Efektivní metody pěstování krásného strniště

Navzdory skutečnosti, že mnoho mužů upřednostňuje hladce oholené tváře a nedostatek vlasů, vousatí muži opakovaně dokazují, že vousy jsou odvážné, charismatické, brutální, dokonce i sexy. Dokonce i lehká štětina umožňuje člověku přitáhnout pozornost od opačného pohlaví, pokud se staráte o vlasy a dáváte jim jednotnou délku a jasné hranice.

Mnoho mužů jistě neví, jak pěstovat krásnou štětinu, aby nevypadala neuspořádaná, ale naopak aby se vytvořil stylový a módní vzhled. Ve skutečnosti, holiči a stylisté v jednom hlasu radí začátečníkům v takových záležitostech začít s štětinami, a později experimentovat s obrazy a uvolnit dlouhý vous. Štětiny dokonale zapadají do téměř jakéhokoliv stylu, pod různými oděvy, životním stylem a charakterem.

Proč muži pěstují strniště?

Pokud člověk již nosí vousy, ale chce jít na úroveň "štětiny", v tomto případě je třeba přijít na to, jak holení vousy pěkně oholit, aby zanechalo malou stopu od staré vousy. Ale v praxi mají muži tendenci strniště častěji, pokud předtím nosili vlasy. Může vést k rozhodnutí o uvolnění štětinnedávné módní trendy a touha dát vzhled věku, pevnosti a mužskosti.

Pro informaci!Mužská štětina je známkou mužskosti, síly a sebedůvěry. V očích opačného pohlaví je muž s vlasy v obličeji vnímán „skutečným mužem“, který se nebojí odpovědnosti, serióznosti a bude schopen vyřešit jakékoli problémy. To potvrzují četné sociální průzkumy a názory psychologů.

Muži pěstují silné nebo lehké štětiny pro tyto účely:

 • strniště, knír, buck a vousy jsou nyní na vrcholu popularity diktované módními trendy;
 • štětiny se mohou stát nedílnou součástí obrazu a stylu člověka;
 • štětiny se mohou stát něčím novým;
 • štětiny mohou být nošeny pro úsporu času;
 • strniště pomáhá člověku věk a pevnost.

Hlavní věcí je podrobně porozumět člověku v otázce, co dělat, aby rostly krásné a módní štětiny. Tenká čára mezi přitažlivostí štětin a neuspořádaným vzhledem člověka je přítomna, takže byste měli k tomuto typu změny obrazu přistupovat zodpovědně.

Komu?

Abychom porozuměli člověku, zda štětina zapadá do jeho obrazu, stojí za to se zabývat výhodami a nevýhodami těchto vlasů. Následující výhody jsou považovány za výhody štětin:

 • je kombinován se všemi obrazy v oděvu a obuvi a typy vzhledu mužů;
 • nevypadá exoticky apobuřující tolik forem vousů;
 • štětiny nevyžadují jako důkladnou péči bradku;
 • není nutné holit se každý den, vyhnout se otěru, poranění a podráždění;
 • štětiny lze snadno a rychle pěstovat;
 • štětiny propůjčují obrazu mužskost a brutalitu;
 • můžete si holit a modelovat štětiny sami bez zvláštních znalostí a dovedností.

Navíc, pokud vousy přitahují pouze určitý okruh žen, téměř všichni zástupci slabšího pohlaví ocení strniště.V tomto případě mají štětiny nevýhody, například mají pichlavé chlupy, které mohou dráždit pokožku dívky, štětiny vyžadují péči, jinak se z člověka stane neuspořádaná osoba.

Další informace o tom, jak si vybrat vousy!

Důležité! Délka štětin by neměla překročit 5 mm, pouze tato délka neumožňuje přetížení obrazu a jde ve směru neuspořádané.

Který pohled zvolit?

Před rozhodnutím o tom, jak oholit muže, aby opustil štětinu, nebo jak ji pěstovat od nuly, musíte rozhodnout o typech štětin.Stejně jako v případě vousů může existovat několik typů štětin, to vše závisí na preferencích mužů a módních trendech.Jediná „správná“ štětina ve skutečnosti neexistuje, každý člověk může dát volnou ruku své představivosti a kreativnímu sdělení.

Nejoblíbenější a univerzální typy štětin jsou následující:

 1. Štětiny jsou spojité- taková vegetace může mít různou délku (až 5 mm), ale nutně jednotnou a jednotnou.Je to nejjednoduššírůst, žádná zvláštní péče, to nevyžaduje, s výjimkou čištění a včasné stříhání vlasů.
 2. Štětinová chmýří- zkrácená forma štětin, která harmonicky zapadá do jakéhokoli obrazu a za všech typů vzhledu člověka, se vyznačuje jemností a přesností.
 3. Štětiny jsou ve tvaru písmene T- druh kozí vousy, ale kratší a když vlasy zanechávají kolem rtů, nosu a brady a tváře jsou hladké.
 4. Štětina přerostlá- délka standardní štětiny může být mírně překročena, což vytváří záměrně ležérní vzhled.
 5. Zahájené strniště- jeho délka je jemně ohraničená na začátku vousů, což dává mužskému vzhledu odvážnost a brutalitu.

