Holicí linka Nivea je tou správnou volbou pro muže.

Pokud počítáte, kolik času člověk tráví holením po celý život, experti volají období asi 5 měsíců.Vousy na holení a vousy jsou celým tajemstvím člověka, což znamená speciální znalosti a dovednosti, použití speciálních nástrojů a kosmetiky.Zvláštní pozornost si zaslouží řada Nivea pro holení, která zaujímá vedoucí postavení v žebříčku nejlepších kosmetických přípravků pro holení.

Výrobci společnosti Nivea vyrábějí všechny existující formy holicích produktů, ať už se jedná o gely, krémy a pěny, jakož i další příslušenství pro pohodlné holení štětin, a to jak pro muže, tak pro depilaci žen.Pro pohodlné a bezpečné oholení na trhu kosmetiky dnes společnost Nivea představuje linii Niveya Phonom, jejíž název mluví sám za sebe.

Nivea line

Poprvé se nástroje pro holení na holení a po něm, jakož i různé nástroje pro provádění depilace, objevily v tržním segmentu již v roce 1986.Dnes na policích v koupelně Nivea je každý druhý moderní člověk.Tato popularita je dána velkou rozmanitostí sortimentu, kvalitou kosmetiky a rozumnými cenami, které jsou k dispozici.průměrnému člověku.

Gel

Rozdíl mezi gelem a jinými formami kosmetiky Nivea pro muže má pouze strukturu a konzistenci. Je to právě ten gel na holení Nivea, který je nejvíce žádán, odborníci to připisují skutečnosti, že gelová struktura je univerzální a vhodná pro všechny typy pleti, na rozdíl od pěny a smetany. Gel intenzivně zvlhčuje a zjemňuje strukturu kůže a štětin, což usnadňuje proces holení vlasů.

Výrobci představují několik druhů holicích gelů:

 1. Gel na holeníje gel pro holení třídenního strniště, který je určen pro citlivou pokožku. Inovativní vývoj společnosti, tento gel poskytuje pohodlné oholení, tvořící ochrannou vrstvu jemné kůže. Složení obsahuje heřmánkový extrakt, vitamíny a další cenné přírodní zdroje.
 2. Gel na holení Nivea For Men Silver Protect- Silver Protection Gel pro všechny typy pleti, který má uklidňující účinek na pokožku po holení, snižuje riziko vyrážky a podráždění. Kompozice je bohatá na ionty stříbra, vitamín B5 a heřmánkový extrakt, který proniká hluboko do kůže.
 3. Gel na holení Nivea For Men- „Regenerační“ gel pro citlivé typy pleti, jemný přípravek obsahuje heřmánek, komplex vitamínů, které hojí zanícenou pokožku a přinášejí ji k odpočinku.
 4. Nivea For Men Fresh Active Gel na holeníje univerzální gel od výrobce Niveya "Charge of freshness", který dobře pění a má osvěžující vůni.
 5. Gel na holení Nivea For Men Active Gelje ideálním prostředkem pro citlivou pokožku, která obsahuje také vitamín E pro hlubokou výživu, hydrataci a pružnost.
 6. Aktivní komfortní systém Nivea For Men- chladící gel pro citlivé typy pleti, který neobsahuje mentol a alkohol, ale dezinfikuje a ochlazuje pokožku při holení.
 7. Gel na holení Nivea For Men- Gel „Protection and Care“ poskytuje hydratační krém pro všechny typy pleti, zatímco minerály a rostlinné složky dezinfikují, hojí a vyživují pokožku správnými ingrediencemi.

Gely na holení Nivea jsou velmi úsporné, protože mají hustou a hustou strukturu, která vyživuje pokožku a vlasy. Tyto výrobky jsou vhodné pro muže s tuhými štětinami a pro všechny typy pleti, chrání pokožku co nejvíce před interakcí s ostrými čepelí.

Pěna

Nivea pro muže také nabízí pěny na holení, které lze ihned použít pro holení bez nutnosti šlehání. Pěna je pokryta silnou vrstvou, zajišťuje bezpečné holení štětin a také hluboce změkčuje a fixuje chlupy pro snadné odstranění. Nivea nyní nabízí několik možností pro holicí pěny:

 • Nivea For Men Pěna na holení ze série "Ochrana a péče" pro všechny typy pleti;
 • Nivea For Men Silver Protect Holicí pěna s antibakteriální pěnou s ionty stříbra;
 • Pěnová pěna s extrémně čerstvou pěnou Čerstvá aktivní pěna na holení s chladivým, sedativním účinkem;
 • Pěna na holení Nivea For Men je klasická pěna pro zvlhčení všech typů pleti;
 • Nivea ForMuži Holicí pěna pro citlivé typy pleti;
 • Nivea For Men „Revitalizační pěna“, která je určena k ochraně citlivé pokožky obličeje;
 • Nivea pro muže Aktivní komfortní systém Pěna na holení s uklidňujícím účinkem na citlivou pokožku.

