Hodnota kroužků na prstech u mužů: od malého prstu po palec

Různé typy prstenců ve tvaru, materiálu, použití nebo významu prošly po staletí.Prsteny mohou mít symbolickou, společenskou nebo jednoduše estetickou funkci, ale vždy jsou odrazem času a hodně mluví o svém majiteli.Nemůžete podceňovat význam prstenců na prstech mužů a pro to existuje mnoho důvodů.

Jak zjistíte, že muž je ženatý?Stačí se podívat na jeho ruku, na prsten.To je síla malého kulatého předmětu, který signalizuje světu informace o majiteli.Prsten není jednoduché příslušenství.Toto je poselství, které odhaluje odhodlání, úspěch a přesvědčení.

Co jsou prstence mužů?

Prsteny jsou důležité a je lepší pochopit ty poselství, které člověk dává světu, a nasadit na ně určité druhy šperků:

  • snubní prsten - prezentováno při svatebním obřadu;
  • Mistrovský okruh - nosí členové vítězných týmů profesionálních sportovních lig a turnajů vysokých škol ve Spojených státech;
  • Smuteční prsten se nosil na památku zemřelého, nazývaného také „pamětní prsten“.Počátek jeho užívání sahá až do 14. století;
  • Kamerový prsten je takový ornament, s portréty vyřezanými nahoře, velmi starého designu. Obvykle ho nosili muži. Starožitný Cameos reprezentoval gods, křesťanské svaté a portréty. Kámen je často používán mramor. Moderní portrétní prsten obvykle ukazuje tvář bohyně nebo římského vojáka;
   ​​

  • Iron Ring - nošení americkými nebo kanadskými inženýry po inženýrské přísahě. Moderní prsteny mají tendenci být vyrobeny z oceli, některé s rytými geometrickými vzory. Takový výrobek se nosí na malém prstu dominantní ruky;
  • studenti a absoloventky nosili třídní kroužek k označení promoce;
  • Kroužek Posie - s dlouhým nápisem na vnitřním nebo vnějším povrchu. Obvykle se používá jako snubní prsten;
  • Doktorský prsten - zlato nosené lékaři, kteří absolvovali dánskou nebo švédskou univerzitu. V Americe tyto prsteny nosí kněží, kteří získali doktorské studium v ​​teologii;

  • církevní prsten - nosili náboženští ministři jako symbol moci. Když je nosí biskupové nebo vyšší kněží, nazývá se „biskupský prsten“;
  • Signet Ring - často nese erb rodiny nebo iniciály, některé mohou být použity jako pečeť;
  • prstenec pěti kovů - prstenec, který Talmud považoval za talisman štěstí a jakoKabbalistické příslušenství.Součástí kruhu by mělo být pět kovů získaných ze země (zlato, stříbro, měď, cín a olovo).
   Odborný posudek
   Helene Goldman
   Mužský stylista
   Tuto výzdobu lze provést jednou za měsíc, „když je měsíc v Jupiteru“, po dobu 5 hodin od 1 do 6 večer a pouze v sobotu.Tento výrobek je vyroben ze stříbra se zlatými, cínovými, olovnatými a měděnými vložkami.
 • Kruh Aqeeq je kruh s achátem, který nosí muslimové, zejména šíité, což znamená Muhammada.

Jak se nosí?

Skeptici mohou namítat, že nezáleží na tom, který prst mají prsteny - všechny prsty jsou stejné.Je ale zajímavé, že někdy se prst necítí „správně“ na určitém prstu.Označení prstenců na prstech mužů by tedy mělo být zkoumáno nejen kvůli zájmu, ale také proto, že prsten vytváří určitý efekt:

 • zvyšují /udržují na úrovni podvědomí ty vlastnosti, které jsou s tímto prstem spojeny;
 • pro omezení ohnutí prstů.

Prsteny na prstech mužů vám umožňují učinit prohlášení bez slova:

 • Pokud má člověk velké ruce, doporučuje se nositvelké kroužky.Držitelé malých rukou musí vyrovnat proporce a získat menší dekorace;
 • u tenkých prstů se upřednostňují kompaktní prstence, zatímco u plných prstů stojí za to zvolit široké prstence;
 • Měli byste sledovat rovnováhu prstenu s jinými šperky.Není třeba seskupovat spoustu prstenů, hodinek a náramků na jedné straně a druhou ruku nechat zcela volnou;
 • Neexistují žádná tvrdá a rychlá pravidla pro porovnání kovů, pokud jde o prstence.Pokud je však kůže lehká a modré žíly na paži jsou jasně viditelné, stříbro je lepší.V případě, že se barva kůže liší v teplých tónech, pak je preferováno zlato;
 • Bezpečný set je dva až tři prstence rozložené po obou rukou.

