Jak dlouho neohrožujete muže během sexu?

V poslední době se stále více žen začalo stěžovat, že muži nemohou poskytovat dlouhý a kvalitní pohlavní styk, v důsledku čehož oba partneři dosáhnou cílové čáry.Lékaři spojují takové statistiky s problémem předčasné ejakulace.A aby člověk zjistil, jak dlouho se zastavit, musí se určitě objevit jako lékař.

Pouze po zjištění příčin rychlého pohlavního styku budou muži nabídnuti účinné metody, jak prodloužit sex.To může být jak léky, tak konzervativní metody, jako je tradiční medicína, všechny druhy zařízení a technik.V extrémním případě, kdy výše uvedené metody nepomohly, může být mužovi poskytnut chirurgický zákrok.

Proč muži rychle skončí?

Určete, co určuje délku pohlavního styku, pokud se poradíte s lékařem, urologem nebo andrologem. Příčiny sexuálních poruch obvykle spočívají ve fyziologických nebo psychologických poruchách. Na základě zavedených problémových provokatérů vybere specialista nejlepší volbu z mnoha metod léčby.

Příčiny předčasné ejakulace jsou následující:

 • dlouhodobá sexuální abstinence mužů a absence detente;
 • nedostatečná sexuální zkušenost;
 • banální spěch člověka nebo posedlost získáním orgasmu;
 • únava a napětí těla;
 • podrážděnost mužů;
 • pravidelná masturbace, která převyšuje počet sexuálních aktů;
 • infekce genitourinárního systému;
 • zánětlivé procesy v prostatě;
 • stres, deprese, neuróza, záchvaty paniky, podrážděnost;
 • hormonální poruchy v těle;
 • systémová a chronická onemocnění;
 • slabý ochlupený sval svalů;
 • zvýšená citlivost hlavyfalus, krátký frenulum;
 • nepříznivé klima ve vztazích s partnerem;
 • nepříznivé podmínky pro pohlavní styk.

Také banální dýchání a příliš vysoký svalový tonus, nadměrná předehra, sledování pornografie, používání sexuálních hraček a další důvody, které způsobují, že člověk přežívá, mohou také vést k rychlému orgasmu.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Než se podíváte na příčiny sexuální dysfunkce a na to, jak rychle to skončí, člověk se musí ujistit, že je problém. Lékaři říkají, že sexuální styk by měl v průměru trvat 5-10 minut, pro většinu žen to bude stačit pro radost. Pokud pohlavní styk nelze prodloužit o více než 3 minuty, můžeme hovořit o předčasné ejakulaci.

Jak prodloužit pohlavní styk s mužem?

K dnešnímu dni odborníci vyvinuli více než 20 metod, jak prodloužit pohlavní styk s mužem, což eliminuje problém rychlé ejakulace. Každá technika může být vhodná v jednom případě nebo bude neúčinná v druhé, to vše závisí na zjištěných příčinách sexuální poruchy. Pochopte, co by mělo být v konkrétním případě aplikováno, pokud se nejprve seznámíte s každou technikou. Téměř každý člověk nemůže dokončit pohlavní styk na dlouhou dobu - vše, co potřebujete, je prozkoumat všechny možnosti a pracovat na sobě.

Masturbace před sexem

Nejjednodušší je prodloužení trvání pohlavního styku pomocí jednoho triku.Každý člověk ví, že druhý a následující orgasmus je mnohem obtížnější dosáhnout než první ejakulace.Proto, před pohlavním stykem s dívkou, můžete jednoduše odejít do důchodu a masturbovat před orgasmem.

Zároveň se člověk musí naučit stimulovat penis po dlouhou dobu, aniž by se dostal do orgasmu.Jakmile se projeví přístup ejakulace, je nutné zpomalit pohyby, aby se oddálil orgasmus.Pravidelné školení tohoto druhu pomůže člověku zvládnout jeho orgasmus, i když to není masturbace, ale úplný pohlavní styk.

Psychologický postoj ke zmírnění vzrušení

Odborníkům se doporučuje věnovat zvláštní pozornost psychologickému postoji mužů před pohlavním stykem.Aby byl sex plný a dlouhý, je třeba dodržovat následující doporučení:

 • odvrátit pozornost od stresu, negativních myšlenek, podráždění;
 • mají dobrý odpočinek, zbavují se přepracování;
 • zlepšit vztahy s partnerem;
 • se přizpůsobují výhradně pozitivním výsledkům pohlavního styku;
 • věřit v sebe a své silné stránky;
 • Zaměřte se na dobu trvání pohlavního styku a okamžik orgasmu.

