Jak je to originální dát prsten dívce z různých důvodů?

Kroužek jako dárek může znamenat nejen sňatku, ale je často prezentován při příležitosti narozenin, výročí známého, ale i běžných svátků.Je zde obrovské množství kovů a kamenů, ze kterých se takovéto dekorace vyrábějí.Zvažte proto, jak si vybrat ten správný prsten, a pak, jak darovat prsten dívce.

Hlavními kritérii v této věci jsou materiály výroby, specifika svátku, sémantické poselství daru, jakož i stupeň blízkosti ve vztahu.Nabízíme Vám nejen poradenství při vyhledávání a výběru, ale i 5 originálních nápadů, jak vás překvapit a potěšit darem ve formě neobvyklé prezentace.

Nejoblíbenější představy o tom, jak dát prstenec mimo krabici

Jak příjemné je prezentovatrezenta prsten překvapit a potěšit vaše drahá?Nabízíme vám 5 nejlepších scénářů:

 1. Ve sklenici šampaňského- pokud budete mít romantický den doma nebo v restauraci, můžete příjemně překvapit dívku tímto dárkem.V předstihuzeptejte se číšníka, aby do sklenice nápoje položil prstenec, zatímco vy rozptýlíte svého milovaného v rozhovoru.Ujistěte se, že nespěchá, aby vyprázdnila sklo.Taková myšlenka je ideální pro návrh ruky a srdce.
 2. - V růže bud- připravit předem pro dívku kytici krásných velkých růží, je žádoucí, aby pupeny byly husté, ne zcela rozkvetlé.Ve středu kytice si můžete dát růži jiné barvy a prsten uvnitř.Pokud dívka neprodleně označí předmět v okvětních lístcích, upozorní ji na odlišnou barvu růže.
 3. Obálka- nejde o poštu, protože spolehlivost daru bude nízká, ale zpráva bude připravena a odeslána nezávisle.Vytvořte obálku z jasného papíru, vložte romantickou kartu dovnitř s přiznáním pocitů nebo gratulací, stejně jako prsten.Umístění do poštovní schránky, jako by náhodou připomnělo dívce vyzvednout poštu.
 4. V čokoládovém vejci- pokud miláček miluje sladkosti a čokoládu, stejně jako překvapení, můžete si ji zařídit.Kupte si vejce s překvapením maximální velikosti, opatrně odstraňte obal a ne příliš zmrzlou čokoládu rozdělenou na poloviny.Poté, v plastové nádobě, umístěte ozdobu namísto hračky, použijte červený žhavý nůž k posunutí okraje čokoládových polovin a jejich držení dohromady.Zbývá jen nosit zábal přes vrchol a podat překvapení.
 5. Herní formulář- můžete si zařídit celou cestu pro dívku, pokud je milovníkem dobrodružství ahádankyNapříklad:
 • "hot-cold"- skrýt maličkost v domě, nabídnout připravené překvapení pro dívku a říct jí se slovy nebo "horké" nebo "studené"";
 • rybolov- zatímco váš společník je rozptylován jinými věcmi, zavěste krabici s ozdobou na háček a zve své milované, aby vytáhli „rybu“;
 • hledání- v bytě rozložte poznámky s odpovědnými úkoly, díky kterým bude dívka najít „poklad“;
 • romantický- ozdobte svou ložnici okvětními lístky růží, květinami, balóny a svíčkami, položte srdce do středu růží a položte krabici s dárkem dovnitř;
 • zmrazení v ledu- vezměte si formu srdce, nalijte do ní vodu a umístěte ji do středu, pak ji pošlete do mrazáku a pak odstraňte led a nabídněte miláčku, aby roztavila srdce;
Důležité! Nejsofistikovanější romantici dali prsteny a další dekorace do jídla, pečiva, nápojů, bonbónů a dalších.To je samozřejmě originální a nečekané překvapení, ale určitá rizika.Dávejte pozor, aby váš společník nepolykal, neškrtil nebo nepoškodil zuby na kovu.

Důvody, proč se děvčátko rozdělilo

Prsten jako dárek je určen nejen pro návrh na zapojení a zapojení, ale také pro uznání pocitů, blahopřání k nadcházejícím svátkům.Nejčastěji je významnou příležitostí pro šperky narozeniny, výročí datování nebo vztahy,Nový rok nebo 8. března. Vzácně je to dáno bezdůvodně nebo jako neočekávané překvapení.

Narozeniny

Přítomnost ženských narozenin by měla být cenná a přizpůsobená, podle jejího vkusu a preferencí. Jako dárek k narozeninám, vyzvednout více extravagantní modely šperků, které lze později bezpečně kombinovat s různými styly a oblečení. V závislosti na vašich finančních možnostech si vyberte buď drahý šperk nebo kvalitní šperky z módní značky. Drahokamy jsou záležitostí přání, ne nutností.

