Elite dárky pro ženy: výběr toho nejlepšího

Daleko od každé ženy si myslí, že cena a míra luxusu darů, které jí člověk dává. A dokonce i s působivým množstvím finančních prostředků je obtížné okamžitě najít skvělý nápad na nadcházející dovolenou. Co obecně existují elitní dárky pro ženy, že exkluzivní bude určitě dobrý dárek, budete se učit dále.

Pro začátek používejte následující vstupy jako určující faktory - její charakter, věk, koníčky a preference, stupeň blízkosti ve vztahu a nadcházející dovolenou. Dále doporučujeme rozdělit možnosti do kategorií - romantické, stylové, nezapomenutelné a užitečné nápady. To pomůže zúžit vyhledávání a neudělá chybu s volbou.

Hodnocení uživatele elitedárky pro ženy

Máte3bodů.Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení.Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Auto
Celkové skóre
5
-
+
]
5
Šperky
Celkové skóre
5
-
+
5
Mobilní přístroj
Celkové skóre
4
-
+
4
Prohlídka exotické země
Celkové skóre
3
1
-
+
4
Domácí spotřebiče
Celkové skóre
2
-
+
2

Jak správně spravovat elitní dary ženě

S pomocí dárku můžete oslavit svátek, důležitou událost, ukázat láskupéče.Volby lze obvykle rozdělit na rozpočet a elitu, druhý případ je vhodný, když má člověk finanční prostředky a příležitosti.Bez ohledu na to, co přesně byste raději dali dívce, postupujte podle jednoduchých tipů:

 • starat se o vhodný design daru, ženy milují estetiku a vizuální přitažlivost věcí;
 • doplnit dar květinami, protože to je nejlepší znamení pozornosti, bez ohledu na svátek a vkus žen;
 • doprovázejí prezentaci vhodnými slovy, objasňují vaši volbu, nastavují správné vnímání apochopení prezentace.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Před výběrem VIP dárku přemýšlejte o tom, zda nechat hýčkat dívku s takovým činem. Nejčastěji se taková gesta dělají při námluvách nebo při závažné události. Mělo by existovat opatření ve všem, a bude hloupé dát drahý dárek dívce bez důvodu ve frivolním a pouze rodícím se vztahu.

Jak zjistit, k čemu je žena náchylná? Miluje drahé dary?

Elitní překvapení je něco, co bylo získáno výběrem toho nejlepšího z něčeho. Navzdory tomu, že téměř všichni zástupci spravedlivého sexu sní o luxusních překvapeních a námluvách, mnozí mohou na drahý dar velmi nejednoznačně reagovat. Nejdříve musíte znát sklony a preference ženy, a to:

 1. Její charakter- některé dívky oceňují široká gesta, jiní nerozumí extravaganci mužů. Posoudit, jaká je její postava, zda je klidná překvapení a překvapení.
 2. Její postoj k penězům- je-li snadná na odpad, si zvykl na zvláštní postoj a pozornost k sobě, elitní dar ji může jen stěží zmást. Pokud je dívka racionální, pragmatická nebo příliš ekonomická, můžete se zdát jako frivolní člověk, finančně negramotný.
 3. Fáze vztahu- pokud mezi vámi nejsou žádné silné pocity a stabilita,drahé dary spíše nevhodné. Ale vaše milovaná žena nebo žena může bezpečně koupit něco cenného, ​​protože je blízko a silné spojení mezi vámi.

Věnujte pozornost jejímu vkusu, nakupování, zjistit, které výrobce a značky má ráda. Díky větší pozornosti můžete pochopit, jak důležitá je pro ni materiální hodnota věcí.

