Goatee vous (španělský vous): recenze a doporučení

Mít vousy v moderním světě je velmi stylové. Mnoho mužů začalo tento typ dekorace zdůrazňovat. Vousy bradek se staly obzvláště populární poté, co byly pěstovány slavnými filmovými hvězdami.

Dnes budeme hovořit o tom, jak pěstovat vousy a udělat z ní bradku. Zvažujeme, jak se starat o vousy a jak si vybrat požadovaný tvar. Pojďme zjistit, co je to koza.

Co to je?

Na každém členovi silnějšího pohlaví vypadá brada vousů jinak. Chcete-li si toho všimnout, můžete vidět fotografie různých mužů. Španělský vous je malý ostrov vegetace, který se nachází ve středu brady, pod klínovitým spodním rtem.

Někdy se tato vousa nazývá koza, ale to je chyba. Jedná se o zcela odlišné typy vousů, které se liší tvarem a oblastí umístění brady. Goatee je mnohem menší než španělština.

Tento vous může být nosen s knírkem nebo širokými kotlety, ale pokud neexistuje, neztratí svůj vzhled.Je důležité, aby muž zvedl vousy, které by mu vyhovovaly.

Pro informaci!Někteří nosí miniaturní goatee, zdobit to s krátkým knírkem.

Příběh vzhledu

Španělé začali nosit Španěly již v 16. století.Pimples v té době byl nosen s malým knírem a krátkými účesy.Byli tam takoví muži, kteří na noc vrhli na vousy dřevěný lis, aby nekazili bradku.

Španělské kníry se postupem času začaly nosit muži z jiných zemí, zejména protestantských kněží.Takže koza dosáhla naší doby.

Komu? ​​

Hispánský vousy nevyhovuje baculatým mužům.Na jiných typech osob lze pěstovat.Takoví vousy zdobí mnoho umělců nebo lidí spojených s výstavními podniky.

)

Goatee je vhodný pro brunetky, protože dělá muže odvážného a krásného.Tenké muže mohou také dát svůj obraz romantismu tohoto vousu.

Druhy vousů kozlíku: foto

Španěl je samostatný typ vousů, ale může být vyroben z různých tvarů.Odborníci identifikovali tři hlavní druhy koz.Nyní se na každou z nich podíváme podrobně.

Klasický

Klasický španělský vous se nosí bez knírku.Jedná se o ostrov s malými vlasy, který se nachází kolem brady.

Vandaykovskaya

Ona je také nazývána Van Dyke vousy. Anthony van Dyke žil v 17. století, tento vlámský portrétní malíř nosil jen takovou plnovous. Na památku tohoto velkého muže začal tento druh španělské vousy nést jeho jméno.

Vandaykovskaya vous - klínovitý ostrov, který je zdoben tenkým knírem. Vousy a kníry se nepřipojují.

Kruhový

Takové vousy nemají jasný klínovitý tvar. Tato kombinace je kombinací tenkých antén se zaobleným ostrovem uprostřed brady.

Na stranách těchto druhů vousů zůstává holé tělo a musí být pravidelně sledováno, aby nerostlo, jinak se ztratí vzhled.

Jak růst?

Někteří lidé si myslí, že pěstování vousů je velmi jednoduché, ale není to tak. Aby bylo možné později, můžete snížit své vousy a dostat goatee, musíte vědět, jak pěstovat vlasy na vousy.

První věc, kterou začít, je na chvíli zapomenout na holicí strojek. Vaše obličejové vlasy musí růst ve vlastním pořadí. Kvůli genetickým zvláštnostem je třeba zjistit, zda vaše vlasy rostou na pravých částech obličeje. To si můžete všimnout jen za několik dní. Toto období musí být zachováno, protože v první fázi je velmi těžké pěstovat vousy. Vypadá neupravená a chaotická.

Když si všimnete, že vaše vlasy rostou v pravých oblastech obličeje, pak nechte čas, aby se vousy prodloužily. Pokud nechcete růst vlasy na bradě nebo rostou velmi zřídka, pak byste měli vybratjiný druh vousů.

Musíte si zvolit délku své vousy sami. Představte si svůj obraz a určete délku a tvar vousů. To vám může pomoci fotografie nebo obrázky v časopisech. Také pokud máte počítačový program pro modelování vzhledu, můžete jej použít k výběru tvaru a délky vousů. Tyto programy lze stáhnout z internetu nebo jít do salonu a použít je.

Když si vyberete vousy a rozhodnete se na délku, můžete pokračovat do další fáze - stříhat vlasy falešné hlavy.

Jak správně stříhat a stříhat vousy? (Jaké nástroje použít, instrukce krok za krokem)

Abychom mohli snížit bradku, budete potřebovat nástroje, například:

 1. Velké zrcadlo,
 2. Krém na holení,
 3. Speciální nůžky,
 4. Speciální hřeben pro takové vousy,
 5. Elektrický vyžínač s tryskami,
 6. Vosk pro styling vousů.

Je velmi důležité nakupovat kvalitní nástroje a nástroje pro péči o vousy, protože na něm bude záviset tvar španělské vousy a její celkový vzhled.

