Efektivní způsoby, jak udělat dívku zamilovanou, pokud miluje jinou

Touha odradit dívku, která je již ve vztahu, není neobvyklá, protože slušné dívky jsou jen zřídka.Někteří muži se prostě sami sebe ptají, jak se zamilují do dívky, pokud miluje jinou, jiní dělají ohromné ​​pokusy a akce, aby ji dobili.A jen málokdo uspěl v dosahování výsledků, protože to zdaleka není snadný úkol.

Obvykle zaneprázdněné dívky nevěnují pozornost mužské polovině společnosti kvůli svým pocitům.Ale pokud se tomu samému muži podaří dostat se do jejího zorného pole, jako dívka, která má přítele, můžete mít pouze všechny ukazatele a kritéria pro úspěšného a přitažlivého muže.Zvláštní pozornost by měla být věnována taktice chování s cílem sympatie, aby bylo dosaženo jeho polohy.

Jak splnit dívku, která má přítele?

Než se člověk pustí do aktivních akcí, aby si podmanil dívku, měl by si najít příležitost setkat se s dívkou, která má přítele.Psychologové nazývají několik pravidel, jejichž dodržování pomůže přiblížit se k osobě, které se vám líbí:

 • Člověk musí být vždy dominantní v každém vztahu, díky tomu mu vždyckypřiláká dívky. Dívky vždy označují muže s vysokým sociálním statusem, sebevědomým a schopným činit rozhodnutí v různých sférách života.
 • Pokud vytvoříte emocionální spojení mezi mužem a dívkou, bude to její motivátor pro častou komunikaci s ním. Je nutné s ní komunikovat takovým způsobem, aby se cítila jako člověk, jako by ho poznal mnoho let. Nejlepší způsob, jak se emocionálně spojit s dívkou, je neustále se smát a komunikovat příjemné emoce.
 • Pro začátek se můžete zeptat dívky, jaký ideální muž vidí vedle ní, po které musíte okamžitě mluvit o svém současném partnerovi. To ji donutí porovnat její ideál se svým přítelem, pochybovat o tom, zda je opravdu ten, kterého by chtěla vidět poblíž sebe.

Taková komunikace nejenže vyroste do silného přátelství, ale také dělají dívku střízlivě hodnotící její současný vztah. Nejlepším způsobem, jak se s každou dívkou seznámit, je vzájemné známosti a přátelé nebo společné zájmy, koníčky a volnočasové aktivity.

Jak se vám líbí dívka, která má přítele?

Aby potěšil dívku, která má přítele, musí se člověk stát dokonalým uvnitř i vně. Za prvé, v průběhu komunikace musíte zjistit, co by dívka chtěla vidět u svého partnera, s nímž vidí společnou budoucnost a rodinu. Dále musíte zjistit, jaké kvality má rád současného chlapa, a pak mu vštípit jeho pozitivní vlastnosti a rysy.

Dále musíte pochopit, že existujezda jsou v jejím příteli okamžiky, které se jí nelíbí, protože tam nejsou žádní lidé bez vad.V případě jakéhokoli sporu s ním musí člověk zajímat, proč ta dívka není v náladě, co ji trápí, a co je nejdůležitější, dát jí podporu.Když člověk pozná vlastnosti, které dívka ve svém současném příteli nemůže tolerovat, musí v sobě vyvinout opačné rysy, které nezůstanou bez její pozornosti.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Aby se přitáhla pozornost dívky, která už má přítele, musí člověk prostě být lepší než on ve všech ohledech, které jsou pro ni důležité.První věc, kterou musíte zahájit s ní, je přátelství a podpora.

Jak se může dívka zamilovat do sebe?

Aby bylo možné rozhodnout sami , že se zamilují do dívky, která je již ve vztahu, musí být člověk přesvědčen o vzájemném soucitu se sebou samým.Můžete ji identifikovat pomocí několika ukazatelů:

 • je vždy připravena hovořit;
 • ​​
 • vždy se usmívá, když vidí muže;
 • je ochotna sdílet osobní údaje;
 • od ní jsou často vyslyšeny poklony;
 • ukazuje, že současný vztah jí nepřináší radost a štěstí;
 • ona flirtuje a nevědomky se dotýká muže.

