Hrdinové a postavy s plnovousem: úplný seznam

Móda pro vousy mužů je dána nejen známými mediálními tvary a mocným světem, ale i postavami pohádek a karikatur.A nezáleží na tom, hollywoodské postavy budou s vousy nebo domácími karikaturami, všechny si děti pamatují nejen pro své role, ale také pro cestu a přítomnost vousů.Jistě, bez vousů by tito milovaní hrdinové ze všech nevypadali tak epicky a originálně.

Dlouho a dodnes jsou vousatí muži dobří, upřímní a otevřeně smýšlející lidé, jak potvrdili mnozí psychologové a sociologové.Móda pro vousy není obyčejný "rozmar", ale skutečně ospravedlněný a má určitou půdu.Stačí se vrátit ke slavným kresleným postavičkám pohádek, abyste viděli, jak vousatí hrdinové vypadají barevně.

Světově proslulé postavy s vousy

Živá ukázka toho, jak dobře známé hollywoodské vousaté osoby v karikaturách a pohádkách vypadají světoznámé, vysvětlujeSkutečnost, že mužské vlasy zůstaly v trendu několik let.A bez ohledu na to, jak moc se mění módní trendy, muži stále docházejí k tomu, že vousy jsou skvělou příležitostí, jak dát vašemu vzhledu hrdinství, sílu, sebedůvěru a mužskost.

Santa Claus

V tomto případě pohádková postava, na kterou čekají všechny děti na planetě na Silvestra, ukazuje, jak šedý a dlouhý vous dělá Santa Clausa dobrým, pozitivním a nezapomenutelným. Je těžké představit si novoroční dětskou matiné, kterou by Santa Claus prohlásil za čistě oholenou. Nikdo v něm nepozná ten magický a velkorysý dědeček.

Mrazík

Úplná analogie k západnímu prototypu Santa, domácímu otci Frostovi, nikdy v jeho životě nikde nesvítil bez vousů. Psychologové čerpají oblíbeného oblíbeného dědečka ze všech dětí a věří, že bez vousů by obraz nebyl úplný a jaksi suchý. A děti jsou rádi, že si všimnou toho, co má krásná bílá vousy Santa Claus, což dodává obraz magie.

Karabas Barabas

Úplným opakem Santa Clausa je kreslená pohádková postava Karabas Barabas. Jeho vousy, kníry, silné, silné obočí z této postavy učinily tuto postavu zlou a hroznou osobou, přestože v karikatuře hrál roli majitele loutkového divadla. Vousy pro takové kreslené postavičky nebyly jako ozdoba jako nástroj pro zastrašování publika.

Hottabych

V případě Hottabych byl jeho dlouhý tenký vous na jeho tváři identifikací magie a magie. Pokud si vzpomínáte na děj příběhu, kouzelník použil vousy na splnění přání svého přítele. Proto byl jeho vous považován za nejcennější příspěvek k obrazu.

Bluebeard

Pokud by se po ocenění Hottabych, po vzoru Hottabych, stal nejúspěšnějším kresleným vousatým mužem, měl by se ujmout ctihodného hrdiny Blue Beard. Dvojznačný příběh francouzského spisovatele, ve kterém byl vousatý hrdina vrah. V tomto případě byla vousa nedílnou součástí děsivého faktoru při vytváření obrazu.

Pro informaci!Termín „bluebeard“ se stal téměř domácím slovem, jen málokdo na celém světě ví, jaký charakter má Bluebeard.

Barmaley

Další negativní charakter dětské pohádky, kterou si všechny děti bez výjimky pamatují svým dlouhým a velmi objemným vousem. Dnes se jeho jméno stalo jménem domácnosti a muži s neudržovaným hustě rostoucí vegetací na tváři lidí se nazývají Barmaley. Většina z nejlepších hodnocení vousatých postav je vedena jím, ogre a pirátem Barmaleim.

Gnome

Bez ohledu na to, jaký druh dětské práce se bude brát v úvahu, jsou-li v ní trpaslíci, musí mít malý vzrůst s dlouhým šedivým vousem. Mytologie říká, že trpasličí respekt spočívá v jeho vousech a nikdo se jí nemůže dotknout. V pohádkách pro děti hrají trpaslíci pozitivní role a kombinace krátkého vzrůstu a dlouhého vousu jim dává komický charakter.


Závěr

Pohádkové postavy s vousem, které se liší svým prototypem a charakterem, jsou podobné pouze vjeden je že brada na obličeji dává jim charakter a ovlivní náladu a citlivost publika. A pokud jeden vous kreslených hrdinů dává komiks, dobrou povahu a vstřícnost, pak pro ostatní je vousy nástrojem pro vytvoření zlého a hrozného obrazu. Nejmilejší vousaté dítě v postsovětském prostoru je samozřejmě Santa Claus.