Elektrické holicí strojky (psací stroj) se zastřihovačem vousů: vyberte si společně

Díky novým elektrickým holicím strojkům nejsou muži zbaveni holicích nástrojů. Elektrické mechanismy jsou mnohem lepší než běžné stroje. Poskytují pohodlné oholení, lepší péči o vlasy a vousy.

Dnes se podíváme na holicí strojek se zastřihovačem vousů a knírů. Zjistíme, jaké jsou jejich výhody, jak vybrat vhodné a kvalitní zařízení.

Co je zastřihovač?

Trimer je speciální mechanismus pro stříhání vlasů. Díky němu můžete odstranit obličejové vlasy, ostříhané vlasy a další části těla. Často zastřihovač nastavuje vousy a kníry. Jinými slovy, oříznutí může odstranit vlasy na kterékoliv části těla.

Má různé trysky, které nepoškozují kůži. Pánský zastřihovač vousů má své vlastní vlastnosti, má regulátor délky vlasů. Existují různé typy tohoto mechanismu. Všechny jsou velmi kompaktní a pohodlné. Není těžké se starat o zařízení, stačí je vyčistit od vlasů.

Výhody

Eklektická břitva brady se již dlouho těšilapopulární. Jeho hlavním rysem je, že je univerzální. Zařízení nahrazuje několik nástrojů najednou. Stroj může stříhat vlasy, oholit strniště a upravovat vousy. Elektrický holicí strojek lze použít pro suché i mokré holení.

Další výhodou tohoto mechanismu je mobilita. Vzhledem k tomu, že nezabere mnoho místa a běží na baterie, můžete si vzít s sebou na cestách nebo služební cesty. Břitva může dokonce řezat velmi dlouhé vlasy.

Navzdory skutečnosti, že všechny holicí strojky plní stejnou funkci, patří mezi nejlepší stroje na stříhání vousů a knírek. Vzhledem k tomu, vážně přistupovat k jejich výběru nekupovat padělky.

Pro informaci!Trimer vám ušetří čas a ušetří vám od řezů.

Kritéria výběru

Vzhledem k tomu, že sortiment tohoto zařízení je velmi velký, není vždy snadné pochopit, který stroj na vousy je lepší. Následující tipy vám pomohou učinit správnou volbu.

 1. Vyberte nástroj, který může nastavit výšku trysky a délku vlasů. To vám pomůže krásně upravit vousy.
 2. Vousy jsou lépe řezány zařízeními s úzkou šířkou trysky.
 3. Věnujte pozornost tomu, co jsou nože vyrobeny. Podstandardní čepele rychle otupí a musí být pravidelně mazány. Řezné díly musí být vyrobeny z nerezové oceli.
 4. Preferujte trimry se zabudovanou baterií. Díky tomu bude technika pracovat rychleji a déle.

Všechny tyto tipy vám pomohou určitkterý stroj je lepší.Nespěchejte si koupit první dostupný zastřihovač, protože se navzájem velmi liší.

Znalecký posudek
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na srážky mužů
„Nezachraňujte při nákupu vyžínače, protože kvalita práce a její trvanlivost závisí na jejím stavu.“

Cena

Vzhledem k tomu, že existují různé vyžínače pro holení vousů, jejich cena se výrazně liší.Cenové rozpětí pro tento mechanismus je v rozmezí od 500 do 2000 rublů.

Cena nástroje závisí na těchto faktorech:

 • Výrobní podniky,
 • Význačnost značky,
 • Kapacitymechanismus,
 • Kvalita lopatek a skříně,
 • Kapacita baterie,
 • Počet trysek,
 • Přítomnost přídavných funkcí.

Jak vidíte, mnoho kritérií ovlivňuje cenu a to je třeba vzít v úvahu při výběru zařízení.Levné vyžínače rychle selhávají a často se zlomí.

Hodnocení nejlepších zastřihovačů vousů

Jak již bylo zmíněno, ne všechny trimry fungují dobře.To vybízí muže k výběru ze všech výrobků vysoké kvality.Za tímto účelem zvažte stroje na řezání vousů a knírek, které jsou zahrnuty v hodnocení popularity.

Nyní uvidíme, které nůžky na vousy a kníry mají zvláštní požadavky.Všechna tato zařízení jsou zařazena do žebříčku nejlepších vyžínačů.

Philips BT 7210

Taková břitva pro vousy a kníry má mnoho výhod.Zvedne a vedevlasy k ostří, které je kvalitativně a rychle odřízne.Čepele jsou dvojitě naostřené a vyrobené z nerezové oceli.Tím se oholí i husté vlasy.Ostří se ostří, takže zůstávají vždy ostré.

V psacím stroji je 20 délkových upevňovačů - to pomáhá dokonale vyrovnat hranice vousů.Přístroj pracuje také na síť a baterii.Baterie je nabitá na 75 minut.V sadě je indikátor baterie.Přístroj je nutné umýt vodou a na konci odstranit vlasy kartáčem.

Philips QT 4015

Elektrický holicí strojek na vousy má zaoblené hrany, které jsou opatřeny vrstvou titanu.Vzhledem k tomu, kůže nebude vypadat podrážděně a nemůžete ublížit tváři.Je možné nastavit délku vlasů, pro to je 20 nastavení.Mechanismus pracuje z akumulátoru.Drží poplatek 90 minut.

Pomocí indikátoru můžete zkontrolovat stav nabití baterie.Díky vyjímatelné trysce bude snazší čistit vyžínač.Dar je dodáván se speciálním pouzdrem pro skladování.

