Dredy pro pánské vlasy: fotografie a funkce

Dříve, pánské účesy nikdy pohled, ale spíše byly přísné a zdrženlivý doplněk klasického stylu. Dnes, móda pro neustálé experimentování a změna obrazu byla přenesená do silné poloviny společnosti, tak muži se stylovými a pobuřujícími účesy stali se zvýšeně obyčejní na ulici. Například dnes na vrcholu popularity jsou účesy s dredy pro muže.

Poprvé v zemi, rap zpěvák Decl demonstroval krásu mužských účesů s dredy, od té doby mnoho mladých kluků a mužů začalo napodobovat jeho obraz. A v pánských kosmetických salonech, holičství, mužských dredech pro krátké vlasy, středně dlouhé vlasy a někdy i dlouhé dredy se staly populárními. Vzhledem k velké oblibě těchto účesů, odborníci dnes ještě zvýšit dredy z umělých materiálů.

Co jsou funkce dredů a účesu

Skutečný název dredů zní jinak - dredy, jsou-li doslovně přeloženy, znamená to „děsivé kadeře“. Tak v minulém století v padesátých letech začali inteligentní občané nazývat vlasy Rastafariánů. Pak byl tento účes populární nejen v Africe nebo v Karibiku,ale také mezi hinduisty, kteří na základě způsobu života poustevníka nebrali nebo neřezávali vlasy.

Dnes, v Rusku, dredy nejsou děsivé nebo šokující účes, mnoho mladých mužů a generace subkulturních hnutí preferují takové rohože.Odborníci nazývají tento účes ideální pro líné nebo příliš zaneprázdněné muže, protože nevyžaduje zvláštní péči.Nejčastěji se muži zajímají o to, jak udělat mužské dredy pro krátké vlasy, protože nošení dlouhých vlasů není praktickým řešením.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Nejčastěji, s cílem změnit obraz a nosit dredy, muži zvětšují umělé copánky na nativní vlasy.Kdykoliv mohou být vyjmuty a vráceny do předchozího střihu, kromě umělých zámků nejsou náročné na péči.

Z hlediska funkčnosti a způsobu připevnění se mužské dredy mírně liší od ženských, ale jejich styl a design se bude lišit.Pánské punčochové kalhoty jsou obvykle vyrobeny silnější a drsnější z vlny nebo plsti, zatímco ženy specialisté tkát tenké elegantní copánky.Mužské copánky jsou vyrobeny z tmavých odstínů, ženy mohou dělat multi-barevné dredy.Aby se dredy vytvořily z vašich vlastních vlasů, musí být jejich délka nejméně 10 cm, aby bylo možné připevnit umělé vlasy nejméně 5-6 cm.

Kdo je vhodný?

Odborníci poznamenávají, že mužské dredy nejsou vhodné pro majitele tenkých a křehkých vlasů,zranění.Také péče o tyto afrokosichkami bude problematická pro ty muže, kteří mají tendenci k nadměrnému vylučování mazu, nebo při silných lupech.Tkaní těchto rohoží je však mechanicky agresivní na vlasy.

Ideální dredy budou vypadat u muže s oválným a kulatým tvarem obličeje a normálním typem vlasů bez zjevných problémů.Stojí za zmínku, že pro muže s malými vzpřímenými copánky bude vypadat poněkud komicky.Vzhledem k tomu, že muži v Africe začali nosit dredy, tento účes je nejvhodnější pro muže s kudrnatými vlasy.

Odrůdy

Nejčastěji jsou dredy pro kluky vyrobeny z umělých materiálů, protože ne každý může pěstovat dostatečnou délku vlasů, aby vytvořil i minimální velikost spleti.

