Foto Eminem s vousem a bez

Navzdory skutečnosti, že většina vůdců v rapu jsou afroameričané, je Eminem vzácnou výjimkou z pravidla. Po celém světě je tento zpěvák známý pro bílou kůži, jasný obraz a brilantní výtvory v rapu. Eminemovy bělené vlasy byly okamžitě kritizovány poté, co se objevil na jevišti, a to, co nikdo nepředpokládal od zpěváka s takovými rysy vlasů, byly vousy.

Eminem s plnovousem byl doslova průlom ve světě show businessu, po dlouhé nepřítomnosti se rapper neobjevil jen s novým klipem, ale odmítl bílé vlasy a objevil se veřejnosti s vousem. Následovala reakce diváků a fanoušků. A i když jen málo lidí dokázalo vyvolat rozruch a bouřlivé překvapení veřejnosti s malým vousem, Eminem uspěl.

Eminem bez vousů: foto

Abychom pochopili, jak se vizuálně liší známý obraz zpěváka s jeho novým obrazem, stačí se podívat na fotografie mladého rappera, který se svými stopami právě vstoupil na pódium. Eminemův vzhled se pravidelně měnil, největším překvapením byl přírůstek hmotnosti až 105 kg, který byl ve skutečnosti doprovázen drogovou závislostí. Zpěvačka se s takovými obtížemi dlouho vyrovnala, nepřítomna na jevišti.


Pro informaci!Koncipovánobít do světa byl bílý rapper na jevišti, takový protest uvalený na stereotypy to lepší než černé rappery nemohly nikoho najít.Eminem se s tímto úkolem vyrovnal, když se na scéně objevil s bílými barvenými vlasy a stejnou sněhově bílou kůží.

Eminem s plnovousem: foto

Vzhled Eminema v novém snímku byl skutečným šokem pro okruh fanoušků a milovníků kvalitního rapu.Díky stránce na sociální síti bylo zjištěno, že Eminem vyrostl vousy a odmítl bílé malované vlasy.Teď se rapper stal téměř hnědým kvůli tmavým vlasům, které na jeho obličeji vydávají ještě více strniště.


Reakce ventilátorů

Okamžitě na sociálních sítích a na jiných internetových stránkách-zdroje začaly šířit fotky zpěváka s nativní barvou vlasů a vousy.A pokud reakce na výskyt mnoha hollywoodských hvězd s plnovousem zůstala vždy pozitivní, pak v případě Eminem se obrátila reakce.To však neznamená, že zpěvák nejde vousy, jen fanoušci nemohli akceptovat skutečnost, že jeho bývalý obraz potopil do léta.

Závěr

Pokud jde o Eminemův obraz, takové drastické změny, jako je rostoucí přírodní vousy, mohly hrát krutý vtip.Ale podle pravidel PR a show businessu rapper přitáhl pozornost svých fanoušků po celém světě.A navzdory vzhledu nové trati, která byla kriticky oceněna jeho kritiky, hlavnípozornost diváků ji drží vousy. Přední výtisky na hlavní stránce doslova „křičet“ - Eminem vyrostl vousy.