Barbers mohou také modelovat strniště napodobující populární vzory vousů.Například kotevní štětiny, Brett a Balbo, Burnsides a Chinstrap.Rozdíl bude pouze minimální délka srsti, ale tvary a linie budou muset být opakovány co nejpřesněji, jako kdyby holič tvaroval vousy na muže.

Jak rychle růst tlusté štětiny?

Štětina se jeví jako nejvýhodnější, pokud si muž dává přednost čistému a krátkému stříhání vlasů na hlavě, aby nedošlo k přetížení obrazu.Aby bylo možné uplatnit dovednosti, jak sladit a modelovat strniště, musí člověk nejprve zásobit potřebné nástroje, a to:

 • vyžínač, který má několik trysek;
 • holicí strojek;
 • výrobky na holení;
 • Výrobky pro péči po holení.

Dále rostouŠtětiny musí být rychle a správně podle následujících pokynů:

 1. Je nutné opustit holicí strojek několik dní.
 2. Pokud člověk nosí vousy, musíte se oholit krátkou čepičkou s vyžínačem.
 3. Maximální růst štětin je až 12 mm za měsíc.
 4. Vlasy na krku by měly být oholeny Adamovu jablku.
 5. Dále, pomocí holicího strojku, tvoří štětinovou oblast, která odstraňuje přebytečné vlasy na tvářích a nádržích.

Po holení byste měli umýt obličej studenou vodou, aplikovat krém nebo gel po holení, abyste zabránili podráždění. Zůstává jen na péči o obličejové vlasy, aby nedošlo ke zkaženému vzhledu neudržovaného stínu. Chcete-li zjistit, jak oholit vousy, abyste ponechali štětiny, můžete se obrátit na holiče nebo použít zastřihovač s tryskou do 5 mm.

Co když štětiny nerostou?

Pouze někteří muži mají přirozeně štěstí s vlasovými vlasy. Jiní se neustále zajímají, jak urychlit růst vlasů, jak učinit štětiny tvrdšími, jak udělat štětiny tlustší a jednotnější, atd. Chcete-li rychle růst tlustých a zdravých štětin, musíte použít takové nástroje, které urychlují průtok krve v této oblasti.

Nejoblíbenější a nejúčinnější způsoby stimulace růstu štětin:

 • oleje éterů - levandule, pomeranč, cedr, rozmarýn, pačuli, rytmus;
 • rostlinné oleje - lopuch, ricín, olivový a hořčičný;
 • mořská sůl, mletá pro peeling obličeje.

Jeden denMůžete provádět domácí kůra peeling postupy.Pro to, aby lžíce soli, ether, 5 kapek a lžíce základního rostlinného oleje. Poté otřete pokožku obličeje, kde by štětiny měly růst, po čemž se zbytky produktu omyjí mýdlem a teplou vodou. Druhý den by měla být dána olejová maska, proto se do lžíce oleje z lopuchu přidají 1 až 3 kapky etheru, otřou se dlaněmi a masírují se do kůže masážními pohyby.

Peelingová maska ​​se udržuje na obličeji po dobu asi 5-10 minut, občas se otírá o pokožku. Ale olejová maska ​​by měla být nošena na obličeji asi hodinu a aby se zvýšila její účinnost, přidává se k ní špetka červené papriky. Tyto postupy je nutné provádět tak, aby se štětiny systematicky zvětšovaly po dobu 3-6 měsíců. Je lepší oholit štětiny během 1-2 týdnů léčby, protože chlupy se zlepší pouze po chvíli.

Tip!Farmaceutické přípravky mohou být také použity ke stimulaci růstu vlasů. V tomto případě je však nutná předběžná konzultace s trichologem a komplexní diagnostikou v čepeli, aby se určily příčiny pomalého nebo nerovnoměrného růstu štětin. Nezávisle uplatňovat tyto nástroje je plný důsledků.

Jak pečovat a udržovat se v kondici?

Jak vyrovnat strniště, poté, co začalo růst, mnoho mužů neví a při prvních pokusech udělá sérii chyb. K tomu je třeba se starat o pokožku obličeje a vegetaci, stejně jako používat vyžínač s určitou tryskou. Speciální zastřihovačtaké nedovolí štětinám jít do vousů, prodlužovat se s časem. Jakmile délka vlasů přesáhne 5 mm, je třeba štětiny oholit pomocí vyžínače s takovou tryskou.

Při zkrácení a modelování štětin od spodního rtu k linii brady pohybujte vyžínačem, poté od nosu k hornímu rtu člověka, k lícům od spánků, od spodního brady po krk a od krku k oběma lícům. Tímto způsobem lze dosáhnout rovnoměrné a rovnoměrné struktury štětin. Péče o štětiny bude muset být každých pár dní, jak vlasy rostou.

Závěr

Štětina je ideální alternativou k vousu, protože může být snadno a rychle pěstována, kdykoliv bez lítosti oholit nebo změnit tvar a délku. Malá faciální vegetace je vhodná pro všechny muže, bez výjimky, kromě blondýnek a těch, jejichž vlasy rostou vzácně a nerovnoměrně. V tomto případě můžete použít kosmetické postupy a prostředky pro urychlení růstu vousů a zvýšení jeho tloušťky. Strniště můžete vyzvednout každý den nebo pár dní, nevyžaduje žádnou zvláštní péči.