Druhy pánských čepic: úplný seznam s jejich jmény

Čelenka je jednou z mála položek pánského šatníku, která plní jak funkční, tak stylovou roli.To znamená, klobouky, čepice, klobouky lze nosit chránit hlavu před povětrnostními vlivy, a doplnit celkový styl a obraz.Četné značky a známí výrobci pánského oblečení dnes popularizují čepice, značení log a štítků na modelech, zbývá jen zjistit typy pánských čepic, aby bylo možné najít správný střih.

Čepice je lehká hlavička pro funkčnost a zpracování, která není určena k ochraně hlavy před mrazem, nýbrž k jejímu opotřebení při navrhování individuálního stylu.Dříve byly čepice nošeny pouze mladistvými a mladými kluky, ale dnes vylepšené a módní typy čepic jsou určeny pro muže s pevným věkem pro všechny styly v oblečení od klasiky až po ležérní.

Rozdíly mezi starým amoderní čepice?

Zpočátku se pánské čepice v poněkud odlišném výkladu poprvé objevily v průběhu 19. století mezi britskou armádou.Postupem času se tyto klobouky s hledím postupně přeměňovaly na vojenské čepice.Ale model nebyl ztracen, ve Francii se v roce 1830 objevil podobný mužský doplněk - kepi.Od té doby se uzávěry staly vynikající alternativou ke stropům,vyznačuje se elegancí a pohodlím při nošení. Další informace o starých čelenkách.

Moderní čepice jsou pouze výsledkem změn v módních trendech a vývoji konstruktérů.S pomocí takové pokrývky hlavy dnes člověk může příznivě zdůraznit některé rysy obličeje tím, že opraví vady vzhledu.Také, čepice bude skvělý doplněk k celkovému stylu oblečení, aniž by se rozkol.Nejnovější designové kolekce nabízejí několik typů čepic najednou - baseballovou čepici, bunnet, koppolu a čepici.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Moderní modely čepic jsou stále více využívány muži, aby vynikali v davu svým individuálním stylem.V tomto ohledu návrháři radí, aby v šatníku najednou několik modelů čepice pro sport, každodenní nošení a pro různé roční období.

Druhy uzávěrů

Během posledních několika let se móda pro čepice a čepice s baseballovou čepicí opět rozběhla k vrcholu popularity.A kdyby tyto klobouky dávaly přednost mladým klukům, dnes mohou být na pánech s pevným věkem vidět značkové čepice přísných stylů.Čepice lze kombinovat se sportovním, klasickým a městským stylem oblečení, pokud znáte typy a názvy čepic.

Baseballová čepice

Nejběžnějším typem pánské čepice je baseballová čepice, kterou hráči baseballu poprvé používali k ochraně před slunečním zářením běhemher.Víčko takového plánu poskytuje poměrně široký a dlouhý zorník, kulatou tuhou korunu a uzávěr za hlavou pro upevnění velikosti baseballové čepice.Moderní modely od designérů lze kombinovat s obrazy ve stylu lupu a sportovního stylu.Baseballová čepice s rovným vrcholem skvěle vypadají na muzikanty ve stylu rapu.

Kapitál

Čepice se objevila mnohem dříve než baseballová čepice, tato čelenka byla nošena vojenskými lidmi, kozáky.Hlavní detaily takového výrobku měly být švy a hledí, u vojenských mužů byl k bradě připevněn svar tak, aby čepička nespadla z hlavy.Dnes, v mnoha zemích, policisté nosí klobouky a módní výrobky od návrhářů budou vypadat skvěle s oblečením ve vojenském nebo grunge stylu.

​​

Coppola

Tento typ pánské čepice byl tradiční čelenkou sicilských mužů, zejména pokud byl výrobek vyroben z odolného tvídu.Zpočátku byl vrchol popularity těchto šatů pozorován v Anglii a odtud čepici přijali sicilští řidiči a další zástupci dělnických tříd.Dnes je takové příslušenství populární po celém světě, ale na Sicílii každý druhý muž zakrývá hlavu ze slunečních paprsků.

Bunnet

Klasickým stropem pro obchodní pevné muže je model bunnetu.Vizuálně se čepice vyznačuje plochým nízkým přistáním, které se mění na malý malý zorník.Čepice bunnetu s kancelářským stylem je ideálně kombinovaná, přidává se k přísnému přímému kabátu,kalhotový oblek s kravatou. Taková čepice styl se provádí v jedno-tónovaný a omezené barvy, v kombinaci s dalšími doplňky obrazu.

Závěr

Pokud vezmeme v úvahu uvedené typy pánských čepic a jejich jména, je zřejmé, že každý typ čepice dokonale zapadá do určitého obrazu a stylu. Například, stylisté doporučují, aby sportovní a agilní muži dávali pozor na baseballovou čepici, která doplní obraz a koníčky. Pro klasický styl oblečení, modely, jako je bunnet a koppola bude harmonicky fit. Ale pod oblečením ve stylu grunge, vojenské nebo příležitostné a mladé věku ideálně fit čepice v podobě čepice.