Pokud chcete vyhrát dívku, i když není v současné době svobodná, musíte dodržovat jednoduchá pravidla:

 1. Respekt- pokud s ní zacházíte s úctoujako opravdový gentleman, ukázat péči a podporu, dříve nebo později to ocení.
 2. Iniciativa- zpočátku by tato iniciativa měla být zcela v rukou člověka, ale později jí můžete dovolit pozvat na schůzku člověka, který poskytne pouze rady.
 3. Společně se bavte- v průběhu pohlavního styku a procházek se člověk musí chovat tak, aby dívka byla s ním tak pohodlná a uvolněná, jak je to jen možné.
 4. Zájem o ni- muži musí projevit svůj zájem o ni a její život ve všech směrech, klást otázky o jejích snech, plánech do budoucna atd. Pak můžete naznačit, že pro muže není jen přítel, říká fráze jako "Nikdy jsem se nesetkal s dívkou, jako jste předtím."
 5. Krok vpřed- pokud muž ukázal dívce, jak je pro něj zvláštní a ne jen kamarádem, je třeba přejít na akce. K tomu musíte mluvit o svých pocitech a dát jí čas přemýšlet o situaci.

Člověk v žádném případě nemusí stavět ze sebe vylepšenou verzi současného přítele dívky, naopak je třeba, aby se pro ni stal nový a svěží doušek, někdo zvláštní a jedinečný. Jakmile člověk identifikuje své pocity a záměry, nemůže od ní požadovat rozhodnutí, počkat, až se vzdá svého přítele. Dívka bude potřebovat čas, aby pochopila situaci a přehodnotila, co se děje v jejím životě.

Účinné metody a poradenství psychologů

Chcete-li vyhrát dívku, která miluje jiného chlapa, člověk musí následovat několik jednoduchých tipů od psychologů. Ajmenovitě:

 • stát se pro ni dobrým přítelem a poskytnout dívce pozitivní a pohodlnou komunikaci;
 • být sám sebou, protože dívky kvůli své citlivosti okamžitě pociťují falešnost a fiktivitu;
 • nalézt společné zájmy, díky kterým bude komunikace vždy živá a pravidelná;
 • dávat dary a malé dárky, symbolizující romantiku a perspektivu budoucích vztahů;
 • zapojit se do rozvoje sebe sama, aby rostly v jejích očích, zasloužily si úctu a nebyly jen na ní;
 • konají dobré skutky, posilují slova činy;
 • udržovat optimismus a smysl pro humor, být pro ni zdrojem dobrých emocí.

Hlavním pravidlem, jak potěšit lidi a konkrétní dívku, je milovat sami sebe. Je-li člověk příliš sebekritický, má komplexy a je si nejistý, každá dívka to okamžitě pocítí.

Co by se nemělo dělat?

Pokud se mladý muž stane příliš rušivým a okamžitě začne komunikovat s nesvobodnou dívkou s romantickým postojem, bude to jen tlačit ji pryč. Ve skutečnosti existuje celá řada kontraindikací k akci, aby nedošlo k narušení plánu dobýt dívku, která se vám líbí. Zahrnuje následující varování psychologů:

 • nemusí s ní mluvit příliš často o svém příteli;
 • i když se hádala s chlapem, nemusíte o něm mluvit špatně, je důležité soustředit se na podporu;
 • muž musí mít trpělivost, aby ukázal své nejlepší strany a aby se dívka rozhodla pro svou vlastní volbu;
 • pokud se dívka rozešla s chlapem, nespěchejte na rande a romantiku;
 • není třeba být dotěrný, čas od času by dívka měla mít možnost jí chybět.

Je nesmírně důležité vytvořit takový formát komunikace s dívkou, která v ní vyvolá pouze pozitivní emoce.Je nutné odstranit hrubost, hrubost, odporný jazyk a sarkasmus z řeči.Člověk musí dívce ukázat, jak pohodlné a příjemné bude trávit čas s ním.

Závěr

Pokud dívka miluje druhého a vše je ve vztahu v pořádku, je nepravděpodobné, že by jiný člověk mohl v jeho směru přitáhnout pozornost.Je-li vztah má trhliny, a současný chlap nemůže dělat ji šťastný, muž může udělat vše, aby motivovat dívku na rozloučení s tímto chlapem.Je důležité ukázat své dobré charakterové rysy, vážné záměry, ochotu počkat a jen být kolem.