Jak a jaké poklony říct dívce, aby ji potěšilo?

Ženy milují uši, toto zlaté pravidlo platí pro všechny spravedlivé pohlaví, bez ohledu na věk, povahu a zásady. Nejlepší zbraní pro dobytí ženských srdcí budou tedy komplimenty a příjemná slova. Ale ne všichni muži mají dovednosti, jak správně a jaké komplimenty říkají dívce, aby zněly přirozeně a uvěřitelně.

Jedna věc je chválit ženu v jejích přirozených externích datech nebo dobrý způsob myšlení, jiný pro chválu za vlastnosti, které v ní nejsou. Moudrost mužů spočívá v jasném rozlišení mezi pojetím komplimentu a lichocení. Pokud se člověk řídí radami psychologů, jaká slova mají mluvit s dívkou, v tomto případě bude odměněn svou dispozicí a vzájemnou sympatií.

Jaké komplimenty mají dívky rádi?

Ve skutečnosti neexistuje žádný zvláštní význam, jaká slova komplimentů by měla být dívce řeknuta, hlavní věc je, že by měli jít ze srdce a být zaslouženi. Za prvé, musíte věnovat pozornost jejímu vzhledu, protože každá dívka tráví spoustu času na vlastní péči. Kromě toho je důležité, aby mnozí byli dobrou hospodyní, takže muž by si měl všimnout své obratnosti v domácnosti. Další důležité kritérium, o kterémpřipomínají komplimenty, je oblíbená postava.

Vzhled

Nejjednodušší odpovědí na otázku, která slova se dívce řeknou, jsou poklony za její vzhled. Vzhledem k tomu, že muži milují očima, každá dívka tráví každý den spoustu času na líčení, manikúru, účes a další okamžiky. Proto je nezbytné její úsilí pochválit a zdůraznit takové maličkosti. Například:

 • "Jsi moje skutečná krása, měl jsem velké štěstí";
 • "Toto nové šaty jsou neuvěřitelně přicházející do tvých krásných očí";
 • „S tímto stylem jste dnes prostě ohromující“;
 • „Tvé rysy tváře a dávej na mou mysl, odpusť mi, že jsem ti nebral oči“;
 • „Vaše štíhlé nohy zrychlují mé srdce“;
 • „Jasná rtěnka mi připomněla, jaké krásné rty máte“;
 • "Se svou postavou můžete bezpečně změnit povolání účetního na blogera fitness."

Můžete chválit její smysl pro chuť, dobrý výběr oblečení a doplňků, vynikající make-up a dovednou kombinaci barev na obrázku. Mnohým lidem se zdá, že to není mužná věc, ale psychologové trvají na tom, že žena je takovými komplimenty ohromena.

Zdůraznění jejich zásluh

Příjemná slova by neměla být omezena na její vzhled, člověk musí věnovat pozornost charakteru, talentu a schopnostem svého vyvoleného. Můžete udělat komplimenty jako následující možnosti:

 • „Ty jsi stále ten stratég“;
 • „Dobře známí politici mohou vaši toleranci závidět“
 • „Nechápu, jak všechno zvládnete“;
 • „Vaše laskavost jistě zachrání tento svět“;
 • „Poprvé vidím tak skromnou a nezajímavou osobu“;
 • „Když vidím svůj altruismus, já sám bych rád činil dobré skutky“;
 • „Tvůj hlasový zvuk mě jednoduše staví do stavu transu a nirvány.“

Díky tak příjemným slovům zažije dívka obrovský pocit vděčnosti vůči muži. To vše se promítá do dobrého chování z její strany, touhy komunikovat více a trávit čas s tímto mužem.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Ženy prožívají pocity a emoce mnohem silněji než muži, takže příjemná slova a poklony od určitého člověka vyvolávají silné pozitivní emoce. Výsledkem takové komunikace bude, že se dívka na něj stane emocionálně závislou jako zdrojem radosti a dobré nálady. To vše často končí budováním vztahů.

Že je dobrou hospodyní

Další důležitý okamžik v životě každé ženy se týká povinností a péče o ženy. Téměř všechny dívky, které jsou ve vážném vztahu s muži, se snaží ukázat všechny své schopnosti z nejlepší strany. To platí pro čistotu a pohodlí v domě, kulinářské dovednosti a péči. Bude přirozené, že člověk toto všechno vyhodnotí, proto by měla být o jejím pánovi mluvena jemná a příjemná slovatalentů.

Například:

 • "Zlato, vždy si budu pamatovat, jak jsi se mnou zacházel poprvé s charlotte, já jsem neochutnal nic chutnějšího";
 • „Je to tak útulné ve vašem bytě, jak se vám daří kombinovat domácí práce se studiem /prací?
 • „Nevěděl jsem ani, že by se žena mohla o muže starat tolik“;
 • "Naše útulné hnízdo je vaše zásluha, máte zlaté ruce."

Je nutné oslavovat malé věci, výbornou večeři, originální prostírání nebo rozvoz jídla, čistotu v bytě, čerstvost a příjemnou atmosféru obydlí, protože to je žena, která pracuje neúnavně a každý den.

Jak kompliment dívky?

Zvláštní pozornost by měla být věnována otázce, jak správně kompliment dívkám, aby příjemná slova nebyla vnímána jako lichotivá a lichotivá před ní. Psychologové k tomu poskytují několik rad, a to:

 • dívka s nízkou sebeúctou může vnímat některé komplimenty jako urážku, takže musíte být opatrní se slovy;
 • je nejlepší chválit vzhled, profesionální schopnosti a úklid dívky;
 • říkat komplimenty musí být upřímné ze srdce, dívat se dívku přímo do očí;
 • v arzenálu člověka by mělo být vždy několik mezer komplimentů;
 • můžete prezentovat komplimenty nejen na setkání, ale i prostřednictvím SMS a korespondence v sociálních sítích.

Komplimenty by neměly být obecné a povrchní, jako například „vypadáš dobře“, měli byste si určitě všimnout jakéhokoli detailujejí vzhled a obraz.Komplimenty musí být skutečné, ale zároveň poněkud individuální, aby se dívka mohla cítit zvláštní.Při komplimentech je třeba vzít v úvahu ty fráze, které nestojí za to mluvit!

Vrchol nejlepších komplimentů

Aby člověk získal svou kreativitu a schopnost mluvit krásně, musí vybrat nejlepší komplimenty od odborníků v této oblasti.

V současné době obsahuje prvních 10 nejlepších komplimentů 10 možností:

Je jasné, že je riskantní používat komplimenty takového plánu v přímém vstupu, pokud nemá podezření na plagiátorství..Tyto příklady lze použít pouze jako zdroj nápadů a inspirací pro formulaci jejich osobních frází a příjemných poznámek pro dívku.

Závěr

Komplimenty jsou teplá, jemná, příjemná slova ve formě chvály, které dobývají miliony ženských srdcí.Muži prostě potřebují mít na paměti, že chvála v ženě nutně potřebuje její vnější data, charakter a nadání, stejně jako šetrnost.Všechny zmíněné komplimenty by měly jít ze srdce a duše, být uvěřitelný a umírněný, aby se nezdál být sykofantem.