Význam prstenců u mužů na různých prstech levé a pravé ruky

Volba ruky, na které bude prstenec nosen, může být založena na specifických symbolech spojených s vybranou ozdobou..Pravá ruka je obvykle považována za aktivní, dominantní a účastní se většiny gest.Levý - "duševní", ukazující povahu člověka a jeho víry.

Na palce nahoru

Prstenec na palci muže je známkou bohatství nebo vlivu a mají tendenci to odrážet.Tím, že na prst kontroly vloží prstenec moci, může člověk vyjádřit svou touhu navázat kontrolu nad věcmi.

Palcová gesta jsou spojena s interakcí a přátelstvím.Pánské prsteny prstů by měly být velké nebo krátké, ale nic neuvěřitelně bez chuti nebo příliš drahé.Je tak větší než ostatní, takže pokud přidáte extravagantní design, kroužek se změní v masivní kotvu, která táhneruku dolů.Oblečený prsten na palci aktivní ruky, mluví o trvalé osobnosti.Nosit prsten na levé ruce odráží vnitřní myšlenky, víry a pocity člověka.

Na ukazovácích

Prvním přirozeným instinktem je ponechat ukazováček prázdný, protože ho člověk používá více než jakýkoli jiný prst.Pokud se však vrátíte stovky let, můžete vidět, že mužský prsten na ukazováčku byl běžný, protože znamenal určitý stav osoby.To je věřil, že prsten na levém ukazováčku ukazuje, že v osobním životě člověka jeho self-úcta, ambice a vůdčí schopnosti jsou posíleny.

Astrologické spojení je Jupiter, který je symbolem moci, vedení a autority.Muži s kroužkem na ukazováčku jsou považováni za nesmiřitelný a sebejistý.

Pro informaci! Jupiter je spojován s cínem i dřevem, takže světlé stříbrné tóny jsou pro tento prst normální volbou.

Průměrné průměry

Prsteny na prostředním prstu jsou úžasné a neobvyklé.Lepší prstenec muže pro tento prst zvednout malý.Dokonale budou fungovat i rodinné šperky, které mohou zdůraznit význam komunikace s předky.Také se má za to, že mužský prsten na levé ruce na prostředním prstu může naznačovat jeho strach z toho, že bude sám, a prstenec posiluje pocit, že kolem něj lidé jedí.

Vzhledem ke své centrální poloze je střední prst držen,symbolizovat strukturu, rovnováhu, svědomí a pořádek. To je věřil, že on je spojován s Saturn. Vzhledem k tomu, že Saturnův kov je olovo, jsou běžné stříbrné kovy, například ocel, obvyklou volbou pro střední prst.

Na bezejmenný

V Americe je levý prst levé ruky spojen se symbolikou svatby: jeden prsten znamená zasnoubení a pár malých kroužků označuje manželství. Téměř všichni muži si vybírají jednoduchý prsten pro svou svatbu. Na druhé straně, prstenec na prstenci prstu pomůže muži, aby se stal podnikavějším.

Je symbolické, že tento prst je spojen se sluncem, zdrojem tvořivosti a krásy, jakož i romantického vztahu (který vysvětluje jeho spojení s manželstvím). Kovem slunce je zlato, takže je to tradiční kov svatební a zásnubní skupiny šperků. Je to jediný prst, který byl kdysi považován za neoddělitelnou tepnu vedoucí přímo k srdci, což v podstatě vytváří přímé spojení s ní, což naznačuje věčné náklonnosti u muže a ženy.

Pro informaci!Rozvedení lidé nosí šperky na levém prstenci.

Na prstech

Muž, který se chce pokusit nosit prsten, si často vybírá tento prst. To může být malý otisk prstu nebo jednoduchý tradiční kovový rám. Zde produkty nebudou spojeny s náboženskými nebo kulturními znaky, i když někdy jsou prsteny umístěny na pravém malíčku.

Lidékteří milují astrologickou symboliku, spojí prsteny na malíčku s Merkurem a inteligencí, vhledem a vírou.Přesněji řečeno, na tom malém prstu, který nosí šperky, je prstenec na pravé straně spojen se inteligencí a tendencí vyjadřovat se.Muž, který ho má na levém malém prstu, ukazuje silnou intuici a vynikající poslechové dovednosti.

Na prstech muže jsou další označení prstenců, například, když má prstenec na malém prstu levé ruky prstenec, znamená to, že existuje omezení v osobním životě člověka a že neexistuje žádná požadovaná podpora.Může být na pravém malíčku, což znamená problémy ve veřejném životě (v práci, ve společnosti).

Závěr

V této moderní době chce každý získat jedinečný prsten, protože pánské prsteny se stávají velmi populárními.V současné době je všeobecně přijímáno nosit prsteny založené na módních trendech, bez ohledu na kulturní nebo tradiční interpretace.