Někteří nevědí, jak snížit kozí bradku, takže vyhledávají pomoc od specialisty, ale pokud chcete, můžete to udělat sami. Hlavní věcí je postupovat podle pokynů.

 1. Pro dosažení symetrie musíte začít holit vousy kolem okrajů. Mírným pohybem ruky oholte přebytečné vlasy a opatrně sbírejte až k nastíneným obrysům. Nezapomeňte sledovat symetrii vousů.
 2. Obrysy mohou být ostré břitvy nebo vyžínače.
 3. Oholte si vlasy podle potřeby a změňte směr stroje.
 4. Pokud se rozhodnete ozdobit vousy knírkem, rozhodněte se předem o jejich tvaru.
 5. Když dokončíte holení vousů, naostřete rohy a vytvořte klínovitý tvar. Když vandaykovskoy vousy, rohy je třeba udělat na obou stranách brady.

Chcete-li lépe porozumět tomu, jak to udělat, sledujte video na stážistu a opakujte jej na sobě. Hlavní věc je nespěchat, jinak budete muset pěstovat vousy znovu.

Jak používat vzor holení?

Pokud si nejprve uděláte vousy a nevíte, jak udělat kozí bradku, pak budete potřebovat vzor pro holení vousů. Takovou šablonu můžete zakoupit ve speciálních prodejnách nebo na internetu.

Univerzální vzor je vhodný pro všechny muže s různými tvary obličeje. Na něm můžete nastavit velikost vousu, který vám vyhovuje. V šabloně jsou tři typy nastavení.

Pokud se rozhodnete použít vzor na holení vousů, musíte znát pokyny pro jeho použití.

 • Chcete-li šablonu těsně přilnout k obličeji, kousněte speciální náustek.
 • Šablonu je třeba přizpůsobit s ohledem na vaše vlastnosti obličeje. Vyberte si, jaký druh hltání chcete a upevněte to takhle.
 • Je důležité, aby šablona pevně zakrývala oblast vlasů, které chcete zachovat. Pokud jste to udělali, pak se nemusíte obávat, že při holení poškodíte formu kozlíku.
 • Vezměte břitvu a odložte si obličejzbytečné vlasy, aniž by se dotkly hranic šablony.

Šablona je potřebná pro ty, kteří oholí vousy poprvé, když se naučíte, dostanete ji automaticky.

Poradenství!Kupte si kvalitní šablonu, abyste ji mohli upevnit na bradě a neholit si správné vlasy.

Jak upravit tvar pomocí vyžínače?

Na konci, když jste dokončili holení vousů, je třeba jej opravit. K tomu budete potřebovat zastřihovač. Chcete-li opustit krásnou malou vousovou Španělku, musíte věnovat zvláštní pozornost konečné fázi.

Po broušení omyjte vousy a rozčesejte hřeben. Vezměte speciální zastřihovač trysek a odstraňte přebytečné chlupy vousů, které přesahují zamýšlený obrys. Je důležité, aby se stroj pohyboval shora dolů a pak obráceně. Díky vestavěnému regulátoru nebudete moci zkazit svou vlastní strumu.

Když upravíte vandaykovka vousy, upravte špičky vousů tak, aby nerostly pod obrysy rtů.

Nezapomeňte, že maximální délka této vousy by neměla překročit pět mm. Při nastavování spodní části vousů použijte úzký nástavec, který slouží k řezání vlasů v nose. Když přijdete napravit kloub mezi bradou a krkem, posuňte zrcadlo pod úroveň hlavy, abyste zjistili, že jste holení.

Tipy pro péči

Krásná vousy, vždy přitahuje pozornost, takže člověk by měl zajistit, aby byla v perfektním stavu. Je to důležité:

 1. Dvakrát si umyjte vousy.týdenní speciální šampon. Klimatizace může být použita jednou měsíčně.
 2. Vousy denně umyjte čistou vodou ráno a večer. Díky tomu se pod vousem na kůži netvoří vředy nebo vředy.
 3. Když jíte, ujistěte se, že na vašem vousu není žádné jídlo. Vždy s sebou noste malé zrcadlo.
 4. Pravidelně hřeben vousy, aby vypadal dobře. To by mělo být prováděno každé dvě hodiny.
 5. Používejte kosmetiku ke zlepšení stavu gossamerů.

Někteří muži jsou znepokojeni svým vzhledem vousů vzhledem k věku. Bílá koza nevypadá moc pěkně. Tento problém lze vyřešit barvením. Tento postup by však měl provádět odborník.

Pokud to chcete udělat sami, přistupujte k tomuto problému vážně a vyberte si kvalitní nátěr požadované barvy. Barvivo by mělo být lehčí než normální barva vlasů, nebo odpovídat barvě. Nesprávná barva vám umožní oholit vousy.

Vous - znamení mužskosti

Dnes jsme se naučili oholit vousy a starat se o ně. Vousy opravdu činí člověka přitažlivým a odvážným, ale musíte ji pravidelně sledovat. Upravte pohár v čase, jinak to bude vypadat špatně.

Vyberte si správný tvar této vousy, protože každý muž má jiný styl ostříhat brady. Mnoho mužů se začalo cítit sebejistěji, když vyrostli vousy.