Dorco holicí strojek

Většina mužů je velmi znepokojena svým vzhledem. Starají se o sebe se stejnou pozorností jako ženské pohlaví sleduje jeho krásu. Jednou z každodenních nebo velmi častých procedur pro muže je holení.

V boji s vlasy na obličeji, pro silnější sex, jsou dva typy nástrojů nejoblíbenější: elektrický holicí strojek a holicí strojek. Poslední možnost je běžnější na pánských policích, takže článek přesně vyřídil tento nástroj práce společnosti Dorco.

Klady a zápory stroje Dorco

Na pozadí mnoha známých značek obráběcích strojů není Dorco v prodeji nižší. A to je odůvodněno tím, že výhody stroje jsou prostě četné:
 • Hladké a čisté oholení;
 • Holení nezpůsobuje podráždění kůže;
 • demokratická hodnota;
 • Plovoucí hlava umožňuje snadné a pohodlné holení opakuje obrysy obličeje;
 • Pogumovaná rukojeť nevyklouzne z rukou;
 • Čepele se snadno čistí;
 • Po dlouhé době se čepele otupí.

Stejně jako jakýkoli jiný holicí strojek mají korejské holicí strojky Dorco negativní vlastnosti:

 • Není příliš silné spojení částí holicího strojku (kazeta je volná, volně připevněná k rukojeti);
 • Je těžké najít na volném trhu.

Výše ​​uvedené body by neměly být považovány za velké minusy, ale spíše za malékteré jsou snadno přijatelné.

Důležité!Hlavní výhodou tohoto nástroje je možnost měnit pásky s různým počtem lopatek (ze tří na sedm) na stejném stroji.

Muži, kteří používali dorco razor alespoň jednou, v 90% případů, zvolili tuto konkrétní společnost. Pohodlí, cena, kvalita - to vše je velmi atraktivní, i přes malé nedostatky.

Linka Dorco

Dorco je jedním z nejprodávanějších produktů na holení na světě. Společnost si získala popularitu nejen s vynikající kvalitou, ale i za dostupné ceny.

Korejský výrobce má poměrně široký sortiment výrobků, ale ne příliš široký. Kromě strojů s výměnnými kazetami uvádí společnost na trh následující produkty:

 1. Stroj na jedno použití;
 2. dámské různé holicí stroje;
 3. Výrobky na holení (pěny, gely, krémy);
 4. Výrobky po holení (krémy, balzamy, lotiony);
 5. Příslušenství na holení (kartáče).

Tato značka také kombinuje své produkty a uvádí na trh holicí sady, které mohou obsahovat například holicí strojek a sadu kazet. Takové sety mohou být výborným nákupem pro sebe a jako dárek.

Pro informaci!Jedinečností výrobků Dorco je kombinace některých holicích systémů s produkty jiných výrobců.

Dorko Lineup z 50. letRoky minulého století se etablovaly velmi dobře a stále drží značku před svými spotřebiteli.

Hledáme rozdíly mezi Dorco a Gillette

Jednou z nejznámějších značek pro holicí produkty je nepochybně Gillete. Po mnoho let zastává jednu z prvních prodejních pozic na trhu. A v obchodech se oprávněně vydalo na policejní místo. Je možné takovou známou společnost porovnat s výrobky firmy Dorko?

Mnoho mužů použilo na holení různých společností dost výrobků. Tam byli také ti, kteří mohou porovnat dorco a gillette. Jaké rozdíly odhalily?

 • Cena. Jistě, nikdo nechce přeplatit, proto levnější plus je velké plus;
 • Kvalita samotných lopatek se neliší. V obou firmách jsou velmi ostré, ne velmi hloupé;
 • Je-li v holicích strojích zastřihovač, je třeba poznamenat, že Gillette je mnohem ostřejší a se svým protivníkem byl nudný, nepřesný, způsobil spoustu negativních emocí;
 • Dorco, který vyrostl ze štětin, oholí o nic horší než Gillette, ale dává spoustu nepříjemných pocitů. Muži si všimnou, že v tomto případě holicí strojek Dorco tahá za vlasy, což způsobuje nepohodlí.

Celkový dojem je pro každého jiný: někdo nemění autoritativní značku Gillette a někdo se nemůže radovat, že našel dobrou alternativu v osobě společnosti Dorko.

Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, expertpánské účesy
„Při výběru stroje byste měli pamatovat na své vlastní nuance kůže obličeje a ztuhnutí štětin.“

Takové holicí nástroje jsou čistě individuální, protože citlivost kůže je pro každého odlišná a pro jednoho to nebude fungovat, druhá bude radost.

Holicí strojky jsou dnes tak rozmanité, že se oči v obchodech rozléhají. Dorco v obchodech není tak snadné najít. Ti, kteří si chtějí koupit produkty této společnosti, budou muset hledat na policích, ale bude snazší objednávat prostřednictvím internetové stránky, aby se potěšili pohodlným a čistým oholením.