Doporučení pro výběr dárku

Nejprve se rozhodněte, zda stojí za to dát elitní dárek dívce, což způsobilo takový duchovní impuls. Aby byly VIP dary relevantní, promyslete si předem kritéria výběru. Může existovat několik:

 • sociální postavení- dívka, která pracuje jako učitelka ve škole, by byla mnohem příjemnější než hodnotný dar poskytující status, který nelze říci o obchodní ženě a hlavě velkého hospodářství;
 • hobby- pokud věc nebo myšlenka, kterou si zvolíte, podporuje vlastní rozvoj, přidává body pouze vašemu praseti;
 • věk- chutí mladých dám a slušných dám se radikálně liší, má rád romantické a nečekané nápady, jiné hodnotí racionalitu a užitek;
 • blízkost vztahů- posoudit, jak důležitá a blízká je žena pro vás, ať už potřebujete plýtvat, dělat široká gesta v jejím směru;
 • význam události- pro běžnou dovolenou si můžete vyzvednout něco jednoduššího, ale na kole a vážných termínech si vyberte luxusní variantu.

Jak překvapit ženu. Nejoblíbenější myšlenky elitních dárků

Vzhledem k nejrůznějším návrhům a nápadům VIP dárků pro ženy je obtížné okamžitě se rozhodnout.Jednoznačnými vůdci jsou však:

 • výrobky z kožešin, pokud hovoříme o chladném období;
 • šperky ze zlata, stříbra, drahých kamenů;
 • značkové doplňky, ať už se jedná o kabelku, náramkové hodinky, opasek, čelenku atd.;
 • elitní parfumerie slavného výrobce;
 • domácí a digitální spotřebiče.

Toto jsou nejběžnější volby, na které se moderní lidé opírají.Je jasné, že odrůdy dárků označené „VIP“ jsou mnohem více, mohou být romantické, užitečné, dobrodružné a další možnosti.Před výběrem kategorie je nutné určit povahu události.

Důvody pro to, aby byl dar včas

Rozhodujícím faktorem při výběru dárku je povaha a význam nadcházející dovolené.Myšlenka na skvělý dar vozu o narození dítěte je skvělý nápad, ale není vždy logické takové překvapení.

Narozeniny

Nejdůležitější svátek pro každou osobu je vždy narozeniny a dary při této příležitosti by měly být personalizovány.Může to být nezapomenutelný, drahý, romantický dárek nebo připravené překvapení.Je žádoucí, aby byl úzce spjat s dívkou narozenin, měl pro ni zvláštní hodnotu.

Do dne datování

Datum datovánívětšina žen je důležitá událost, ale muži často k tomuto dni nedbale přistupují.A ačkoli elitní dary nejsou předpokladem, je prostě nutné potěšit svého milovaného romantickým darem, který se vztahuje k tématu lásky a romantiky.

Výročí svatby

Každé výročí vztahu musí být doprovázeno dary a blahopřáním.Obecně se přijímá symbolické dary související s charakterem příští svatby (dřevěné, papírové, perlové, stříbrné, zlaté atd.).Navíc, čím více let vaše rodina, tím luxusní a drahé dárky mohou být.Rozhodně by měli být romantičtí.Vhodné a nezapomenutelné možnosti jsou vhodné.

Narození dětí

Při narození dítěte je obvyklé dávat dva druhy dárků - na památku rodičům nebo na pomoc dítěti.Pokud máte neomezený rozpočet, můžete poděkovat svému manželovi za elitní dárek, což může být užitečný, osobní nebo nezapomenutelný dárek.Nejčastěji si muži vybírají šperky, někteří dávají auto.

Svátky žen

Svět 8. března je hlavním svátkem žen.Při této příležitosti byste neměli trávit báječné sumy na něco, co neodpovídá hodnosti dovolené.Volba obvykle spadá do těch věcí, které pomáhají dívkám být krásné a mladé.Vhodné jsou také užitečné a romantické nápady.

Neočekávaný překvapení

Pro neočekávané překvapení je vhodnéukázat lásku a pocity, nebo jen potěšit svého společníka.K tomu si můžete vybrat naprosto každou kategorii a možnosti pro dárky, to může být romantické gizmos, překvapení a dobrodružství, originální a stylové možnosti.

