Holicí strojek na holení Gillette Fusion Proglide - Tajemství dokonalého holení

Žiletky Gillette jsou již mnoho let lídrem mezi spotřebiteli.Díky funkčnosti každého modelu a vysoké kvalitě holení získala tato TM od zákazníků ocenění.

V dnešním článku se budeme podrobně zabývat holicím strojkem Gillette Fusion ProGlide Power, který by podle výrobce měl holit na vyšší úroveň.Spotřebitelé trhu s holicími doplňky reagovali na nový výrobek a začali ho kupovat ve velkém množství.Podívejme se, jaké výhody a nevýhody má tento břitva, kdo je vhodnější a jak se o něj postarat.

BřitvaGillette Fusion Proglide Power

Holicí strojek Gillette Fusion Proglide Power je jedním z nejpopulárnějších a je výsledkem nejúspěšnějších modelů TM Gillette.Je prezentován v jasném, snadno rozeznatelném plastovém obalu s jasně oranžově modrými akcenty.Na zadní straně balení jsou použity všechny informace o stroji, jeho výrobci a značkách kvality.Součástí holicího strojku je jedna vyjímatelná kazeta a baterie.

Výhody

Stroj má samozřejmě celekřada výhod, mezi něž patří:

  • nejúplnější oholení.Je opatřena pěticípým ostřím opatřeným DLC a plovoucí hlavou, která sleduje obrysy obličeje a zajišťuje těsný kontakt řezných nožů s povrchem kůže;
  • schopnost oholit se proti růstu vlasů.Tato položka je nepochybnou výhodou, protože taková technika holení problémových oblastí bez podráždění a řezů je raritou;
  • Technologie FlashBall vytváří mikropulzy, které se v průběhu holení cítí na kůži jako nepatrná vibrace, která je nová;
  • přítomnost speciálního pryžového pásku s válečky, který při holení napíná kůži, což vám umožňuje odříznout každý vlas co nejblíže kořenu;
  • přítomnost mikroplastů.Tento detail v procesu práce holicího strojku zvyšuje každý vlas a dává jim nejlepší směr;37) přítomnost indikačního proužku impregnovaného minerálními oleji a vitamíny A a E pro lepší sklouznutí čepele a péči o pleť;
  • dostupnost vyžínače pro vedení chlupů v případě potřeby.

Tloušťka každé lopatky nepřesahuje 0,05 mm a speciální povlak umožňuje, aby se na povrchu kůže snadno sjížděly s minimálním tlakem.

Nevýhody

Neřešíme všechny nedostatky bod po bodu.Po otestování holicího strojku se ukázalo, že s lehkostí sklouzává pravdu, ale přesto musíte být přerušeni, abyste opláchli čepele z vlasů a nečistot, které mezi nimi uvízly.

Samostatně bych rád řekl něco o technologii FlBall.V praxi nebylo možné pochopit, co by mělo být vlivem vibrací.Když byla jedna strana obličeje oholena jako obvykle a druhá byla zapnuta mikro-pulsy, ukázalo se, že v prvním případě bylo holení čisté.To je způsobeno tím, že při vibracích vyskočí hlava holicího strojku, a tak vynechá některé chlupy.
Vibrace se aktivují ve dvou režimech ručně nebo automaticky.Pokud je v prvním případě možné nezávisle ovládat činnost mikropulz, pak jsou v automatickém režimu po osmi minutách vypnuty.

Další nevýhodou je vysoká cena výrobku.Ve srovnání s jinými holicími strojky podobného vzorku je holicí strojek, vesta Fusion Progdid, zbytečně drahý, zatímco kazeta s čepelí, pokud se používá pravidelně, se stává velmi rychle nepoužitelnou a vyžaduje výměnu a vyměnitelné holicí kazety jsou téměř stejné jako u celého stroje.Pro prodloužení působení lopatek je nutné po každém použití důkladně vyčistit prostor mezi lopatkami, který není vždy prováděn.

​​

Náklady

Již jsme uvedli, že cenová politika břitvy je poměrně vysoká.K zakoupení tohoto výrobku v běžném obchodě budete muset zaplatit od 1 000 do 1 500 rublů.Každý člověk, který se dívá na reklamu, bude s takovým darem spokojený, ale pokud budete muset zaplatit peníze z peněženky, pak každá sekunda bude přemýšlet, zda to stojí za to!

Která kůže je vhodná?

Děkujitenké čepele, jejich počet a plovoucí hlava Fusion Progled holicí strojek zajišťuje maximální efekt po prvním průchodu, což je velmi dobré pro kůži náchylnou k podráždění a vyrážkám. Nepoužívejte ji však pro mladé lidi, kteří mají příliš tenkou pokožku a nejsou přizpůsobeni pro časté holení. Pět ostrých čepelí odstraňuje vrchní vrstvu kůže, která může způsobit nepohodlí mladému muži.

Kde koupit originál?

Aby nedošlo k padělání, nedoporučuje se šetřit. Výše byla popsána cena produktu, takže si nemyslete, že pokud jste našli holicí strojek pro muže z posledního modelu Gillette za 500 rublů, pak máte štěstí. Spíše je to falešný. Taková břitva po třetím oholení začne poškrábat kůži a špatně oholit chlupy.

Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů
„Kupujte pro ně holicí strojky a výměnné kazety pouze ve specializovaných prodejnách. Pokud chcete provést nákup v internetovém obchodě, pak zkontrolujte originalitu výrobku není těžké. Pro každý výrobek od zástupce společnosti musí mít osvědčení o jakosti. Nejčastěji je na internetových stránkách obchodu sekce, ve které jsou všechny tyto dokumenty uloženy, takže si je kupující může přečíst, pokud si to přejí. “

Příslušenství holicích strojků

Je doplněn o holicí strojek Gillett Proglide Power: plastový stojan pro pohodlné skladování a ochranu proti pádu, výměnné kazety aBaterie Duracell. V závislosti na počtu dodatečných kazet v sadě se liší a její cena.

Mazací pásek na kazetě stroje slouží nejen jako segment, který se stará o pokožku distribucí olejů a vitamínů, s nimiž je nasáklý. Pásek Lubrastrip také slouží jako indikátor životnosti lamel. Když se pás rozjasnil, přišel čas vyměnit pásku za novou.

Péče a údržba

Péče o holící strojek je velmi jednoduchá. Po každém použití dobře opláchněte lopatky zbytkové pěny a vlasů. Je nutné věnovat pozornost mezerám mezi lopatkami, je velmi malá a proto je velmi obtížné je čistit. V praxi se ukázalo, že pro čištění je nejlepší použít tenkou jehlu.

Po vyčištění nožů musí být stroj dobře vysušen, pokud se tak nestane, během skladování budou listy s největší pravděpodobností rezavé a nepoužitelné. Je také nutné sledovat provoz systému FlexBall av případě potřeby vyměnit baterii.

Nakonec chci dodat, že všechny stroje Gillette se vyznačují vysoce kvalitním holením. Výrobce drží krok s dobou a rychle zvyšuje bar pro konkurenty, kteří chtějí zůstat v poptávce na trhu příslušenství a příslušenství pro holení.

Pokud jde konkrétně o holicí strojek Gillette Fusion Proglide Power, nikdo se nemůže vyjádřit k nepříjemnému nebo nekvalitnímu holení, nicméně nové technologie, které jsou prolomené, nebyly pro každého vhodné a cena stroje a vyměnitelné kazety.není vůbec potěšen.Proces holení a designu potěší spotřebitele, ale není cena vysoká pro takové potěšení?