Foto husary knír: kdo bude přistupovat a jak růst?

Husarský knír - jeden z nejznámějších a nejobvyklejších na světě.Oni, hraví a militantně vyčnívající, vznikli nejen jako prvek módy, ale jako základní atribut husarů - vojáků ruské armády.

Mnoho mužů považuje tento typ knírků za ušlechtilý, velmi mužný a krásný.Ženy ne vždy sdílejí takový optimistický postoj, někteří z nich považují takový knír za staromódní a směšný.Samozřejmě, dohadovat se o chutích je nevděčný úkol, tak se podívejme na vlastnosti tohoto typu knírek.

Proč nosili husaři knírek?

Ruská armáda měla obrovské množství jednotek.Každý typ vojska měl výrazné rysy vzhledu a formy.

Například husarská uniforma byla považována za nejprestižnější a nejkrásnější ze všech ostatních kostýmů.

Přibližně od vlády Catherine druhé, Life stráže byly povinné nosit slavnostní husarské uniformy.

Každý regiment husarů měl svůj vlastní zvláštní formulář, ne stejný jako ostatní.Kromě toho existovaly další odznaky.Slavný husarský knír nebyl jen módním detailem, ani náhodnou podobností mezi vojáky.Husarův knírek dal ostatním najevo, že tento muž patří k elitní a speciální jednotce.

Důležité! Stejné vlastnosti jakotvar kudrlinek špiček vousů, stejně jako jejich délka, měly velký význam, protože byly často používány k určení, do které jednotky husar patřil, jak dlouho sloužil a jaký je jeho název.

Vousy byly jakýmsi identifikačním prostředkem, jako jsou například nárameníky.

Rozlišovali se také husaři, protože prakticky všichni vojáci, bez výjimky, oholili tváře a nenesli knír ani vousy.Nebyl to jen rys, ale také zdroj pýchy, protože se věřilo, že kníry zdobí husary a příznivě odlišují od ostatních mužů.

Fotografie husarského vousu

Zde je malá foto kompilace husarských vousů.


Kdo bude vhodný? ​​

Vousy husarské jsou vhodnější pro muže s oválným dlouhým obličejem.Také tento typ knírku bude vypadat dobře na obličej, jehož tvar se podobá trojúhelníku.

Držitelé velkých a kulatých ploch, stejně jako ti, kteří se podobají čtvercovému tvaru, je lepší opustit tento typ knírek, protože nebudou vypadat velmi harmonicky.Pro takové muže hodí tužky, knírky, atd.

Jak růst?

Chcete-li pěstovat husarský knír, musíte postupovat podle několika jednoduchých pokynů, které vám jistě pomohou stát se módní módou.

  1. Zastavit holení.Někteří odborníci doporučují obecně vyhazovat holicí strojek a ne holit několik týdnů, rostoucí štětiny.Jiní říkají, že prostě holení oblasti nad vrcholemret, ale při péči o zbytek obličeje.
  2. Když je strniště dostatečně působivé, začněte ho denně kartáčovat malým hřebenem s tlustými zuby a jemně narovnávejte kníry prsty od středu ke tvářím, prsty otáčejte špičkami k nosu.
Poradenství! Chcete-li vytvořit skutečný husarský knír, nemusíte jen natáhnout knír od středu k líci, ale zkroutit.Je to nutné, ne tak hrozné, ale jasně směrem nahoru směrem k nosu.Pouze tímto způsobem můžete vytvořit požadovaný typ vousů.
  1. Když se chlupy dostatečně rozrostly a dokonce vás začaly obtěžovat, zkrášlete je, ale jen málo.Můžete to udělat sami nebo u kadeřníka, ale není to vůbec těžké.
  2. Při každodenním spřádání knírek začněte do nich otírat nějaký vosk.Dříve se pro tento účel používal med nebo mýdlo, ale nyní je knír v trendu, a proto se objevilo mnoho speciálních produktů péče.Vosk potřebuje doslova malou kapku, aby nezkazil vzhled vlasů.
  3. Je těžké říci, jak rychle se váš knírek změní a stane se jako husar, protože to vše je velmi individuální.Tento proces přímo závisí na rychlosti a směru růstu vlasů, na struktuře vousů a mnohem více.Pokud se pokusíte velmi tvrdě, někdy za týden můžete vytvořit malou husarskou hravou anténu.

Péče o knír husarů

Pokud potřebujete naléhavě být jako husar, například je to téma nebo představení, existuje jeden jednoduchý a spolehlivý způsob, jak to udělat.

K tomuto účelu do vousů vteříme dva nebo tři dny speciální vosk, jemně je odstředíme na koncích a vysušíme.Bude to trvat jen pár dní a knír se začne držet ve formě, ale stále je budete formovat a brzy získáte požadovaný výsledek.

Mnozí se domnívají, že tvar vousů se liší povahou, ale není to tak.Intenzita růstu vegetace na tváři každého jednotlivce, bezpochyby však může být požadovaný tvar snadno vytvořen nezávisle.

Husarské vousy jsou skutečnou ozdobou člověka.Když se o ně staráte, česáte a dáváte jim pár minut denně, brzy vytvoříte slušné a originální kníry, které jistě ocení i ženy.