Stejně jako

Je to jen pro dlouhý a silný vztah k tomu, aby luxusní a drahé dary nebyly vůbec důvodem.Můžete zvážit různá tematická, romantická, osobní nebo nezapomenutelná překvapení, uspořádat překvapení nebo celé dobrodružství, které oživí vztah a dá vám oba živé dojmy.

Jaké jsou elitní dary pro ženy?

Prakticky v každé kategorii dárků jsou elitní nabídky, může to být alkohol, parfémy, výrobky, oděvy, doplňky a mnoho dalšího.Všechny nápady a nápady lze obvykle klasifikovat do kategorií - standardní a originální, romantické a stylové, stejně jako užitečné dary.

TOP 10 standardních drahých darů

​​

Dary typu win-win budou ty, které jsou univerzální, vhodné pro každou událost a účel člověka.Top 10 obsahuje následující věty:

 1. Parfém -vyberte si známého výrobce na základě vkusu a preferencí vámi zvoleného výrobce.
 2. Dekorace -to může být prsten, náušnice, náhrdelník, náramek, nebo možná i hotový set.
 3. Příslušenství -kabelka od světoznámé značky, může to být také klobouk, rukavice, špička a mnoho dalšího.
 4. Náramkové hodinky-Vyberte si osvědčené a kvalitní značky, je dobré, když se jedná o model zdobený kameny a drahými kovy.
 5. Prohlídka exotické země - , která by zajistila neplánovanou dovolenou, by byla lepší, kdybyste měli čas a příležitost.
 6. Kožešinový výrobek -to může být kožich, vesta nebo kožich vyrobený z přírodní kožešiny.
 7. Mobilní gadget -můžete vidět nejnovější model slavné značky.
 8. Interiérové ​​položky -Nejvhodnější možnosti se týkají vzácných knih a starožitností.
 9. Oblečení a obuv -mohlo by to být certifikát v jejím oblíbeném butiku.
 10. Domácí spotřebiče -skvělý dárek pro jeho ženu, ať už jde o kuchyňské spotřebiče, digitální spotřebiče a další.

Romantické dárky

Romantické dárky nejsou o nic méně žádané, neboť oživují pocity a vášeň, přinášejí novéemoce.Jaké jsou dnes nejoblíbenější možnosti:

 • certifikát v lázeňském centru pro dva;
 • pronájem apartmánu v pětihvězdičkovém hotelu na víkend;
 • šperky;
 • cestující do zahraničí;
 • kytice 101 růží.

Původní nezapomenutelné dárky

Jako originalitu můžete ukázat svou fantazii a dobré vzpomínky tak, že představíte svého vyvoleného jako nezapomenutelný dárek, například:

 • nástěnný portrét v luxusním rámu s vaší společnou fotografií;
 • rodinné focení;
 • šperky sryté;
 • ocenění "VIP" hvězda s rytinou a slovy o lásce;
 • edice sběratelů knih.

Stylové drahé dárky

Jako stylový dárek, který můžete dívku překvapit a příjemně potěšit, můžete zvážit následující možnosti:

 • nejnovější model mobilních telefonů;
 • kožešinový výrobek;
 • auto;
 • sada šperků;
 • Starožitnosti a interiérové ​​předměty.

Užitečné dárky

Jako užitečný dárek pro pragmatické a ekonomické dámy si můžete vybrat následující:

)
 • domácí spotřebiče;
 • ruční nádobí;
 • digitální zařízení;
 • bytový nábytek;
 • Kosmetika pro krásu a osobní péči.
 • Závěr

  Někdy není snadné rozhodnout o elitním daru, protože navzdory své hodnotěže je vhodný a potěší paní, ne.A jako cheat, použijte několik kategorií a nejlepší nápady z článku.