Jak a co nosit košili muž: pravidla etikety

Ženy věnují zvláštní pozornost pravidlům spojování jednotlivých prvků v jejich přídi.Muži v tomto ohledu nejsou tak kritičtí jako zástupci slabšího pohlaví a tyto věci nezradí.A velmi marné.Pokud chcete být stylový a vypadat skvěle, musíte znát několik pravidel o tom, jak nosit košili muže a jak ho kombinovat s dalšími detaily šatníku.

Košile je nedílnou součástí šatníku každého muže, bez ohledu na jeho solventnost a místo výkonu práce.Tento druh oblečení, i když je to nejvíce demokratické, ale také vyžaduje zvýšenou pozornost.Muži se často zajímají o to, jak si vybrat správnou košili a co ji nosit?Odpovědi na tyto otázky naleznete v našem článku.

Pravidla pro pánské košile

Existuje několik nepsanýchpravidla pro nošení pánských košil, o nichž bude pojednáno níže.

Která strana je upevněna?

Mnoho lidí má zájem o to, která strana pánské košile je upevněna a proč?Takové pravidlo je dávno pryč, dokonce i během vynálezu knoflíků.Ženy byly oblečené služkami, takže knoflíky na jejich oblečení byly umístěny na levé straně, takže asistentka by měla pohodlnější nošení své milenky.Zatímco muži se obléklitlačítka byla umístěna vpravo.

Jak by měl sedět?

Dokonce i velmi drahé návrhářské tričko bude vypadat směšně a zničit obraz, pokud bude vybráno nesprávně.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Doporučuje se zvolit styl košile svým tvarem, nikoli podle módy nebo osobního vkusu, a pokud tato postava neumožňuje nosit módní modely, je lepší takový experiment opustit a dát přednost klasickému střihu zdarma.

Velikost je rovněž velmi důležitá. Při nákupu košile musíte znát délku rukávu, obvod krku a věnovat pozornost tomu, jak se švy na ramenou usazují (neměly by být nižší nebo vyšší než rameno).

Doplnit nebo ne?

Vše závisí na typu košile. Jak nosit pánské košile? Existují modely, které jsou: nošeny pouze na pick-upu (ale je jich málo), zbytek musí být znovu naplněn a může být nošen jak v zaplněném formuláři, tak i po propuštění. Pro tyto typy košile uděláme několik vysvětlení.

Pokud je pod spodním tlačítkem náhradní díl, musí být model doplněn do kalhot. Když je délka košile příliš krátká (za předpokladu, že je vybrána správná velikost), pak se nosí při uvolnění. V přítomnosti přísného límce s vysokými ostrými zatáčkami se košile rozhodně nosí. Vestavěné modely lze často nosit stejně.

Pro informaci! Správná délka košile klasického vzhledu vám umožní volně ji vyplnit v kalhotách. Se správnou délkou rukávu by manžeta rozepnuta neměla být pod nebo nad základnou palce.

Jak nosit motýlek a kravatu?

Černí motýli se používají pouze pro formální akce pod smokingem, což je tradiční příslušenství pro tuto příležitost. Barevné motýli s barevnými vzory mohou být s džínové košile, sportovní modely. V tomto případě můžete udělat bez bundy.

Kravata se nosí pouze s bundou a měla by být vybrána pod košili. Kravata se vzory, pruhy jasných barev bude vyhovovat prosté košili. Ale pod jasnou košili s výrazným potiskem, je lepší zvolit tuhou kravatu, která nebude v barvě s hlavními detaily luku.

Kombinace barev a stylů

Tmavě modré kalhoty perfektně ladí s lehkými košile. Světlé ležérní styl může být doplněn kostkované vzory je také dobré v tomto případě bude vypadat pruhované košili.