Lze tedy chápat, že pěny Nivey a gely na holení jsou nabízeny v 7 sériích s různými principy působení, složení a pro různé typy pleti.Každá série má podobnou skladbu, rozdíl bude pouze ve formě vydání.

Rada! Pěny na holení jsou více mastného typu kůže a gely jsou univerzální a používají ho všichni muži.

Krém

Dnes Nivea nabízí tři typy krémů na holení, které dokonale vyživují a hluboce hydratují vrstvy pokožky a vlasů a zajišťují jemné a bezpečné oholení.

 • Nivea pro muže Active Comfort System krém na holení- ideální krém pro citlivé typy pleti mužů, mikropeniček, který obsahuje minerály z moře a komplex vitaminů, heřmánkový extrakt.Všechny tyto složky eliminují suchost, pálení a kožní vyrážky.
 • Krém na holení Nivea For Men- Krém "Ochrana a péče" pro všechny typy pleti, aloe vera ve složení vyvolává rychlou regeneraci buněk a tkání, dezinfekci a vitamín B5 udržuje vlhkost pokožky, zachovává jipružnost a pružnost.
 • Krém na holení Nivea For Men- „Klasický“ krém na holení pro všechny typy pleti, obsahující vitamín E, mořské minerály.Krém zjemňuje tvrdé štětiny, chrání pokožku před zarudnutím a vyrážkou.

Dermatologové doporučují použití tří typů krémů pro muže s citlivými a suchými typy pleti, protože hustá textura a cenné kompozice nasycují pokožku vlhkostí, vitamíny a minerály, zabraňují těsnosti, suchosti, loupání, svědění a podráždění po holení.

Další produkty z Nivea

Kategorie dalších produktů po holení od společnosti Nivea by měla zahrnovat kosmetiku po holení, všechny druhy nástrojů a nástrojů na holení doma. Například:

 1. Balzámy po holení- Všechny balzámy na ochranu pokožky po holení jsou také uvedeny v 7 sériích, jako jsou gely a pěny na holení. Jedná se o „stříbrnou ochranu“, „ochranu a péči“, „chlazení“, „extrémní čerstvost“, balzám pro citlivou pokožku a hydratační balzám.
 2. Krémy po holení- v současné době výrobce nabízí dva typy krémů „Classic“ pro všechny typy pleti a „Uklidňující“ pro citlivou pokožku.
 3. Voda po holení- Výrobky Nivea ve formě vody po holení obsahují 8 druhů výrobků:
  88) „ochrana a péče“;
 • pro citlivou pokožku;
 • „poplatek a péče“;
 • „extrémní čerstvost“;
 • zklidňující krém pro citlivou pokožku;
 • „nabití energie“;
 • „Classic“ hydratační balzám;
 • Stříbrná ochrana.
 1. Břitvy- pro pohodlné holení vyrábí společnost stroje a holicí strojky pro muže i ženy. NIVEA PROTECT & amp; SHAVESCHWINGGELENK-RASIERER holicí strojek pro ženy, Nový Nivea Nivea Lotion Cool Skin Hq170 pro muže, atd.
 2. \ t

Další informace o produktech Nivea po holení.

Co je na Nivea zvláštní?

Kosmetika Nivea byla vytvořena v Německu odborníky již několik desetiletí. Hlavní výhody kosmetiky jsou následující:

 • vytváření nástrojů s přihlédnutím k vlastnostem každého typu pleti;
 • použití vitamínů, minerálů a rostlinných složek ve složení;
 • nepřítomnost konzervačních látek, vůní, příchutí a agresivních chemických sloučenin;
 • široký výběr možností;
 • velký počet produktových řad pro komplexní péči;
 • rozumné ceny;
 • vysoká kvalita;
 • produkty jsou certifikovány příslušnými orgány.

Výrobky Nivey jsou velmi žádány mezi muži a ženami a výrobci nabízejí všechny potřebné produkty a zařízení pro pohodlnou péči. Všechny fondy jsou vytvořeny s jedním cílem - maximální hydratací pokožky a ochranou před podrážděním, vyrážkami, zánětem a dalšími negativními reakcemi.

Doporučení dermatologů

Kosmetické výrobky z Nivea mají velkou důvěru milionů lidí, není to snadné. Dermatologové poznamenávají, že dovážená kosmetika z Německa pro holení a po absolvování testování a kontroly kvality mnoha službami a orgány, jak dokládají dokumenty a certifikáty. Mají vysoké kvality amultifunkční, pěny, gely, balzámy, krémy a pleťové vody Nivea jsou poměrně levné.

Závěr

Pokud člověk při výběru kosmetiky pro holení a po holení v první řadě věnuje pozornost složení výrobku, jsou výrobky Nivey ideální volbou. Všechny produkty jsou rozděleny do série, z nichž každá je vhodná pro určitý typ pleti, má jedinečný vzorec a funkce.