Holicí linka Gillette: poslední

Stereotyp, že pouze ženy používají kosmetiku, byl v moderní společnosti zničen již dávno.Přinejmenším by měl být minimální arzenál pánské kosmetiky tvořen holením a po holení, protože každý člověk čelí pravidelným postupům, jak se zbavit štětin.Nejodolnější značkou pánské kosmetiky na domácím trhu je linka Gilet pro holení.

Kosmetické výrobky od firmy Gillette jsou dobré kvality a rozumných cen, které jsou několikrát nižší než u známých značek.Výrobce pravidelně vydává nová pravítka pro jemné, bezpečné a maximální klouzání štětin.Nejčastěji se v prodeji nacházejí gely, pěny a krémy od firmy Gillette pro každý typ pleti a potřeby mužů.

Kompletní produktová řada Gillette

Při volbě jakéhokoli značkového výrobku Vesta pro holení pro mužemusíte se spoléhat na 3 kritéria - nástroj by měl zajistit maximální sklouznutí stroje přes kůži, zvlhčit pokožku a udržet vlhkost, změkčit štětiny, přizpůsobit se individuálním vlastnostem těla.Podle typu pleti si můžete vybrat kůži, gel nebo krém od firmy Gillette s různým složením a účinky.

Pro informaci! Společnost Gillette začala svou činnost poprvé v roce 1901 aDnes jsou pobočky společnosti umístěny po celém světě, včetně Ruska.

Pěna

Nejoblíbenějším produktem společnosti je samozřejmě pěna na holení z gillette, která byla vždy oceňována muži po celém světě.Dnes výrobci nabízejí několik druhů pěny:

 1. Gillette Fusion ProGlide Active Sportje univerzální pěna pro všechny typy pleti, která hluboce zvlhčuje a vyživuje pokožku a pokožku.vlasy štětiny, opravuje je pro snadné řezání stroj, čímž chrání pokožku před podrážděním, řezy a oděrky.Cena této pěny je asi 250-300 rublů.
 2. Pěna pro holení pro holení Gillette Classic Sensitive Skin Shell pro mužeje citlivá pěna typická pro pokožku, která jemně vyživuje pokožku a vlasy.Pěna chrání proti suchu, svědění a odlupování a cena za to je asi 200 rublů.
 3. Pěna pro holení Gillette Classic Lemon Lime na holení pro muže- citronová pěna pro všechny typy pleti, která umožňuje snadné oholení i těch nejtvrdších vlasů, chrání pokožku před podrážděním a řezy.Cena pěny je 165-200 rublů.
 4. Pěna pro holení Gillette Classic Menthol pro mužeje mentolová pěna, která osvěžuje pokožku a zklidňuje po každém oholení, hydratuje a vyživuje vrstvy pokožky, zabraňuje odříznutí, odření, podráždění, suchu a odlupování.Náklady jsou 170-200 rublů.
 5. Pěna pro holení Gillette Series pro holčičky- tonizující a vyživující vrstvy kůže a štětin z pěny značky, kterými můžete chránit pokožku před suchem, svěděním, pálením a odlupováním.Cena se pohybuje kolem 200-250 rublů.
 6. Pěna na holení řady Gillette Series pro mužeje ochranný prostředek ve formě pěny na holení, jejíž komponenty chrání pokožku před zánětem a podrážděním, což usnadňuje holení štětin. Cena této pěny je asi 250 rublů.
 7. Gillette Series for Men Sensitive Skinje ideální pěna pro všechny typy pleti, která poskytuje jemnou a šetrnou péči, zvlhčuje a vyživuje pokožku a štětiny, po kterých je stroj snadno odstranitelný nadbytečnou vegetací bez jakýchkoli vedlejších účinků z pokožky. Cena je 200-250 rublů.
 8. Gillette Foam Sensitive Skinje klasická ošetření pro citlivou pokožku, která umožňuje odstranění strniště holením bez podráždění, pocitu těsnosti, pálení a suché kůže. Náklady na tento nástroj je 170-200 rublů.
 9. Regular- pěna na holení pro všechny typy dermis, klasická verze výrobku pro péči o lehké a netraumatické holení štětin. Cena tohoto produktu je 160-200 rublů.
 10. Pěna na holení Gillette Classic Clean pro muže „Clean“je univerzální typ pěny na holení, jejíž součásti čistí póry kůže, změkčují pokožku a vlasy štětin a poskytují rychlé a snadné oholení. Cena je asi 170-200 rublů.