Člověk se může před každým pohlavním stykem dát určitému postoji.Řekněte si například, že nedokončí, dokud nedokončí 1000 frikcí.A v procesu pohlavního styku musíte ovládatejakulace, oddálení až do okamžiku 1000 pohybů. V budoucnu se mozek a psychika naladí na tento režim a pohlavní styk bude mnohem delší než dříve.

Optimální pozice

Málokdo ví, že držení těla při pohlavním styku také určuje jeho trvání. Odborníci doporučují zabírat takovou pozici těla, aby svaly člověka kmeny co nejméně, protože v mnoha ohledech svalový tón vede k orgasmu. Chcete-li prodloužit pohlavní styk doma bez pomoci lékaře, můžete vykonávat následující funkce:

 1. Rider- muž musí ležet na zádech, relaxovat a dávat otěže svému partnerovi. Sedí na vrchu muže, vkládá penis do pochvy a pak nezávisle provádí jakékoli pohyby. Pokud se člověk bude cítit přístup orgasmu, můžete pozastavit frikcí nebo změnit pozice.
 2. „Bokem“ představují- oba partneři leží na boku, dívka má záda k muži a připevňuje hýždě k rozkroku. V této pozici, pohyb dělá člověka, ale zatímco zůstane v uvolněném stavu. Může také kontrolovat hloubku vkládání penisu, stejně jako rychlost frikcí.
 3. Pose "kluzký chlap"- dívka leží na břiše, po které je chlap připojen nahoře, vkládá penis do pochvy. Můžete si lehnout nebo se opřít o ruce a kolena nohou. Jakmile se přiblíží ejakulace, člověk se může na několik sekund zpomalit nebo zastavit.
 4. Pose "na všech čtyřech"- v takovýchpóza muže je také minimálně namáhání svalů nohou, když je dívka na všech čtyřech, a on je k ní připojen zezadu, klečí.Jediná věc, která může urychlit nástup orgasmu, je druh ženských kněží.
 5. Postavení v postoji- když stojí oba partneři, muž bude mít více svalů nohou a krev bude proudit do spodní části těla ve větší míře, což zajistí silnou a dlouhou erekci .122].Kvůli tomuto sexu může být mnohem déle než obvykle.

Každý člověk si může pro sebe vybrat ty pozice v sexu, ve kterých bude schopen prodloužit pohlavní styk a kontrolovat nástup ejakulace.Jedině prostřednictvím pokusů a omylů v praxi může člověk pochopit, které pozice jsou pro oba partnery vhodné.

Používání kondomů

Pokud člověk neví, co dělat, aby zajistil, že sex je dlouhý a není tak citlivý na penis, můžete vyzkoušet speciální antikoncepci.Najdete je v lékárnách nebo specializovaných prodejnách a kondomy mohou být dvou typů:

 1. Kondomy s hustým latexem- díky trvanlivým kondomům jsou pocity při sexu otupené a muži budou mnohem obtížnějšídosáhnout orgasmu.
 2. Anestetické kondomy- na vnitřní straně latexu se používají lidokain, benzokain nebo antiseptická činidla ke snížení citlivosti hlavy penisu.

Jedinou nevýhodou těchto prostředků pro prodloužení pohlavního styku je skutečnost, že navrhují dočasný účinek bez řešení problému jako celku. Proto se jedná o pomocné zařízení bez terapeutického účinku.

Účinná technologie stop-start

Speciální technika stop-start pomůže člověku prodloužit pohlavní styk a naučit se kontrolovat ejakulaci. Během pohlavního styku může každý člověk, jak se zvyšuje sexuální stimulace penisu, cítit nutkání k orgasmu. V tomto okamžiku je třeba zastavit všechny pohyby, aby se restartoval a snížil se stupeň vzrušivosti.

Aby nedošlo k zahanbení dívky, v tomto okamžiku můžete jednoduše změnit pozici, jít na předehru a pohladit, zeptat se, zda má rád všechno, atd. Jakmile stupeň vzrušení ustane, můžete pokračovat v pohlavním styku s novou silou. Pokud je vztah s partnerem důvěryhodný, můžete přímo říci, že se muž snaží tímto způsobem rozšířit potěšení.

