Historické postavy s knírkem a vousem: unikátní fotografie z historie

Můžeme říci, že vousy a kníry jsou hlavním doplňkem lidí s nestandardním myšlením, skutečnými osobnostmi, které vždy vystupovaly z davu. Vousy a vousy Mikuláše 2, Lenina a dalších slavných osobností zůstanou navždy v historii.

Vousy jsou již dlouho považovány za symbol odvahy a mužské moci. Snad proto má prakticky každá velká osobnost, jasné politické osobnosti, revolucionáři vousy nebo kníry. Podívejme se blíže na to, co slavní vousatí muži zanechali na světových dějinách vážné známky (podle našeho názoru).

Velcí lidé s plnovousem

Albert Einstein

Velký vědec, zakladatel moderní teoretické fyziky, nepochybně dobře čitelný a inteligentní člověk také upřednostňoval knír k hladce oholenému obličeji. Asi je těžké si představit, jak by Einstein vypadal bez knírku, který by doplnil bujné šedé vlasy.

Fredy Mercury

Skvělá zpěvačka, která zanechala spoustu hitů, měla bezpochyby pozoruhodné charisma. Každá píseň cítila oheň a jeho způsob představení dnes přináší husí kůže. ČernáSilné kníry zdobily Merkurův horní ret, když už byl mega populární a stal se jeho charakteristickým rysem.

Clark Gable

Tento velký herec, sexuální symbol kina 30. a 40. let, si jen zřídka pamatují filmoví fanoušci. Ale jeho velkolepá knírková tužka a snadné šilhání očí nelze zapomenout. Ideální styl "krále Hollywoodu", skutečného muže Lovelace, byl po dlouhou dobu spojen přesně s názvem Clarka Gableho. Úzký tenký proužek vlasů nad horním rtem byl vždy úhledně oříznut a doplňuje obraz tohoto „macho“ dobyvatele ženských srdcí.


Joseph Stalin

Velký diktátor, kterého se všichni báli během své vlády, zanechal krvavé stopy v dějinách lidstva. Tisíce lidí zabili, miliony lidí deportovaných do táborů a "nepřátelé lidí", neustálé represe a hlasité odvetné činy. Tito velcí vládci byli slavní pro takové výkony. Můžete říci jednu věc: jeho orientální krev a svěží knírek snili mnoho lidí v nočních můrách.

Salvador Dali

Historici argumentovali, že tento muž byl podivný a někde daleko od šílenství, takže jeho knír také nebyl zdaleka nestandardní. S tak dlouhým lepícím knírem bylo sotva možné získat práci jako učitel nebo finančník ve slušném kantoru. Taková nestandardní vegetace na tváři velkého umělce ho přinutila k malování surrealistických obrazů, které byly na pokrajilidské porozumění.

Nikita Mikhalkov

Pro informaci! Velký sovětský a ruský herec, režisér a producent.Hrál v kultových filmech a jeho knír si podmanil mnoho ženských srdcí.

A dnes je v Rusku Mikhalkov, který je považován za vzor mezi herci, kteří poslouchají jeho názor a považují ho za moudře a významného člověka ve filmu.Jeho obrazy byly vždy odvážné a silné a jeho knír byl jejich nedílnou součástí.

Che Guevara

Byl to tento význačný revoluční a podzemní bojovník, který měl také drsný vzhled a vousatý obličej.Přirozeně, za podmínek revoluce nebyl v náladě, aby se otočil před zrcadlem a hladce si oholil tváře.Pouze závažnost, jen revoluce!

Vasilij Chapaev

Dnes mohl jakýkoli modlit závidět plnou bujnou knírku náčelníka divize Chapaev.Ne každý člověk, vedoucí zdravého životního stylu a řádné péče o obličejové vlasy, se může pochlubit stejnými výsledky.Mustache Chapaev je trend!Geny hrají přirozeně velkou roli a Chapaev zřejmě testosteron neodebral!


Simeon Budeny

Tento veliký vojenský vůdce zanechal na sovětské značce velkou známku.vojenské historie.Ukázal se jako nebojácný, odvážný a inteligentní válečník.Současně zbožňoval svěží kníry.Jeho vzhled nemůže být zaměňován s nikým, a Budyonnyho knírek je jeho návštěvoukartyMožná, že takové svěží vlasy a přidat odvahu a touhu vyhrát.

Nicholas II

Důležité! Ruský císař Nikolai II. Byl chytrý a klidný, stal se prvním globálním mírotvorcem.Zbožňoval přístavní víno a snil o tom, že přesunete hlavní město do Jalty.

Tyto historické skutečnosti nejsou každému známy, o tom však v historických knihách nepsaly.Silné plnovousy panovníka vypadaly královsky.I když mladší fotografie Nikolai je zobrazen s tenkým malým knírem.Existuje mnoho faktů o síle, odvaze tohoto vládce a jeho velké mysli.Pro Rusko udělal hodně a to nelze popřít.


Lenin

Velký revolucionář nosil vousy až do roku 1917Leninův vous se přiblížil době masových povstání, v této době vypadal vůdce jako ve všech portrétech.Velká historická postava dokázala lidi přivést k revoluci a převratu, což není tak snadné, proto není možné popírat jeho moc a vliv na lidi.Existuje mnoho názorů, ale nelze tvrdit o síle ducha, mysli a krásné vousy.

Všichni tito skvělí lidé s plnovousem nebo knírkem zanechali důležitou známku v dějinách revoluce, kultury, kinematografie a hudby.Všichni měli charisma, odvahu a sílu mysli.Někdy je dokonce těžké si představit, jak moc si nesou na ramenou a jak se vyrovnávají se vším samým.Možná vousy a kníry nehrály historiivelkou roli, ale rozhodně ovlivnili charakter mužů!