Džíny pro muže se zúžily: módní těsné kalhoty

Zpočátku, Američané byli první, kdo nosili džíny, zatímco kalhoty pro střední a nadměrné fit, rovné a poměrně volné fit a střih.V dnešním světě jsou džíny naprosto všechno a ženy a muži všech věkových kategorií a pohledů na život.Žádný jiný styl a model kalhot nemá tak širokou distribuci.Ale na vrcholu popularity dnes jsou zúžené pánské džíny, stejně jako roztrhané džíny.

Skinny džíny nejprve stal se populární mezi ženami, ale nyní návrháři radí téměř každý muž vyzkoušet tento styl džíny na jeho vlastní obraz.Především zúžené kalhoty podtrhují lidskou postavu příznivě, navíc činí člověka viditelným, štíhlejším a mladším.Je jen důležité harmonicky kombinovat takové kalhoty s jinými oděvy, stejně jako správně určit svou velikost.

Jak vypadají pánské štíhlé džíny?

Džíny v moderní interpretaci jsou džíny, které jsou zúžené na dno, které nemusí nutně těsně přiléhat k oblasti hýždí a stehen, ale postupně se zužují do oblasti kotníků.Poprvé se džíny začaly nosit muži ve 20. letech minulého století a dnes se klasické modely významně změnily.Nejčastěji zúžené modely takovýchKalhoty nosí modely na molu, stejně jako zástupci mládeže.

Skinny džíny nutně zajišťují nízký střih a také postupně se zužují na dně kalhot.Stylisté považují tento styl za ideální pro muže štíhlé postavy a normální nebo vysoké postavy, protože úzké kalhoty zdůrazňují pouze výhodné strany a obrysy obrázku.Nejčastěji jsou zúžené kalhoty stručné a co nejneutrálnější a v paletě barev jsou klidné a zjednodušené.

Kdo je vhodný?

Jak již bylo zmíněno dříve, těsné džíny pro muže byly navrženy tak, aby zdůraznily silné stránky mužské postavy a balíčku balíčků.Stylisté trvají na tom, že pro muže normální a vysoké je nutné nosit džíny.

Kalhoty perfektně podtrhují hladké a dlouhé nohy, stejně jako nedostatek nadváhy.Skinny džíny jsou kontraindikovány na tenké muže s tenkýma nohama nebo plnými muži s extra centimetry v břiše a bocích.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Pokud má člověk nadváhu, ale v mírném smyslu, je povolen model hubených džíny, ale musí být vyrobeny z tlusté a černé tkaniny.Délka těchto kalhot by měla dosahovat až na vrchol nohy, ne méně.

Odrůdy modelů

Navzdory skutečnosti, že se džíny staly nedílnou součástí pánského šatníku, džíny a štíhlé styly, které jsou těsně přiléhavé, jsou mnohem méně populárnímezi muži.Faktem je, že nesprávně zvolená velikost nebo příliš úzký řez může, protože je výhodné zdůraznit obrázek, ale také jej deformovat posunutím akcentů na drobné vady.Dnes, stylisté nabízejí dva modely hubených džíny:

Skinnyjsou supersweaved pánské džíny, které protahují pánské nohy po celé jejich délce, od pasu a hýždí.Nosit těsné džíny dávají přednost mladým klukům, zástupcům neformálního stylu šatů, mužům modelu s ideálními parametry postavy.

Slims- jedná se o džíny, které jsou zúženy na dno klasického střihu, předpokládají postupný a ne tak znatelný účinek zúžení.Takové modely stylistů radí starším mužům, stejně jako milovníkům klasiky a omezenému obrazu.

Chudé a štíhlé jsou si navzájem velmi podobné, ale pokud umístíte dva muže vedle sebe v takových modelech hubených džíny, můžete vidět znatelný rozdíl.Zpočátku, oba hubený a štíhlý byli zvažováni výhradně ženské modely džíny, v průběhu doby, začal se objevit mužské verze kalhot a džíny tohoto řezu.V současné sezóně jsou úzké džíny obecně považovány za nejnovější módu, která je ukázána na výstavách designérů a módních návrhářů.

Materiál a barvy

Za prvé, úzké styly pánských džíny jsou vyráběny v omezeném a zjednodušeném barevném rozsahu, takže i přes eleganci modelů jsou kalhoty mužné a brutální.V klasické verzi většinyModré hubené pánské džíny, které lze kombinovat s jakýmkoliv oblečením a obuví, jsou v poptávce.Černé hubené džíny však vypadají elegantně a elegantně, což je blíže k běžnému stylu nebo dokonce k grunge.

U starších mužů se stylistům doporučuje, aby hledali variantu, jako jsou šedé kožené džíny, které lze kombinovat s košile a bundami.A pro mladé muže a letní sezónu jsou nabízeny světlé modely - bílé nebo modré džíny s tenkým s postupným zužováním do oblasti dolních končetin.Kvalitativní modely jsou vyrobeny z diagonální vazby z pevné bavlněné tkaniny, elastan lze přidat od 2 do 5%, takže kalhoty jsou elastické a pružné.

Pravidla výběru

Pro muže s různou výškou a konfigurací doporučují stylisté zcela odlišné modely a styly štíhlých džíny.Například, pro zástupce štíhlé postavy a vysoké, kalhoty jsou vhodnější, které začnou se zužovat od kolen dolů.A pod ní je možné udělat džíny s obratem, aby se vizuálně zkrátila výška muže, čímž se vytvoří proporcionalita postavy.

Džíny s přiléhavým kováním s nízkým střihem jsou vhodné pro krátké muže, protože vizuálně činí siluetu štíhlejší a delší.Nejužší model si může dovolit štíhlého muže s dobrými parametry tvaru.Černé džíny těsně přiléhající k obleku jsou však lepší, než aby si vyzkoušeli obézní muže.Pokud mužské nohy zaujmou X-line, budou vyhovovat džíny kalhot nebo afghánských.

Závěr

Skinny džíny jsou skutečným módním trendem v současné sezóně, takže stylisté doporučují všem mužům vyzkoušet si takový oděv. Je důležité, aby při výběru džíny takového plánu muži brali v úvahu jejich tělesné parametry, stejně jako obecný styl oblékání. Můžete nosit takové kalhoty s volnými tričky, sportovní bundy, džínové košile pro uvolnění.