Dřevěný motýl kravatu: co to je a co ho nosit?

Ve spěchu módního trendu používat přírodní a eko-šetrné materiály k vytvoření stylových věcí, a tam je poptávka po takové neobvyklé příslušenství jako dřevěný motýlek . Pokud dříve byl motýl vyroben výhradně z tkaniny, dnes, na krcích mods, můžete často vidět zajímavé modely dřevěných motýlků.

Mladí lidé milují šokovat každého kolem a přijmout vše nové, takže dřevěné vazby je vůbec nevystraší.Dnes budeme mluvit více o tom, odkud toto příslušenství pochází, jak ho nosit a co s ním kombinovat?

Původní oděv je dřevěný motýlkravata

Moderní muži věnují velkou pozornost tomu, co vypadá.Proto se v 21. století začaly objevovat zářivě zajímavé doplňky a metrosexuální kluci, kteří se dívají více než průměrná dívka.Motýl vyrobený ze dřeva vypadá neobvykle a stylově, může mít různou velikost a tvar, ale podstata příslušenství zůstává stejná - přivést k obrazu vlastní „chuť“.

Poradenství! Dřevěný motýlek bude vynikající dárek od manželky mladému manželovi na dřevěný svatební den.Často k tomu darVýročí vyvolává mnoho otázek pro ženy.

Konzervativní společnost na tyto inovace často reaguje negativně.Proto, nákup je lepší, aby se zabránilo jasné barvy a efektní tvary, ukázat zdržení při výběru.Pokud zkombinujete světlé tričko na jednom luk, barevné podvazky a dřevěný motýlek budou s větší pravděpodobností získat vzhled klaun, který je zcela mimo místo.

Jak se toto příslušenství objevilo?

Jak se ukazuje, nový je dávno zapomenutý starý!První dřevěné motýli nosili Britové v 17. století.Tyto oděvy byly populární mezi ušlechtilými velikány a vyrobeny z drahého dřeva.Autorství tohoto vynálezu je dodnes neznámé.Vytvoření moderních dřevěných motýlů v nové podobě a barevném schématu je však přisuzováno tvůrčím rukám portugalské Ana Rity Carvalho a Nelsona Sampaia.Rozhodli se překvapit své přátele něčím neobvyklým a přišli na generální párty v dřevěných motýlech.

Materiál pro výrobu

Moderní motýli se vyrábějí také z drahých dřev, což není "přehlídka".Dřevo africké fuchsie, růžového dřeva a popela je velmi plastové, má jasný vzor a neobvyklou barvu, která je ideální pro technologický proces výroby příslušenství.

Mistři často zanechávají přirozenou barvu stromu a nezbarvují ho, což dává motýlovi zvláštní kouzlo.Často se v jednom produktu používá několik.odrůd dřeva.Nejčastěji jsou všechny motýly vyráběny ručně, na přání klienta mohou být ryté.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
​​
Aby slepý polotovar dosáhl konečného vzhledu a své individuality, je doplněn drobnými detaily látky, kůže nebo krajek.

Odrůdy


Kam nosit as čím?

Taková vazba by na obchodní schůzce nebyla příliš vhodná, není kombinována s klasickým oblekem.Motýlek ze dřeva vypadá neobvykle, takže dokonale doplňuje volný styl na firemní večírku nebo na kreativní setkání.Na romantické rande, každá dívka ocení neobvyklý styl svého mladého muže.Přinejmenším bude schopen od ní získat další pozornost.

Toto příslušenství lze bezpečně přiřadit extravagantní a tučně.Ne každý mladý člověk ji bude moci kombinovat se svým šatníkem.Nosit takový jasný prvek má své vlastní tabu a je třeba je poslouchat.Nevhodný hledá motýl ze stromu na prosté košili bez bundy.Je lepší nosit sako, napůl vestu nebo vestu.A pokud nechcete kombinovat dřevěnou kravatu s košili, pak je lepší zvolit světlé tkaniny se vzory.Takový motýl s tmavou košili a volnými džíny s odíráním vypadá dobře.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Dřevěný motýlek nese prvek provokace.Tento obrázek přebírá "na zdraví" v kreativním setkání, ale v obchodních kruzích to bude nevhodné.Odborníci radí opustit jasné formy a barvy při vstupu do "světlo"!

Cena

Cenová politika výrobku přímo závisí na typu dřeva a složitosti výrobní technologie.Například, motýlek překližky bude stát desetkrát méně než model vyrobený z dubu nebo exotického dřeva.Pokud je to žádoucí, v internetových obchodech můžete najít ekonomické možnosti za rozumnou cenu.

Závěr

Závěrem lze říci, že takový doplněk s dřevěným motýlkem může doplňovat obraz mladého muže a, samozřejmě,přitáhne pozornost ostatních.A potřebujete to nebo ne, rozhodněte se sami!V jiném případě můžete vždy zvolit jiný motýl různých barev.