Jak dlouho by měly být kalhoty pro muže úzké a klasické modely?

Kalhoty - toto je nejvíce obyčejný předmět pánského šatníku, který dnes je představován ve více než 10 odrůdách a stylech. Přes tuto popularitu a široký výběr, mnoho ještě neví, jak dlouhé pánské kalhoty by měly být podle pravidel etikety a rady od stylistů. Příliš dlouhé kalhoty mohou vypadat neuspořádané a krátké - vtipné a směšné.

A jen správná délka kalhot pro muže jim umožní vypadat módně, stylově a elegantně, bez ohledu na styl kalhot a stylu. Optimální délku je možné určit podle několika kritérií, jako je postava a výška muže, styl v oblečení, stejně jako styl samotných kalhot a nejnovější módní trendy. Klasický styl vždy znamená přísné požadavky, ale moderní vojenské kalhoty, sport a příležitostné nošení lze nosit jinak.

Základní pravidla pro výběr pánských kalhot

Bez ohledu na to, jak starý je člověk a jaký styl kalhot preferuje, stylisté důrazně doporučují, abyste se řídili všemi požadavky a pravidly, jak si vybrat, nosit a odpovídat kalhotám ve vašem snímku. Největší poptávka mezi silnou polovinou společnosti jsou klasické kalhoty a pravidla jejich výběru a ponožekzákladní, to je příklad pro jiné styly a modely.

Při výběru kalhot by muži měli zvážit následující tipy od stylistů:

  • Za prvé, zvláštní pozornost je věnována šířce kalhot, aby se nedotkly pevně k bokům, ale také nevisly jako závěsy na okapu;
  • nesprávné uložení kalhot způsobí vyboulení kapes, což je velmi nežádoucí;
  • Pokud jsou na kalhotách umístěny šípy, měly by být co nejpřímější;
  • Kalhoty by neměly zasahovat do volného pohybu mužů.

Rozhodujícím faktorem při výběru kalhot je výška muže a řez závisí na něm. Pokud je člověk přirozeně krátký, měli byste se podívat na modely rovného řezu, které nezanechávají záhyby na dně u kotníků. Vysokí muži jsou více fit kalhoty s záhybů a manžety, což mírně sníží délku nohou, čímž se vytvoří proporcionalita na obrázku.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Základní pravidlo pro optimální délku kalhot je zvolit správnou velikost kalhot. Je nesmírně důležité nejprve vyzkoušet tento oděv a pak rozhodnout o velikosti.

Správná délka kalhot pro muže v závislosti na stylu

Pravidla módy a nošení pánských kalhot jsou poměrně nejednoznačné, jsou přímo ovlivňovány nepřímými faktory, jako je styl a styl kalhot, výška a stavba muže, obecný styl oblečení a mnoho dalšího. Ale když se obrátíšpodle obecně uznávaného standardu, podle toho, kalhoty by měly pokrývat ne více než polovinu paty zadní části boty a nechat asi jeden krát vpředu.Přesnější doporučení závisí na stylu kalhot.

Klasika

Pro znalce klasických pánských kalhot je doporučeno, aby stylisté věnovali zvláštní pozornost pravidlům svých ponožek.Tyto kalhoty naznačují mírně široké kalhoty a přítomnost šípu, stejně jako kombinaci s klasickou košili a bundou.Vypadají perfektně na starší muže i na ty, jejichž postava není zdaleka ideální.Za kalhotami by neměly padnout více než 1 cm paty boty nebo její středu a přikrývat 2/3 botky vpředu.

​​

Skinny

U znalců neformálního a neoklasicistního stylu, což znamená úzké kalhoty, dávají stylisté další doporučení a rady.Pro úzké kalhoty se zpravidla předpokládá kratší délka, aby byla zachována jejich proporcionalita.Proto by optimální délka nohou měla být taková, aby byla viditelná horní část boty.V ideálním případě jsou kalhoty takového řezu kombinovány s oxfordy, které budou mít viditelné šněrování.

. kalhoty, chinos ), by měly dosáhnout linie kotníku na nohou.Nejčastěji tyto kalhoty předpokládají úzké přizpůsobení, rovný řez a jasné linie.Pokud se domníváte, kalhoty s manžetami zastrčený, jejich délka možnosti mohou být odlišné.

Pro přísné stylistytakové kalhoty. V kombinaci s masivními a vysokými botami by mezera mezi ním a manžety kalhot měla být minimální a pouze s letními modely bot může být mezera zvýšena. S mokasíny nebo mokasíny by kalhoty měly sundat kotníky.

Široká a poddajná

Širokořezové kalhoty patří ke sportovnímu stylu, což znamená, že jsou kombinovány se sportovní obuví. Nadměrná délka může být překážkou aktivní zábavy, v ideálním případě by kalhoty měly jít dolů na začátek podešve boty, ale ne v kontaktu se zemí. Široké kalhoty s manžetami by měly být takové délky, aby zcela zakryly nohu, ale neohýbaly se do harmoniky.

Závěr

Zvláštní pozornost při výběru správné délky kalhot pro muže je třeba věnovat stylu a typům modelů, neboť zajišťují odlišná pravidla zatížení a přistání. Kromě toho jsou určujícím faktorem boty, například je zakázáno nosit krátké kalhoty v klasických botách a botách. Pod sportovní obuv můžete nosit kalhoty s krátkými kapsami. V ideálním případě by kalhoty neměly zůstat více než jeden krát pod nimi a trochu pokrývat patu boty.