Dodnes

Pokud v blízké budoucnosti dojde k významnému datu - výročí známého nebo vztahu, vyzvedněte romantický model prstence. To může být šperky ze zlata, platiny nebo stříbra s různými krásnými kameny - diamant, rubín, safír, opál. Vynikající možností by byl kámen ve tvaru srdce nebo znak nekonečna, jako symbol vašich smyslů.

Pro zakázku

Závazek je sňatkem, doprovázeným předložením prstence. Nejčastěji je při takové příležitosti uspořádáno celé překvapení tak, aby byla událost na celý život zapamatována. Je možné ukázat serióznost záměrů a hloubku pocitů šperkem ze vzácného kovu - zlata, méně často se vybírá stříbro. Existuje také tradice zvolit zásnubní výrobek s diamantem. Tento kámen je trvanlivý, což znamená, že symbolizuje nekonečnou a silnou lásku.

Snubní prsten

Pro svatební obřad se doporučuje kupovat stejné věci pro budoucí manžely.Tímto způsobem lze zdůraznit, že jste jeden.Snubní prsten bude nosit neustále, proto si vyberou silné a cenné kovy, zpravidla to je zlato.Kameny, nepravidelnosti, rytiny atd. Jsou zde nepodstatné, podle značek by měly být snubní prsteny hladké, jako rodinné vztahy.

Den žen

Jarní prázdniny jsou spojeny s žensostí a krásou, takže pro takovou příležitost stojí za to vybrat stylové a světlé možnosti.To může být jiný odstín zlata, stejně jako spolehlivé a trvanlivé stříbro.Je dobré, když je výrobek doplněn kamenem ve tvaru květiny, srdce, atd. Vhodné jsou jak drahokamy, tak přírodní klenoty.

Silvestr

Silvestr ve srovnání s předchozími událostmi je méně slavnostní příležitost rozdat příslušenství, takže si můžete vyzvednout něco z dobrého šperku.Dnes v prodeji najdete opravdu zajímavé možnosti - ručně vyráběné designéry.Když se rozhodnete, udělejte start od charakteru vybraného, ​​protože se vám líbí jemné prsteny, zatímco jiní rádi experimentují s obrazy, snaží se o masivní a poutavé dekorace.

Neočekávané překvapení

Jako neočekávané překvapení můžete dát zajímavou a přitom nenákladnou výzdobu, která doplní obraz dívky.To může být jak neobvyklé originální příslušenství, aby odpovídalo jeho image a životní styl, stejně jako luxusní drahéprsten jako znamení velké lásky a obdivu.

Stejně jako

Pokud nemáte omluvu pro nákup elegantních šperků, můžete stále najít kvalitní příslušenství pro svou dámu.Vhodné jsou například šperky vyrobené pod stříbrem s chladnými vložkami a světlým designem.Určitě tento dárek ocení mladý umělec nebo designér.S neomezenými finančními příležitostmi jsou prezentovány šperky z drahých kovů.

Doporučení pro výběr ringu pro dívku

Jak si vybrat dokonalý prsten pro dárek pro ženu?Chcete-li začít, musíte vzít v úvahu následující faktory:

 • věk- mladé ženy mají tendenci křehké a miniaturní šperky, ženy zralého věku najdou šperky v původní verzi s kameny;
 • důvod- pokud je prstenec potřebný pro angažmá, měl by to být drahý výrobek s kamenem, pokud se jedná o zlatý prsten pro zásnuby, jinak jsou vhodné různé možnosti;
 • kov a kameny- může být bílé, žluté, růžové a červené zlato, platina, stříbro, diamanty a drahokamy jsou ceněny mezi kameny;
 • kvalita- úspora je nevhodná s přítelkyní, takže musíte dát přednost minimálně ručně vyráběným šperkům, maximálně drahým kamenům a kovům;
 • velikost rukou- dámská pera mohou být rafinovaná, křehká, normální a velká, rozsah a složitost výrobku by měla být úměrná jejich velikosti.

Věnujte pozornost této skutečnostipro případy, kdy bude dekorace použita.Pokud se jedná o každodenní ponožku, je třeba upřednostnit stručné a diskrétní modely.Klasický prsten je vhodný do kanceláře bez kamenů a rýh.Velké a masivní možnosti, doplňky s kameny - to je slavnostní elegantní volba.

Závěr

Nejste si jisti, jak správně předat ženě prsten?Článek navrhl nejaktuálnější nápady a originální skripty, jedná se o herní formát, datum a mnoho dalšího.Než půjdete do obchodu a přemýšlíte o tom, který kruh je vhodný pro angažovanost, angažovanost, narozeniny nebo Nový rok, porovnejte specifika akce s takovým darem a proveďte vhodnou volbu.