Braun BT 5030

Braun BT 5030 je určen pro péči o vousy.To je nejlepší holicí strojek pro úpravu tvaru vousů.Regulátor vám pomůže zbavit se nežádoucích vlasů a nechat délku, která vám vyhovuje.Má 20 nastavení délky.

Kvalitní ostří zůstává vždy ostré a vyrovnává se s jakýmkoliv typem vlasů.Mechanismus se skládá z dvojité baterie a LED indikátoru, který vás předem upozorní na stav.poplatek.Mělo by se prát pod tekoucí vodou.Díky své trysce, podobně jako hřeben, přístroj nejenže stříhá vousy, ale také ho rozčesává.

Braun 5050cc Series 5

Tento holicí strojek se používá k zastřihování vousů, knírek a kotlet.Díky dvěma hlavám si můžete rychle ostříhat vlasy.Stroj se dostane i na nejpřístupnější místa a vlasy pod nosem oholí.

Během jedné hodiny nabíjení baterie vydrží 45 minut.Baterie drží baterii po dlouhou dobu, takže přístroj můžete vzít s sebou na cestách.Také sekačka pracuje ze sítě.

Tento model holicího strojku lze čistit pod vodou, protože je vodotěsný.Stroj může sloužit sám.Stisknutím tlačítka čistí, mazá, nabíjí a schne.To je velmi výhodná funkce.

Philips BG 2025

Tento vyžínač odstraňuje chlupy v jakékoli části těla.Dokonce dobře stříhá dlouhé vlasy.Díky zaobleným špičkám a hypoalergenním sítům přístroj nepoškozuje pokožku.

Aby bylo pro muže snazší sledovat péči o vousy nebo kníry, výrobci vyrobili hřeben.Ořezává vlasy a fixuje požadovanou délku.Mechanismus pracuje na baterii asi 50 minut.Musí být účtován přibližně 8 hodin.

Vzhledem k tomu, že zařízení je vodotěsné, lze jej použít i ve sprše.Gumový povlak neumožňuje psacímu stroji vklouznout do vašich rukou.

Poradenství! Vyrovnejte vlasy lépe než suché.

Panasonic ER-GB37

Elektrický holicí strojek se skládá z 20 trysek.Jsouměnit automaticky pomocí speciálního vestavěného kola. Trimry s tryskami mohou upravovat délku vlasů od 0,5 do 10 mm. Čepele jsou umístěny pod úhlem 45 ° od těla, což umožní hluboké oholení vlasů. Nože jsou vyrobeny z nerezové oceli, takže na obličej nezpůsobují alergie.

Stroj musíte umýt ve vodě. Dokonce pracuje ve sprše. Baterie je nabitá po dobu 30 minut. Mini holicí strojek pracuje tiše, je snadno ovladatelný a pohodlný na výlety.

Remington MB 4130

Přístroj má hřebenový nástavec, ve kterém je 13 nastavení délky vlasů. Počet trysek umožňuje nejen stříhat vlasy, ale také upravovat vousy, kníry a kotlety. Pohodlné kolo, které mění režimy zastřihování, umožňuje rychle přepínat funkce.

Stroj na strniště má titanové čepele - díky tomu jsou odolnější a ostřejší. Mechanismus funguje ze sítě a baterie. Jeho náboj trvá 50 minut. Tryska má správný úhel sklonu, což zajišťuje bezpečné a pohodlné oholení. Ačkoliv holicí strojek na vlasy se čistí pod vodou, je součástí dodávky speciální čisticí kartáček.

Philips NT 3160

Philips NT 3160 dobře odstřihuje vlasy v nose a uších. Mohou upravit tvar obočí a řezat vousy. Tento zastřihovač je vhodný pro korekci vlasů a ne pro kompletní střih. Špatně si poradí s dlouhými vlasy. Čepele jsou chráněny jemnou síťovinou se zaoblenými konci - to umožňuje, abyste během holení nezranili pokožku.

Správný úhel ostří umožňuje dobře oholit vlasy. Nástroj můžete čistit štětcem nebo pod tekoucí vodou. Dva hřebeny pro korekci obočí jsou součástí balení. Přístroj pracuje na baterii. Nástroj nevytáhne vlasy, ale odstřihne.

Babyliss E650E

Babyliss E650E je velmi vhodný pro použití. To může snížit vlasy v nose a uších. Výrobci tento mechanismus vyrobili tak, aby v takových citlivých oblastech bezbolestně odstranili vlasy. Tento vyžínač může řezat malé vlasy.

Elektrický holicí strojek s vyžínačem je napájen z akumulátoru, takže jej můžete vzít na výlety. Speciální víčko neumožňuje kontaminaci ostrými lopatkami z nerezové oceli.

Který trimr zvolit?

Nemůžete lehce přistupovat k výběru zastřihovače, zejména pokud ho máte. Holicí strojky pro muže mají své vlastní vlastnosti a vlastnosti. Máte-li ne příliš dlouhý vous, pak vyberte nástroj, který bude řezat malé vlasy a můžete použít pro různé účely.

Existují nástroje, které se špatně chovají s hustými a dlouhými vlasy, proto zvažte tento bod. Je důležité, aby přístroj byl pro vás pohodlný a ne příliš hlučný, proto si ho před zakoupením zkontrolujte. Kvalitní zastřihovač usnadňuje holení nebo řezání. Tento mechanismus oceníte.