V tomto ohledu lze dredy klasifikovat do několika typů, a to:

  1. Přírodní .V tomto případě by měl mít člověk délku vlasů 20 cm a více, k řezání se používá kanekalon, k vytváření copánků se používají umělé materiály.Hlavní výhodou těchto dredů je háčkování, stejně jako skutečnost, že člověk může nosit hotový účes až několik let.
  2. Jah-dreads .Jedná se o tenkou verzi rohoží, kterou vyrábějí řemeslníci z umělých materiálů.Tento druh dredů je doporučován pro kluky s krátkými vlasy a délkouČlověk si může svobodně zvolit barvu dredů na základě svých vlastních preferencí. Výhodou těchto copánků - nezkazí nativní vlasy člověka.
  3. D-dredyjsou bezpečné umělé. V tomto případě hovoříme o kanekalonových tryskách, které je třeba jednoduše tkat do nativních vlasů. Tento typ účesu s dredy se snadno nastavuje, copánky jsou odstraněny bez problémů, po kterých zůstávají nativní vlasy stejné bez poškození a bez rizika.

Aby bylo možné získat tenké vlasy, je možné splétat umělé materiály do copánků z nativních vlasů, ale pouze pokud hovoříme o dlouhodobém nošení dredů. Bude velmi obtížné odstranit a oddělit umělé materiály od nativních vlasů, bude to snazší, jak vlasy rostou, jen aby se střihaly copánky. Při vytváření takové koltunov specialista musí odpovídat jejich délce a tloušťce.

Jak udělat dredy pro muže s krátkými vlasy?

Při tvorbě dredů musíte pochopit, že celková délka vlasů při práci bude snížena na polovinu. Nejběžnější způsob tkaní takových afrokosichek - zkroucení vlasů, mechanický náraz třením a česání speciálními nástroji. K tomu použijte speciální hřeben, který rychle svléká vlasy do nejhustšího stavu.

Kadeře je třeba také třít pomocí určitého nástroje vyrobeného z vlny. Vlasy na hlavě se třepou kusem vlny, dokud nejsou úplně zablokovány, v případě nesprávného tření mohou zůstat volné prameny vlasů. Další vlasysvitkem rukou se posouvají ve směru hodinových ručiček, souběžně s tím, s hřebenem srazí ocas.Nezávisle se vyrovnat s tímto úkolem bude téměř nemožné, je lepší pro muže kontaktovat salon.

Jak pečovat?

Nejčastěji dreadlocks pro muže odborníci radí těm, kteří nemají čas se starat o své vlasy, ale mají touhu mít stylový a originální účes.Výhodou rohoží je, že mohou být nošeny až několik let, pravidelně navštěvují salon pro korekci.Navíc jsou v péči naprosto nenároční.Odborníci radí používat aloe džus jako šampon a kondicionér pro dredy.

Šťáva jemně čistí vlasy, nasycuje je kyslíkem a zlepšuje jejich strukturu.Pro proceduru je nutné sekat aloe listy v mixéru, pak třít hmotu do pokožky hlavy a vlasů, opláchněte je tekoucí vodou.Přípravky se opakovaně nanášejí, ale není nutné mytí vodou.Jednou týdně by měly být dredy opláchnuty horkou, pak studenou vodou.Výrobci kosmetiky nabízejí speciální produkty pro péči o dredy, běžné šampony nebudou fungovat.

Pánské účesy s dredy pro krátké vlasy: foto

Dredy jsou typem afro-mosazi, která se uvolňuje ve své volné podobě.Navíc, dredy mohou být položeny v různých formách účesů, experimentovat s obrazy.Mezi nejoblíbenější účesy dnes patří mužské dredy s oholenými chrámy, dredy ve tvaru čtyř druhu, dredy s pokládkou a mnoho dalšího.ZobrazitNejatraktivnější účesy pro mladé muže s dredy mohou být na fotografii.Závěr

Účesy s dredy mohou být skandální a originální (stylizované jako mohawk), klasické a omezené (copánky lemované nahoře), ve sportovním stylu (s obvazem na hlavě) nebo stylové s oholenými chrámy a obrázkyna nich.Všechny varianty dredů a účesů s nimi lze provádět v každém kosmetickém salonu nebo holičství, ale musíte být připraveni na to, že služba nebude levná, od 5000 rublů a nahoru.Klient musí mít zdravou pokožku hlavy a vlasy.