Výcvik svalů hrází

Málokdo ví, že sval je zodpovědný za orgasmus a mnoho dalších procesů urogenitálního systému. Jmenovitě svalové lano, které je umístěno mezi kostrčem a stydkou kosti (LK sval). Je zapojena při močení, během jejího stlačování je možné zastavit proud moči.

Pro jeho čerpání je třeba provést několik jednoduchých cvičení:

 • během každého člověka potřebujícího močenístlačit LC asi 3 krát, aby se zastavil tok moči;
 • proud by měl být zastaven při inhalaci, pouze v tomto případě budou svaly trénovány;
 • Je nezbytné, aby sval byl co nejvíce zatěžován, pak se postupně uvolňoval a pokračoval v močení.

Poté můžete cvičení opakovat mimo močení po celý den.To lze provést na jakémkoli místě a čase, ať už je to výlet ve veřejné dopravě, leží na pohovce před televizí, atd. Ale zpočátku, muž je nejlépe schopen cítit sval v sedě.

Důležité! Během cvičení LC musí být svaly opatrné, aby břišní svaly a břicho neztuhly.V opačném případě se účinnost školení snižuje.

Cvičení pro rozvoj abdominálního dýchání

Kromě výše uvedeného závisí doba pohlavního styku na dýchání člověka, kvůli nedostatku vzduchu a rychlému dýchání dochází k orgasmu dříve, než se očekávalo..Dýchání má také stejný výsledek, takže člověk se musí naučit správně dýchat při sexu.

Chcete-li prodloužit pohlavní styk bez tablet, můžete použít správné břišní dýchání, k tomu musíte udělat následující:

 • člověk potřebuje uvolnit své tělo, narovnat záda a položit ruce na břicho;
 • cvičení lze provádět na zádech nebo v sedě;
 • Za prvé, hluboký dech je přijímán nosem tak, aby se spodní břicho rozšiřovalo a brána klesala;
 • s mírným napětímmuž teď potřebuje vydechnout, aby se pupek držel na páteři a genitálie se zvedly k tělu;
 • toto cvičení s vdechováním a výdechem by mělo být opakováno až třicetkrát za každý přístup tak často, jak je to jen možné.

Během pohlavního styku musí člověk tímto způsobem dýchat, přesně a stejným tempem, což oddálí okamžik orgasmu.

Kliknutí na milionový dolarový bod

Konzervativní způsoby prodlužování sexuální práce, pouze pokud člověk praktikuje několik technik složitým způsobem.Stojí za to vyzkoušet další techniku ​​- masážní bod milionu dolarů (řiť).Mělo by se to provést podle následujícího principu:

 • Musíte prstem uchopit řiť lehkým dotekem.
 • Pokud zvednete prst o něco výš, můžete se ponořit do nějaké prohlubně, musíte sem vložit prst před první falangou.
 • Zde je bod milionu dolarů, který musíte trochu tlačit.Pokud zároveň erekce zmizí, znamená to, že muž tlačí příliš velký tlak na bod.
​​

Je možné zvýšit účinnost tohoto cvičení, je-li paralelně s masáží trénován sval LK.Pro dosažení významných výsledků je nutné provádět masáže pravidelně a po dlouhou dobu.

Taoistická metoda táhne varlata

Další velmi neobvyklý způsob řešení problému předčasné ejakulace je taoistická metoda tažení varlat.Je známo, že před orgasmem se mužská varlata fyziologicky táhnou směrem vzhůrutoto zpoždění brání varlatům. Je důležité, abyste to nepřeháněli, aby nevznikla bolest a nepohodlí. Při pohlavním styku, kdy se blíží přístup ejakulace, je třeba semenníky vypnout.

Relaxace a pohodlí

Během pohlavního styku člověk potřebuje dosáhnout maximální relaxace fyzicky i morálně, aby prodloužil potěšení z pohlavního styku. Pokud se však napětí, energie bude hromadit co nejvíce v těle, chtějí uniknout ven jakýmkoliv způsobem. V důsledku toho dochází k předčasnému orgasmu. Obsazením pohodlné polohy se energie volně rozptýlí kanály v těle, což přispívá k jejímu normálnímu fungování.