Deset produktů uvedených společností Gillette lze rozdělit do řádků, z nichž každá má své vlastní silné stránky, jedinečné vzorce a užitečné vlastnosti. Ceny uvedené pěny na holení jsou téměř stejné s rozdílem 50 rublů.

Gel

Gel byl v poslední době stále více nahrazován pěnou díky nízké hmotnostitexturu, snadné použití a změkčující účinek na pokožku. Gillette nabízí následující gelové linie:

 • Gillette Fusion- gely pro citlivé typy epidermis, protože součástí těchto prostředků jsou rostlinné extrakty, například aloe vera. Ceny kolísají kolem 500-700 rublů.
 • Gillette Series- gely pro jemné holení a maximální ochranu pokožky, které obsahují speciální přísady a složky, které snižují tření stroje. Ceny za tyto gely se pohybují od 200 do 600 rublů.
 • Gillette Satin- zklidňující gely s různými přísadami, například s meruňkovým extraktem atd. Pro takovéto ceny budou ceny od 300 do 500 rublů.
 • Gillette Fusion Phantom- osvěžující a změkčující gely, díky kterým bude holení rychlé, snadné a co nejbezpečnější bez podráždění a zarudnutí. Ceny se pohybují od 500 do 800 rublů.

Gilletovy gely jsou velmi žádané díky komplexním a delikátním účinkům na pokožku a štětiny, nejvyšší kvalitu a rozumné ceny.

Další produkty z Gillette

Kromě holicích přípravků Gillette ve formě gelů a pěn nabízejí výrobci řadu nástrojů a dalších produktů pro holení a po holení. Konkrétně:

 1. Břitvy s vyměnitelnými kazetami Fusion, například:
 • Gillette Fusion ProGlide Flexball Před- holicí strojek s 1 vyjímatelnou kazetou za cenu 1000-1200 rublů;
 • Gillette Fusion- holicí strojek s 1 vyjímatelnou kazetou za cenu 550-600 rublů;
 • Gillette Fusion- holicí strojek se 2 výměnnými pásky za cenu 600-700 rublů;
 • Gillette Fusion Power- holicí strojek s 1 vyjímatelnou kazetou za cenu 700 rublů;
 • Gillette Fusion ProGlide Flexball- holicí strojek s 1 vyjímatelnou kazetou pro 500-600 rublů;
 • Gillette Fusion ProGlide Flexball- stejný holicí strojek, ale s 2 patronami pro 700-800 rublů;
 • Gillette Fusion ProGlide Power Flexball- holicí strojek s 1 kazetou pro 650-700 rublů.
 1. Břitvy z řady MACH3- Gillette Mach 3 Turbo za cenu 400-500 rublů za jednu kazetu, stejný břitva se dvěma vyměnitelnými kazetami pro 500-600 rublů, Gillette Mach3 s 2 kazetami pro 350-400 rublů, Gillette MACH3 holicí strojek pro 450-500 rublů.
 2. Břitvy z linie Slalom- budete muset zaplatit 150-200 rublů za stroj s 1 kazetou, za stroj s 2 kazetami asi 350-400 rublů.
 3. Samostatná řada výrobků pro ženyVenušenabízí jednorázové stroje, holicí strojky s výměnnými kazetami, puchýře s jednorázovými stroji a vonné břitvy, jakož i výměnné kazety.
 4. Jednorázové stroje- stroje mohou být pro muže i pro ženy.

Gillette po holení si zaslouží zvláštní pozornost. Mohou to být pleťové vody, balzámy, krémy, gely po holení od BLUE, FOAMY, FUSION, MACH3, PRO, PROGLIDE, SERIES, CLASSIC. Všechny produkty jsou klasifikovány podle typu pleti, vzorce a principu působení.

Doporučení dermatologů

Je nutné zvolit holicí prostředky a po holení podle typu kůže a vlastností reakce kůže na kosmetiku. Kosmetika Gillette byla schválena předními dermatology jako vysoce kvalitní a bezpečnářady holicích produktů a po. Pro muže s mastnou pletí je lepší zvolit gely na holení a kůže jsou vhodné pro suchou pokožku. U citlivých typů pleti vyrábějí výrobci Gillette samostatnou řadu výrobků. Pro zajištění komplexní a užitečné péče je lepší použít všechny prostředky z jedné linky od jednoho výrobce.

Závěr

Výrobky Gillette pro holicí produkty jsou nejen pěnou a gelem pro bezpečné a maximální holení štětin, ale je to velký výběr pánských holicích strojků pro ženy. kůže po holení. Každý člověk si bude moci vybrat pro sebe ideální prostředek pro pečlivé a bezpečné oholení za rozumné ceny.