Hodnocení gelu pro potenci mužů a přetrvávající erekci

Použití krémů a gelů, které zlepšují účinnost u mužů, je již dlouho považováno za jeden z nejúčinnějších způsobů, jak vyřešit intimní problém. Nakonec dochází k účinku těchto prostředků přímo na pohlavní orgány, což významně zlepšuje jejich účinnost.

Aby nedošlo k omylu s volbou, je nutné předem studovat hodnocení gelů pro účinnost mužů. Poté, co jste se rozhodli pro výběr, musíte přesně dodržovat doporučení týkající se jeho aplikace a výsledek bude schopen potěšit každého muže.

Princip působení gelů a krémů pro potenci

Mnoho mužů má problém s polykáním tablet, zatímco druhá polovina lidí vykazuje citlivost na žaludek a prostě nemůže používat přípravky kapslí. Na druhou stranu, čekání na působení tablet trvá dlouho, protože se musí rozpouštět uvnitř lidského těla dříve, než začnou pracovat a produkovat účinek.

Naštěstí všechno není ztraceno, protože masti ke zvýšení účinnosti a gely mohou pomoci každému člověku. To je skvělá alternativa k tabletu a často spolehlivější. Jsou schopni zobrazit rychlejší výsledky a používatkrémy a gely nezpůsobují potíže.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Aby se gel nebo mléko aplikovaly, měli byste jej jednoduše aplikovat na genitální orgán, vtřít do kůže a počkat, až se objeví požadovaný výsledek.

Hlavním způsobem, jak lék funguje, je rozšířit krevní cévy v oblasti pánve. Zlepšuje prokrvení v oblasti kolem penisu a také stimuluje tvorbu testosteronu v těle. Po aplikaci krému lokálně, můžete cítit relaxaci v penisu, po kterém je silný erekce.

Důležité!Doporučuje se aplikovat gel na sílu mužů bezprostředně před začátkem pohlaví.

Výhody oproti jiným prostředkům

Krém nebo gel ke zvýšení účinnosti také pomáhá posilovat erekce a vyznačuje se vysokou účinností. Existuje mnoho výhod používání krémů a gelů:

 • většinou se vyrábějí smícháním několika přírodních složek;
 • se aplikují vně a poskytují okamžitý účinek při zvyšování sexuální vytrvalosti, zlepšují vitalitu a zlepšují erekci;
 • nemůžete se obávat negativních vedlejších účinků, protože neexistují;
 • Pokud člověk bere léky na lékařský předpis, pak jsou krémy a gely kompatibilnější.

Kde nakoupit a náklady

Většinakrémy a gely pro potenci dnes mají dostupné ceny a nebudou vyžadovat kapitálové investice. V lékárnách si dnes můžete koupit kvalitní potenční gely. Náklady na lék budou ovlivněny:

 • druh a forma jeho propuštění;
 • objem;
 • výrobce.

Prostředky používané k udržení účinnosti se mohou lišit také v tom, že některé se používají před pohlavním stykem, zatímco jiné jsou určeny pro léčbu.

Hodnocení nejlepších gelů pro zvýšení potence u mužů

Lék Popis a přínosy Cena, rub. Hodnocení
Olej VigRx Tento přirozený vzorec léku je zcela bezpečný pro muže a poskytuje rychlé zlepšení erekce. Mezi výhody tohoto gelu patří: schopnost překonat problém impotence, zvýšit sexuální vzrušivost a vytrvalost, zvýšit délku a objem penisu, normalizovat proces produkce testosteronu.

Průběh žádosti je přibližně 6 měsíců.

3370
ProSolution Gel Tento gel obsahuje stimulanty, které pomáhají zvýšit tvrdost a vytrvalost erekce. S jeho pravidelným užíváním dochází k významnému zvýšení účinnosti a prevenci předčasné ejakulace a sex trvá mnohem déle. 6370
Maxoderm Tento krém je nejlepší volbou, pokud potřebujete vyřešit problém impotence,předčasná ejakulace, léčba onemocnění prostaty nebo urogenitálního systému. Doporučený způsob použití ve 2 - 3 měsících. Mělo by být aplikováno na celý povrch penisu třikrát týdně. 650
Atlant Gel Velmi populární lék, který má dlouhodobý účinek při léčbě erektilní dysfunkce. Jeho složky pomáhají při přepravě krve, práci kavernózních nádob penisu, čistí buňky toxinů a způsobují silnou erekci. Gel Atlant zvyšuje krevní tlak v penisu, a tak zvyšuje jeho velikost během erekce na několik centimetrů. 1100
MaxSize Lék vám umožní zvětšit velikost pohlavního orgánu na 5 cm, přičemž použití gelu vám umožní zvýšit příjemné pocity obou partnerů. Složení gelu obsahuje bylinné složky, afrodiziakum. Účinek smetany trvá hodinu, po které pomalu ustupuje. 719
Himkolin gel Jedná se o gel obsahující přírodní rostlinné oleje. Uvolňuje hladké svaly penisu, pomáhá rozšiřovat krevní cévy a zvyšuje citlivost nervových zakončení. Gel také obsahuje afrodiziakum, které zvyšuje sexuální touhu. Aplikuje se 2x denně. 390
Nitroglycerinová mast Naneste na povrch penisu půl hodiny před pohlavním stykem. S jeho pomocí je dosaženo zvýšení erekce, zlepšení kvality orgasmu, frekvence pohlavního stykujednání. 250

Existují nějaké kontraindikace?

Byla vyvinuta řada léčiv pro léčbu erektilní dysfunkce. Všechny z nich mají jiný mechanismus účinku, ale jsou zaměřeny na zlepšení sexuální aktivity zvýšením průtoku krve do penisu.

Důležité!Pokud má člověk určité zdravotní problémy, může být použití těchto gelů nebezpečné. Pokud například mluvíme o srdečních onemocněních, pak to prostě nemůže odolat zátěži ve formě sexu.

Mezi další kontraindikace patří:

 • poškození povrchu genitálií;
 • pohlavní styk s těhotnou ženou nebo kojením;
 • pití alkoholu;
 • infekční choroby reprodukčního systému.

Závěr

Někdy problémy s erekcí nejsou chybou mužů. Genetika a určité zdravotní stavy - například cukrovka nebo srdeční onemocnění - mohou ztěžovat pokus o dosažení úplného pohlavního styku. Nicméně i v takové situaci může člověk udělat něco lepšího, s použitím krému, který zvyšuje účinnost.