Gillette linka po holení: vybereme pleťové vody, balzámy, gely

Pro mnoho mužů, holení nezpůsobuje velké vzrušení.To je způsobeno tím, že se pokožka stává suchou, podrážděnou a vyvolává pocit nepohodlí.Speciální linie gillette po holení vám pomůže zbavit se těchto příznaků.

Dnes se podíváme na rozmanitost těchto produktů a zjistíme, jaké produkty péče o pleť jsou k dispozici.

O značce

Jedním z nejznámějších výrobců kosmetiky pro péči o obličej po holení je gilet.Společnost byla založena v roce 1901.Vyrábí speciální výrobky pro péči o tělo.Výrobce vyrábí tyto výrobky:

 • Stroje,
 • Lotiony,
 • Gely,
 • Balzamy.

Tyto prostředky nápravy pomáhají mužům sledovat jejich kůži a učinit jizdravé.Tuto značku používají i ženy.Gillette vyrábí vysoce kvalitní produkty, které byly testovány dermatology.Nezpůsobuje alergickou reakci a má pozitivní vliv na kůži.Při výrobě kosmetiky společnost bere v úvahu všechny inovace v péči o pleť.

Důležité! ​​S využitím produktů této společnosti nemůžete pochybovat o jejich účinnosti.

pleťové vody pro žiabrovky (foto, popis, způsob aplikace)

Poté, co muž použil holicí strojek, jeho kůže se postupně zhoršuje.Pro zlepšení je třeba použít speciální nástroje pro péči o obličej.Pleťové vody Gillette jsou osvědčené produkty, které přinášejí pozoruhodné výsledky.

Pleťové vody se nanášejí ihned po holení na mokrou pokožku.Před použitím je třeba se ujistit, že na obličeji nejsou žádné vlasy a pěna.Nejprve položte krém na prsty a otřete je.Produkt rovnoměrně rozložte na obličej, aniž byste se dotkli očí.

Jelikož se výrobek skládá z vody, rychle se absorbuje.Krém se nedoporučuje pro suchou pokožku.

COOL WAVE „FRESH“

COOL WAVE „FRESH“ mléko má několik výhod, například plní mnoho funkcí.

 1. Poskytuje chladicí účinek.
 2. Hydratuje pleť obličeje.
 3. Uzdravuje rány a škrábance po holení.
 4. Zmírňuje podráždění.
 5. Má příjemnou vůni.

Tento opravný prostředek se skládá z Evernia, Plum Evernia a Bran Extract.Lze použít pro jakýkoliv typ pleti.Mléko máPříjemná vůně mořského vánku a samotná vůně mohou přimět muže k použití těchto produktů.Mnoho mužů má rád účinek tohoto léku a příjemná svěžest pomáhá cítit pohodlí.

ARCTIC ICE „RELAXING“

Krém dokonale regeneruje pokožku po zákroku a nabíjí člověka energií a vitalitou.Díky svému složení pečlivě pečuje o pokožku, odstraňuje podráždění a obnovuje vlhkost.Lotion pomáhá milovat postup holení a dává jistotu mužskému pohlaví.

Skládá se z eugenolu, který osvěžuje a ochlazuje pokožku.Chlad, pomáhá rychle zklidnit pokožku a zachránit člověka před nepohodlí.I když jste řez, tento nástroj rychle vyléčí rány a zabrání vniknutí infekce do těla.Aby kůže vypadala krásná a zdravá, musíte ji neustále pečovat a vyživovat.

Gely po holení (foto, popis, způsob použití)

Mnozí muži jsou zvyklí používat gel po holení.Protože se muži neustále oholí, odstraní vrchní vrstvu epidermy, což činí jejich kůži drsnou.Chcete-li změkčit, můžete použít gel.

Výhodou tohoto typu kosmetiky oproti ostatním je, že:

 • Čistí póry,
 • Zmírňuje zánět a podráždění,
 • Zvlhčuje pokožku,
 • Chrání a opravuje poškozené buňky,
 • Chrání před ultrafialovým zářením.

Speciální láhev s dávkovačem, šetří peníze.Gel shromáždil všechny pozitivní vlastnostikrém a pleťové mléko, takže dermatologové doporučují používat tento produkt péče o pleť.

AFTERSHAVE GEL SENSITIVE SKIN "PRO SENSITIVNÍ KŮŽI"

Gelová vesta pro citlivou pokožku pomáhá změkčit pokožku a zjemnit ji.Prostředky pro pečlivé ošetření každé části kůže, zejména pro řezy.Pravidelné používání tohoto nástroje vám pomůže zbavit se svědění a odlupování.Podráždění na obličeji rychle přechází, zatímco k hoření nedochází.Díky svému hydratačnímu účinku zanechává pokožka trvale suchost.