Správný rytmus

Většina mužů při prvním selhání v posteli okamžitě spěchá při hledání informací, které pijí, a prodlužuje pohlavní styk. Ve skutečnosti se rozpaky dějí i kvůli špatnému rytmu a rychlosti. Odborníci radí:

 • všechny pohyby jsou pomalejší, než je uvedeno v pornofilmech;
 • se kromě frikcí zaměřit na pohlazení;
 • věnovat náležitou pozornost předehře;
 • nezrychlují, protože to rychle povede k orgasmu.

Dokonce i když si dívka žádá o rychlejší a silnější pohyby, neměli bychom na ni pokračovat, pokud existuje touha rozšířit pohlavní styk. Pokud se blíží cílové čáře, pak to stojí za to jí pomoci.

Technika tisíců frikcí

Toto cvičení bylo zmíněno dříve, kdeByla tam řeč a správná psychologická nálada pro sex.K tomu člověk dělá vnitřní instalaci pro sebe - nedokončí dříve, než se počítá od 1 do 1000. Později, během sexu, opravdu potřebuje počítat do 1000 bez odpočinku, ale s pozastavením orgasmu.Postupem času se tento postoj stane zvykem a orgasmus se nevyskytne dříve než před rokem 1000.

Odvrhněte postavu svého partnera

Tato technika je zvláště důležitá, pokud během sexudívka je nahoře nebo v póze "pejska stylu".Člověk se těší tělu a tělu v takové zajímavé pozici, že se ještě více vzrušuje, po čemž následuje nevyhnutelný předčasný orgasmus.Ve skutečnosti, během koitusu, celé ohnisko pozornosti musí být přeneseno do dechu, rytmu frikcí a vytrvalosti, počítat až 1000 podle předchozí techniky.

Užitečné produkty

Pokud se muž v každém směru snaží o delší pohlavní styk, oddálení orgasmu, potřebuje upravit dietu a zavést více “"mužských" produktů.Konkrétně:

 • čerstvé ovoce a zelenina bohaté na vitaminy A, B, E, C atd.;
 • mořské ryby a mořské ryby;
 • cibule a česnek ke zlepšení kvality erekce;
 • 220) panenský olivový olej;
 • med;
 • ořechy všeho druhu;
 • zeleň, zejména petržel a celer.

Zvláště užitečné pro muže jsou potraviny s obsahem bílkovin, to je libové maso, vejce, droby.

Zdravý životní styl a cvičení

práce celého těla a reprodukčního systému se člověk musí zbavit všech faktorů negativního vlivu. A především je to špatné návyky - kouření, systematické užívání alkoholických nápojů, samozřejmost v omamných látkách.

Zvláštní pozornost by měla být věnována také životnímu stylu, který by odstranil zcela sedavou a pasivní zábavu. Aby byl pohlavní styk dlouhý a produktivní, člověk potřebuje vytvořit krevní oběh v pánevní oblasti, aby se zabránilo stagnujícím procesům pomocí turistiky, běhu a sportu. V tomto cvičení musí být systematické, ale mírné.

Nemění ženy v posteli

Sexologové tvrdí, že sexuální poruchy mohou být způsobeny nepříznivými vztahy se ženou nebo častou změnou partnerů. Můžete si odpočinout a dosáhnout co nejpohodlnějšího stavu pouze s dívkou, které máte pocity a kterým člověk věří. S ní nemusíte vybudovat sexuálního giganta a super milence, který se obává délky pohlavního styku.

Pravidlo 20 minut

Odborníci tvrdí, že nejcitlivější a nejpříjemnější jsou prvních 20 minut pohlavního styku. Pokud se tedy člověku podaří tuto dobu přežít a nezastavit, pak bude vše mnohem snazší. V prvních několika minutách je stimulace co nejúčinnější, po čemž si penis jednoduše zvykne na takové frikce.

Technika "Fáze přitažlivosti od 1 do 5"

Varujte předčasněejakulace je možná pomocí techniky „přitažlivosti od 1 do 5“. K tomu člověk potřebuje psychicky vytvořit vlastní měřítko excitace a rozdělit ho na 5 fází, a to:

  fáze 1 - není ani pomyšlení na sex v hlavě;

 • fáze 2 - je přítomno mírné vzrušení;
 • 3. fáze - vzrušení se zvyšuje, pozoruje se erekce, ale člověk se ovládá;
 • fáze 4 - pocity se zvyšují během pohlavního styku;
 • Fáze 5 - dochází k ejakulaci a sexuální jednání končí.

