutton Chops- tento druh tanků z chrámů sestupuje k bradě sám, prochází podél čelisti a stoupá k vousům.Nádrže pokrývají více plochy obličeje, vypadají impozantně s krátkými střihy vlasů.
  4. Standardní pohled- tyto typy nádrží mohou mít různou délku, neznamenají přítomnost knírek a vousů, ale nutně se provádějí pod úhlem 45 stupňů.
  5. Sail- vousy rostou s velkou linií od spánků až po dno, táhnou se podél dolní čelisti a opět se zvedají k vousům.Délka vlasových nádrží by měla být delší než délka vousů.

Moderní móda nabízí mnoho alternativ nosných nádrží.Obecně platí, že každý člověk sám je tvůrcem vlastního obrazu a stylu, takže holičům se doporučuje, aby se nebáli a experimentovali s obličejovými vlasy.Je důležité nejen simulovat tanky, ale také neustále se o ně starat.

Jak růst?

Pokud se člověk rozhodl pro styl tanku, který harmonicky zapadne do jeho obrazu,Zvláštní pozornost je třeba věnovat otázce, jak pěstovat vlasy na obličeji.

Teprve poté bude možné nádrže, kníry a vousy navrhnout.Chcete-li to udělat, opustit holení a srážky na několik týdnů.Pro ty muže, jejichž tanky rostou pomalu, odborníci přišli s různými prostředky, jak stimulovat růst vlasů.

Důležité! Aby byla vegetace tváře silná, zdravá a plně pěstovaná, lékaři doporučují jíst co nejvíce potravin bohatých na vitamíny zinku, selenu, vápníku a vitamínů B.

Střih a péče64]

Teprve po ochlupení z spánků a na samém dně vousů a knírkových větví mohou být řezané, oholené a stylizované.Snížení jejich délky a šířky by mělo být postupné a pečlivé, aby se nepoškodily jejich plány.Pomocí zastřihovačů nebo jednoduchých nůžek můžete zkrátit délku chlupů v nádržích, stejně jako eliminovat neuvážené chlupy.Pro zbytek se nepředpokládá žádná speciální manipulace s rostoucími a ořezávacími nádržemi.

Aby tanky byly vždy dokonalé, měli byste je pravidelně ošetřovat takto:

  • denně je umýt šamponem;
  • česací tanky s hřebenem se silnými zuby;
  • Vynořené strniště musí být pečlivě a včas oholeno.

Boční břehy budou vypadat velkolepě, pouze pokud na tvářích a bradě není ani malé strniště.Můžete kombinovat tanky s knírkem, můžete s bradkou a můžete se vším najednou.

Postranní celebrity

Boční břehy mohou být dlouhé a krátké, silné a tenké, kombinované s knírkem nebo vousy, rovné nebo zaoblené.


U dlouhých nádrží můžete nastavit ovál mužského obličeje, pro krátký střih na hlavě zkrácených tanků. Chcete-li zobrazit nejaktuálnější typy tanků, můžete si prohlédnout fotografie s hollywoodskými celebritami, kteří preferují takové vlasy.

Závěr

Vousy, které se mění v tanky, kotlety, hladce zanechávají vousy, kombinují všechny typy vegetace obličeje nebo mají pouze tanky - všechny tyto možnosti jsou aktivně využívány moderními muži. A ještě více, všechny tyto druhy vlasových vlasů jsou zajímavé mezi spravedlivým sexem. S pomocí tanků můžete přidat svůj obraz mužnosti, pevnosti a dokonce i kreativních poznámek. Některé typy nádrží naopak mohou zkazit vzhled, proto je pro začátek lepší konzultovat s odborníky v této oblasti.