Tento účinek vám pomáhá cítit se svobodně a pohodlně.Příjemná vůně po celý den dodává důvěru a vitalitu.Neaplikujte příliš mnoho tohoto výrobku, aby mohlo být absorbováno do kůže.

AFTERSAVAV GEL CONDITIONING „KRMENÍ A TONOVÁNÍ“

Samotný název pomáhá pochopit, že gel vyživuje pokožku a tonizuje ji.Hlavní složka vyživuje pokožku vitamíny a dalšími prospěšnými látkami.Buňky jsou naplněny vlhkostí a kůže se cítí příjemně chladná, což zklidňuje poškozené oblasti.

Gel se skládá z parfémovaného cyklopentasiloxanu.Gel neobsahuje alkohol, takže nemůže vysušit pokožku.

Žluťák balzámový (foto, popis, způsob použití)

Balzám lze použít i na obličej.Jeho zvláštnost spočívá v:

 • Odstranění zánětlivého procesu,
 • Příjemná vůně,
 • Poskytuje svěžest a hladkost pleti,
 • Prevence vzhledupodráždění.

Mnoho mužů dává přednost balzámu, protože má podobné funkce jako mléko, ale je mnohem levnější.

Před použitím balzámu si umyjte obličej ledovou vodou, abyste uzavřeli póry a zúžili nádoby. Pak naneste balzám na požadované oblasti.

Pro informaci!Tento lék je možné použít jak ráno, tak večer, na rozdíl od krému, nemá zklidňující účinek a nepůsobí jako mléko.

MACH 3 SOOTHING "CALMING SKIN"

Zvláštností balzámu je, že plní pět funkcí.

 1. Vychlazená kůže,
 2. Zvlhčí obličej.
 3. Léčí rány.
 4. Zmírňuje podráždění.
 5. Má příjemnou vůni.

Po prvním použití budete cítit příjemnou změnu. Vaše pokožka bude vždy hydratovaná. Postupem času se tvář stane zdravou a krásnou. Obsahuje chlorid sodný.

PRO 3-B-1 INSTANTNÍ HYDRACE „INSTANTNÍ MOISTURIZACE“

Unikátní a jedinečný holicí roztok Gillette se skládá z ethylparabenu vitaminu B3 a E, jakož i provitaminu B5.

Má tři funkce:

 • Okamžitě zvlhčuje pokožku a udržuje její účinek po celý den.
 • Díky hlavní složce balzám chrání pokožku před paprsky UVA /UVB.
 • Naplňuje pokožku energií a osvěžuje ji.

Balzám se používá pro jakýkoliv typ pleti, ale je vhodný pro přesně suchou a problémovou pokožku. Okamžitá akce činí nástroj více žádaným.

SENSITIVNÍ"PRO SENSITIVNÍ KŮŽI"

Balzám zvlhčuje a vyživuje pokožku. Glycerin zklidňuje pokožku a pomáhá udržovat normální úroveň vlhkosti. Tento nástroj dokonale hojí a vyživuje pokožku nezbytnými látkami.

Díky hlavní složce, a to aloe vera, přípravek chrání pokožku před podrážděním. Mírný zápach nepřerušuje vůni vašeho parfému.

BALM SENSITIVNÍ KŮŽE "PRO SENSITIVNÍ KŮŽI"

Tento balzám se používá pro citlivou a citlivou pokožku. Zabraňuje podráždění vlivem chladicího účinku. Po balzámu kůže nevypadá zanícená a podrážděná.

Skládá se z kosmetické látky cetyl palmitát. Pomocí glycerinu změkčuje pokožku. Nástroj je schopen léčit i hluboké řezy břitvou.

PRO 2-B-1 INTENZNÍ CHLADENÍ "INTENZIVNÍ CHLADENÍ"

Balsam dva v jednom, má dva účinky najednou:

 • Zchladí kůži,
 • Vyživuje obličej a udržuje vlhkost po celý den.

Činidlo se skládá z eugenolu. S balzámem, vaše pleť nebude nikdy přehnaná nebo hrubá.

Cena za zboží Vest

Jelikož je vesta světoznámá značka, lze ji zakoupit v každém obchodě nebo online. Cena tohoto výrobku je odlišná, například:

 • Balzám stojí 200 rublů,
 • Gel stojí 300 nebo 400 rublů.
 • Lotion stojí 350 rublů.

Při nákupu prostředků věnujte pozornost složení a nakupujte výrobky, které jsou vhodné.typ pleti.

Co je třeba zvážit před použitím kosmetiky?

Nikdy nekupujte péči o obličej, aniž byste si přečetli jeho složení.Poraďte se s lékařem o použití léku, protože dermatologické problémy je třeba řešit s pomocí lékaře.

Oživte pleť různými kosmetickými přípravky.Komplexní péče vždy vykazovala dobrý výsledek.Používejte osvědčenou kosmetiku, která získala dobrou pověst.