Během pohlavního styku člověk pokaždé potřebuje, aby dosáhl 4 fází, aby přerušil pohlavní styk a byl rozptylován předehrou nebo změnou pozice. Ve fázi 3 sexuálního styku a touhy může být člověk opět aktivní.

Tablety pro prodloužení trvání kopulace

Pomocí léků můžete dosáhnout rychlého a vysoce efektivního výsledku. Hlavní věc je, že léky by měly být předepsány lékařem, který porovnává etiologii problému a složení a účinek léku. Mohou to být drogy vnitřního a místního použití.

Tablety pro prodloužení pohlavního styku mohou být různého principu účinku a skupiny:

 1. Tablety stimulují erekci a potenci- poskytují muži se silnou a stabilní erekcí po dobu několika hodin, což eliminuje rizika předčasné ejakulace. Například Levitra, Viagra nebo Cialis.
 2. Sedativní přípravky- jestliže má člověk zvýšenou podrážděnost a smyslnost,sedativa mohou pomoci.
 3. Tranquilizers- tento druh prostředků lze použít pouze na předpis a dávkování od lékaře, aby se snížila citlivost penisu, blokují nervové impulsy, díky kterým je člověk rychle vzrušený a končí.

Hormony jsou mnohem méně často používány, pokud etiologie sexuální poruchy spočívá v endokrinních poruchách. Lékaři často předepisují potravinové doplňky, přírodní a bylinné přípravky, vitamínové komplexy pro blahodárné účinky na celé tělo.

Venkovní rozšiřovače

Aby sex trval déle, než je obvyklé, mohou lidé, kteří prodlužují léky, prodlužovat léky. Jedná se o anestetika ve formě mastí, krémů a sprejů obsahujících lidokain a benzokain. Aplikujte přípravek na kůži penisu krátce před pohlavním stykem, což má za následek sníženou citlivost genitálií. Například sprej M-16, krémový longsex, gel TITAN atd.

Tradiční metody

Tradiční medicína také pomáhá zlepšit sexuální život člověka a eliminuje problém předčasné ejakulace. Odborníci doporučují použití nástrojů, jako jsou:
 • Ženšenová tinktura ke zvýšení sexuální aktivity a vytrvalosti;
 • odvar z dubové kůry ke snížení nadměrné vzrušivosti a citlivosti;
 • Peppermint Juice pro aktuální použití místo toholéky na prodloužení;
 • rybízové ​​listy a maliny v surové formě jako přísada do salátů;
 • tinktura květů chrpy pro zvýšení účinnosti;
 • odvar z kořene lásky jako sedativa.

Tradiční medicína vyžaduje, aby kterýkoli z použitých prostředků a receptů byl používán alespoň jeden měsíc, protože bylinné přípravky naznačují kumulativní měkký účinek.

Chirurgický zákrok

Pokud by všechny druhy cvičení, diet, masáží, léků a triků člověka, jak se zbavit předčasné ejakulace, byly neúčinné nebo nevhodné, lékař může předepsat chirurgický zákrok. Obvykle praktikují 2 typy operací pro prodloužení pohlavního styku:

 1. Lékař provádí kožní řez v blízkosti brázdy hlavy a posouvá ji k základně penisu. S pomocí nástrojů šiji nervová zakončení, takže po určité době se snižuje citlivost hlavy penisu.
 2. Lékař provádí chirurgický průnik 60% nervových zakončení v oblasti hlavy penisu. V důsledku toho je hlava citlivá na sexuální stimulaci pouze na určitých místech.

Obřízka je nejběžnější metodou chirurgické léčby předčasné ejakulace. V důsledku této mini-operace se hlava otevře, která se stává méně citlivou na mechanické namáhání.

Závěr

Předčasná ejakulace je pohromamoderní muži, kteří prostě neví, jak rychle a snadno zjistit všechny své sexuální funkce. Nejprve je třeba upravit fyziologický a psychologický zdravotní stav. Poté můžete cvičit různé techniky, cvičení a techniky pro trénink sebeovládání během pohlavního styku. Můžete také použít léky pro vnitřní a vnější použití, ale po dohodě s lékařem. Operace jsou také relevantní, ale pouze v extrémních případech, kdy byly benigní metody neúspěšné.