Holicí sada s břitvou: vyberte si sami

Pro ty muže, kteří netolerují účinky holení, odborníci doporučují, aby si správně vybrali nástroje a kosmetiku pro péči o pleť. Například holicí strojek poskytuje minimální účinek na pokožku obličeje, ale maximální holení vlasů štětin pod samotným kořenem. V tomto ohledu je připravená holicí sada s břitvou od různých výrobců obzvláště žádaná a oblíbená.

Připravený set předpokládá, že je k dispozici nejen nebezpečný holicí strojek, ale také všechny potřebné nástroje pro pohodlné holení. Každý člověk si může zvyknout na práci s břitvou, protože rizika zranění jsou vysoká. Holicí sady jsou ideální dárek pro muže a nejlepší způsob, jak se nechat hýčkat kvalitou a nezbytnými věcmi.

Holicí sady

Před nákupem holicí soupravy by se měl člověk seznámit s existujícími značkami, které tyto výrobky vyrábějí. Musíte také vědět, co je to nebezpečný holicí strojek, jak při jeho použití můžete oholit strniště na obličej bez zranění a poranění. Břitva má ostrou čepel, jejíž pohyb snadno rozřezává strniště v kořenech na velké ploše kůže, zabraňuje podráždění a zbytečnému pohybu podélkůže.

Zwie Katzen Titanium

Holicí sada Zwie Katzen Titanium je považována za vedoucího prodeje.Uvnitř obalu výrobce nabízí holicí strojek na odstraňování štětin na obličeji, jezevec s vysoce kvalitním přírodním jezevním zdřímnutím pro napěnění a použití holicích přípravků, jakož i dřevěnou krabici pro skladování nářadí v optimálních podmínkách.Tyto přístroje jsou vyráběny v Německu firmou Giesen + Forsthoff GmbH & Co.KG.

Břitva má tkaninu z uhlíkové oceli z tradiční německé oceli, její šířka je 5/8 a její konkávnost je 1/1, design rukojeti je vyroben z titanové slitiny díky použití nejnovějších technologií.Pero je malované miniaturou známého umělce z Ruska Viktora Norkina.Výrobky jsou prodávány v limitované edici, na světě nejsou žádné analogie a kopie.

Malý kartáč je také vyroben z přírodních trvanlivých materiálů.Rukojeť je z oxidovaného hliníku se stylovým zlaceným nápisem Timor a hromada je vyrobena z jezevčí vlny.Souprava je doplněna kamenným kamenem, který zabraňuje krvácení.Pokud se při holení člověk zraní, kámen by měl být navlhčen v teplé vodě a aplikován na ránu.Dřevěná bedna je vyrobena ze dřeva s nátěrem klavírního laku, je třeba krabici zavřít magnetickým zámkem.

Wacker Wochensatz

Další možností vysoce kvalitní elitní holicí sady je německá společnost Wacker - to je sada Wacker Wochensatz.Sada nabízí několik břitev najednou (7 kusů pro každý den v týdnu)pravidelné používání. Každý holicí strojek je svým způsobem jedinečný, v průběhu jeho výroby byla použita oxidační technologie, po které byl holicí strojek natřen v matném černém odstínu. Břitvy jsou vyryté.

Pomocí střídavých holicích strojků jim muž dává příležitost k odpočinku. Úroveň ostření čepele je maximální a rukojeti břitvy jsou vyrobeny z buvolího rohu. Všech sedm břitev je ručně vyrobeno, jsou baleny v krabici, ve které je certifikát a licence, jakož i osobní autogram výrobce. Břitvy jsou ošetřeny parafinovým olejem, což umožňuje, aby holicí strojky byly skladovány po dlouhou dobu a ne rez.

Bluebeards Revenge BBRCTK

Dárková sada na holení od populární anglické značky Bluebeards Revenge - to je ideální řešení pro dárek pro muže. Sada obsahuje všechna potřebná holicí zařízení:

 • holicí strojek Shavetta;
 • kartáče na holení;
 • krém na holení;
 • balzám po holení.

Sada nabízí znalcům tradic a módních trendů kultovní verzi holicího strojku - Shavettu v moderní interpretaci. Rukojeť je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, je označena logem The Bluebeards Revenge. Pro tento holicí strojek se používají jednorázové čepele. Odznak jezevčí vlny reprezentuje značka „Doubloon“, která maximálně poskytne člověku pohodlné oholení. Kosmetika je univerzální a vhodná pro všechny typy pleti.

Dovo

Další německá společnost pro výrobu příslušenství pro holení pro muže nabízí skromný souborskládající se ze dvou nebezpečných holicích strojků. Obecně platí, že společnost nabízí v přítomnosti:

 • jeden nebezpečný holicí strojek 985810 DOVO SOLINGEN PERLAMUT s šířkou čepele 5/8 ′;
 • druhý nebezpečný holicí strojek 3580 DOVO BERGISCHER LÖWE s čepelí 5/8 ″;
 • Stylové kožené pouzdro pro skladování nářadí.

Německo je ukazatelem nejkvalitnějších a nejostřejších holicích nástrojů, zejména holicích strojků. Sada Dovo nabízí pánské klasické dvě verze holicích strojků pro alternativní použití, takže kovové čepele mají čas na odpočinek.

Co bych měl hledat při výběru souboru?

Při výběru souborů je třeba věnovat pozornost nejen ceně, ale pro člověka je cena často rozhodujícím faktorem. Je třeba chápat, že kvalitní břitva s ostrým ostřím nemůže být levná, protože je vyrobena z přírodních materiálů a odolného kvalitního kovu. Věnujte pozornost následujícím kritériím:

 1. Materiál pro výrobu kartáčku na holení- je důležité zvolit kartáč s hromadou přírodního původu, například z jezevčí vlny, aby nedošlo ke vzniku alergií a kosmetických pěn.
 2. Pouzdro na holicí strojek- nebezpečný holicí strojek vyžaduje pečlivé použití a skladování, takže je lepší dát přednost sadám, které mají pouzdro z kvalitních materiálů.
 3. Rukojeť holicího strojku- na něm záleží na pohodlí a bezpečnosti holení, je lepší zvolit držadla s drsným povrchem, aby se v ruce nesklouzla.
 4. Čepel - je lepší, když žiletka předpokládá nikl a pochromovanou mosaz, stejně jako pozlacené.

V neposlední řadě ve výběrových kritériích pro holicí strojek je design. Stylová věc v krásném designu a zajímavém designu bude výzdobou v místnosti. A člověk sám se bude cítit jako důležitá postava, která má takovou věc.

Závěr

Holicí sada s břitvou je nejlepší dárek pro každého muže, který oceňuje klasiku, pohodlí a drahé předměty. Sada pro holení by neměla být levná, protože břitva musí být ostrá, vysoce kvalitní a trvanlivá. V opačném případě způsobí jeho použití nepohodlí, traumatu a škrty na člověka. Stylový a kvalitní holicí strojek by měl být pohodlný, ostrý, s pohodlnou rukojetí a speciální ochrannou vrstvou proti korozi.